Gripex

Gripex

miejsce
w rankingu

38

Gripex
3.7
opinii: 23
Jak należy układać jedzenie w lodówce?

Jak należy układać jedzenie w lodówce?

Czytaj artykuł
Jak powstaje reumatoidalne zapalenie stawów? Jak je leczyć?

Jak powstaje reumatoidalne zapalenie stawów? Jak je leczyć?

Czytaj artykuł
Niezwykłe właściwości pokrzywy zwyczajnej

Niezwykłe właściwości pokrzywy zwyczajnej

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • FIona 2015-03-31 21:48

    Wczoraj czułam, że coś mnie bierze, taki ogólny ból mięśni. To spowodowało, że wzięłam gripex - zadziałał i dzisiaj już nie czułam żadnego bólu i dyskomfortu.

  • Idzik 2015-03-26 21:05

    Wszechobecne są ta tabletki, no naprawdę. A skuteczności to im jednak brakuje i to dużo, sam nie wiem czemu zawdzięczają swoja renomę.

  • Vader 2015-03-25 19:21

    Często podczas średniej gorączki stosuje Gripex bo pomaga i można w ten sposó efektywnie wniwelować ból. Kontroluje moje ciało i nadaje mu siły do walki!

  • Zdrowe przekąski – suche, chrupkie i sycące

    Zdrowe przekąski – suche, chrupkie i sycące

    Czytaj artykuł
    Jak powstaje reumatoidalne zapalenie stawów? Jak je leczyć?

    Jak powstaje reumatoidalne zapalenie stawów? Jak je leczyć?

    Czytaj artykuł
    Skuteczne patenty na poprawę pamięci

    Skuteczne patenty na poprawę pamięci

    Czytaj artykuł
  • Fiver 2015-03-25 19:18

    Moja cała rodzina z tego korzysta. Nie znamy innego leku niż ten! To jest pioner na rynku i polecam tylko go!

  • Tripox 2015-03-25 18:42

    Dla mnie gripex jest środkiem z którego najlepiej korzystać podczas przeziębienia. Działa rewelacyjnie i nie mam do niego żadnych uwag :)

  • Zeus 2015-03-19 21:23

    Wszystko tylko nie Gripex!!! Miałem po tym drgawki, pewnie przypadek jeden na milion ale siekło mnie konkretnie!

  • Homard 2015-03-18 18:00

    Zawsze kiedy czuje, że zaczyna mnie boleć głowa to chce to skontrolować i udaje mi się to dzięki Gripexowi! Po 5 minutach już czuć inny efekt, polecam!

  • Kajtuś 2015-03-16 18:35

    Gdy idzie o gorączkę i tego typu podobne sprawy to jak najbardziej polecam! Moim zdaniem nie ma czegoś lepszego, z tego też powodu jak najbardziej polecam każdemu. Co więcej, warto wspomnieć iż w ten sposób będziemy mogli także pozbyć się wszystkich objawów ubocznych.

  • Mumio 2015-03-09 20:46

    Bardzo łagodna postać Gripexu, dal mnie trochę zbyt łagodna żeby ja w pełni docenić, może macie inne zdanie.

  • Hanol 2015-03-08 19:14

    Miej życie pod kontrolą. Teraz jak coś się dzieje to można skutecznie sobie pomoc i poradzić sobie z tym w kilka minut. Lek działa tylko jest troszkę za drogii i czasami można długo czekać na efekt, ale na ogól jest dobry!

  • Patifas 2015-03-07 14:48

    Zauważyłem szybki efekt. Można śmiało mieć go w swojej skrytce i w szybki sposób pokonać niechciany ból głowy. Dlaczego ma on rujnować nam życie i piękne chwile?

  • Kamos 2015-03-03 21:36

    Zawsze i wszędzie mam ten lek, ponieważ nigdy nie wiemy co może nam się przydarzyć podczas korzystania z owego środka. Działa i jestem z niego bardzo zadowolony.

