Ziaja - Spray do Stóp

Ziaja - Spray do Stóp

miejsce
w rankingu

--

Ziaja - Spray do Stóp
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiesława 2016-03-21 13:56

  Bardzo przyjemny preparat, stopa przyjemnie pachnie!)

 • Zapoznaj się z ulotką Ziaja - Spray do Stóp

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwgrzybiczy

  Preparat Ziaja - Spray do Stóp został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: Higiena, zdrowie, lek przeciwgrzybiczy. Producentem produktu Ziaja - Spray do Stóp jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Ziaja - Spray do Stóp jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Ziaja - Spray do Stóp oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Ziaja - Spray do Stóp można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Ziaja - Spray do Stóp. Preparat Ziaja - Spray do Stóp został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-29 10:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Ziaja - Spray do Stóp to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Ziaja - Spray do Stóp. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Ziaja - Spray do Stóp to z pewnością pomożesz wielu osobom.