Aescin
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Aescin

Producent:

Opis:

Aescin słynie przede wszystkim z silnych właściwości wzmacniających naczynia krwionośne. Substancją czynną preparatu jest: escyna, która wykazuje działanie przeciwzapalne oraz zapobiega powstawaniu obrzęków. Escyna wpływa również na poprawę kondycji naczyń krwionośnych, które zostają uszczelnione, a ich przepuszczalność zostaje zmniejszona. Aescin usprawnia mikrokrążenie. Lek ten jest polecany dla pacjentów, który borykają się z przewlekłą niewydolnością żylną, zapaleniem żył kończyn dolnych oraz w leczeniu krwiaków, które powstają na skutek operacji lub urazu. Preparat niezwykle dobrze się wchłania i jest wydalany przez nerki, jak i drogi żółciowe.

Skład:

W składze leku Aescin znajduje się substancja czynna: escyna. Do pozostałych substancji należy zaliczyć: laktoza jednowodna, skrobia ziemniaczana, powidon, talk, magnezu stearynian. Tabletki leku Aescin posiadają również specjalną otoczkę.

Dawkowanie:

Lek Aescin dostępny jest w formie tabletek powlekanych, które przeznaczone są do stosowania doustnego. Zalecana dawka dzienna, to dwie tabletki przyjmowane trzy razy w ciągu doby. Tabletki należy popić obficie wodą oraz przyjmować po posiłku. Kobiety przyjmujące antykoncepcję hormonalną mogą przyjmować podwójną dawkę escyny. W razie jakichkolwiek wątpliwości w kwestii dawkowania preparatu należy skonsultować się z lekarzem!

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek nie może być przyjmowany przez dzieci, jak i młodzież do 18. roku życia. Preparat nie jest przeznaczony dla pacjentów, u których zdiagnozowano niewydolność nerek. Aescin nie może być przyjmowany przez kobiety w ciąży, jak i karmiące piersią. Lek Aescin należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci!

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Przeciwbólowo

Produkt Aescin został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: ból kręgosłupa, Żylaki nóg, zatrzymywanie wody w organizmie, Stłuczenia, Przeciwzapalnie, Przeciwobrzękowo, Przeciwbólowo. Producentem preparatu Aescin jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Aescin jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Aescin oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Aescin można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Aescin. Specyfik Aescin został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-30 12:43. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Aescin to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Aescin. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Aescin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.