  • Miro 2015-02-22 16:22

    Ostatnio zaczynała łapać mnie grypa i nie mogłem szybko poradzić sobie właśnie z gorączką nie wiem dlaczego tak się stało, jednak okazało się to totalną klapą i dlatego nie polecam tego środka nikomu. Szkoda jest kasy..

  • Sasza 2015-02-17 20:47

    Daję nawet 6 za wszechobecność, Niełatwo przejść obojętnie wobec tego leku, zwłaszcza że grypa zaczyna łapać znienacka i często nie mamy siły wlec się do apteki żeby coś wybierać innego.

  • Eryk 2015-02-16 21:04

    Przyzwyczaiłem się do Gripexu ale szczerze mówiąc chyba biorę go bez przekonania. Popatrzę sobie jak wyjdą te rankingi i może zdążę się zasugerować przed następną chorobą.

  • Fifi 2015-02-09 13:28

    Pomaga i na ból i zwalczyć temperaturę, a ta w grypie rośnie błyskawicznie i totalnie rozkłada człowieka na łopatki.

  • Myszon 2015-02-05 22:44

    Dobre tabletki na grypę, jednakże musująca wersja tego leku moim skromnym zdaniem jest trochę lepiej skuteczna i szybciej jest reakcja na lek.

  • Nawik 2015-01-08 12:19

    Tydzień temu chorowałem bardzo ciężko i teraz niestety mam bardzo duże problemy z tym samym, ten lek mi nie pomógł i nie ukoił mojego bólu. Jak dla mnie on nie działa dobrze!

  • Igor 2015-01-06 12:29

    Niestety nie działa na bardzo silne bóle, pomaga tylko i wyłącznie na lekkie bóle, które bardzo szybko przechodzą nawet same. Nie polecam

  • Untex 2015-01-01 18:22

    Używam gripex kilka razy w tygodniu i bardzo dobrze mi się go stosuje, ponieważ mogę w prosty sposób pozbyć się leku i już nie odczuwać tyle zmęczenia oraz problemów zdrowotnych.

  • Kościasty 2014-12-31 15:40

    Często stosuje Gripex na przeziębienie, dzięki niemu mogę w prosty oraz szybki sposób pozbyć się bólu. Polecam!

  • Utix 2014-12-19 23:21

    Świetny kompleksowy lek, który aplikuje podczas każdego mojego przeziębienia - bardzo szybko pomaga, na reakcje nie trzeba czekać więcej niż godzinę.

  • Filip 2014-11-25 11:41

    Po gripex sięgam zawsze jak mnie zaczyna coś rozkładać. Jestem zadowolony

  • Zapoznaj się z ulotką Gripex

    Producent:

    US PHARMACIA

    Thumb us pharmacia

    Opis:

     

    Gripex jest wieloskładnikowym lekiem stosowanym w celu doraźnego radzenia sobie z objawami przeziębienia i grypy, a także stanów grypopodobnych. Może być też podawany pacjentom zmagającym się z gorączką, kaszlem, katarem, bólami głowy oraz zapaleniem zatok przynosowych. Lek zawiera aż trzy substancje czynne. Poza paracetamolem są to pseudoefedryna oraz dekstrometorfan. Poza działaniem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym radzi sobie z przekrwieniem błony śluzowej nosa i jej obrzękiem, kaszlem, katarem i niedrożnymi przewodami nosowymi.

     

     

    Skład:

    W składzie jednej tabletki leku Gripex znajduje się:

    -substancja czynna: paracetamol 325 mg, pseudoefedryny chlorowodorek 30 mg, dekstrometorfanu bromowodorek 10 mg

     -substancja pomocnicza: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia żelowana, krzemionka koloidalna, kwas stearynowy, powidon, krospowidon

    Tabletka posiada również otoczkę, która zbudowana jest z: opadry II Orange Y-22-13204, hypromeloza, tytanu dwutlenek (E 171), makrogol, polidekstroza, triacetyna, żółcień pomarańczowa (E 110), Allura red AC (E129)

    Dawkowanie:

    Lek Gripex przeznaczony jest dla dzieci powyżej szóstego roku życia, młodzieży oraz osób dorosłych. Najmłodszym pacjentom należy podawać jedną jego tabletkę maksymalnie cztery razy na dobę. W zależności od intensywności objawów młodzież i osoby dorosłe mogą przyjmować od jednej do dwóch tabletek do czterech razy w ciągu 24 godzin pamiętając jednak, że nie można przyjąć więcej niż ośmiu tabletek w czasie jednej doby.

    Przeciwwskazania:

    Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Nie należy przyjmować leku Gripex,gdy pacjent zażywa inne środki z zawartością paracetamolu. Lek nie powinien być zażywany przez osoby, u których zdiagnozowano niewydolność nerek lub wątroby. Nie należy stosować u dzieci poniżej 6. roku życia oraz przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty -

    Voltaren Express Forte

    4.836 opinii:
    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
    czytaj dalej »

    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »

    NUROFEN ULTRA FORTE

    4.512 opinii:
      Nurofen Ultra Forte jest lekiem o działaniu przeciwbólowym oraz...
    czytaj dalej »

      Nurofen Ultra Forte jest lekiem o działaniu przeciwbólowym oraz... czytaj dalej »

    ASPIRIN

    4.4823 opinii:
    Aspirin to lek w formie tabletek, który ma działanie przeciwbólowe,...
    czytaj dalej »

    Aspirin to lek w formie tabletek, który ma działanie przeciwbólowe,... czytaj dalej »

    4.4823 opinii:

    ASPIRIN C

    4.4613 opinii:
      Aspirin C to lek wykorzystywany w celu objawowego leczenia dolegliwości bólowych...
    czytaj dalej »

      Aspirin C to lek wykorzystywany w celu objawowego leczenia dolegliwości bólowych... czytaj dalej »

    IBUPROM Sprint Caps

    4.4418 opinii:
    Ibuprom Sprint Caps jest lekiem stosowanym w przypadku dolegliwości bólowych o...
    czytaj dalej »

    Ibuprom Sprint Caps jest lekiem stosowanym w przypadku dolegliwości bólowych o... czytaj dalej »

    IBUM FORTE

    4.4314 opinii:
    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy...
    czytaj dalej »

    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy... czytaj dalej »

    4.4314 opinii:

    Saridon

    4.388 opinii:
    Saridon jest lekiem złożonym charakteryzującym się działaniem przeciwbólowym i...
    czytaj dalej »

    Saridon jest lekiem złożonym charakteryzującym się działaniem przeciwbólowym i... czytaj dalej »

    4.388 opinii:

    NUROFEN FORTE EXPRESS (Ultra)

    4.3222 opinii:
    Nurofen Forte Express jest zalecany jako środek umożliwiający usuwanie bólu różnego...
    czytaj dalej »

    Nurofen Forte Express jest zalecany jako środek umożliwiający usuwanie bólu różnego... czytaj dalej »

    POLOPIRYNA C plus

    4.2914 opinii:
    Lek Polopiryna C Plus dostępny jest w formie musującego proszku o smaku cytrynowym. Ma działanie...
    czytaj dalej »

    Lek Polopiryna C Plus dostępny jest w formie musującego proszku o smaku cytrynowym. Ma działanie... czytaj dalej »

    IBUPROM MAX

    4.2330 opinii:
    Substancją czynną leku Ibuprom Max jest ibuprofen, czyli jest to  lek niesteroidowy,...
    czytaj dalej »

    Substancją czynną leku Ibuprom Max jest ibuprofen, czyli jest to  lek niesteroidowy,... czytaj dalej »

    Specyfik Gripex został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: przeciwgorączkowy, migrena, kaszel, ból głowy. Producentem preparatu Gripex jest US Pharmacia, który również jest twórcą takich preparatów jak Xenna Balance, Xenna Extra Comfort, Manti, IBUPROM - Żel, Receptury NaturySposób na Spokój i Relaks . Ulotka produktu Gripex jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Gripex oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Gripex można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Gripex. Produkt Gripex został dodany do bazy danych w dniu 2014-11-22 18:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Gripex to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Gripex. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Gripex to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.