Reklama baner
Polopiryna S

Kup w sklepie

Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • ewa 2016-03-22 10:08

  lek na przeziębienie dla całej naszej rodziny...polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Polopiryna S

  Producent:

  POLPHARMA

  Thumb polpharma

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Polopiryna S został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: Bóle menstruacyjne, ból mięśni, Ból zęba, ból pleców, przeciwgorączkowy, ból głowy, Nerwobóle, przeciwbólowy. Wytwórcą produktu Polopiryna S jest Polpharma, który również jest wytwórcą takich produktów jak Ascodan, Polopiryna S, Ibufen dla dzieci forte, Calcipiryna, Mentowal. Ulotka produktu Polopiryna S jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Polopiryna S oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Polopiryna S można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Polopiryna S. Preparat Polopiryna S został dodany do naszej bazy w dniu 2016-02-25 11:46. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Polopiryna S to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Polopiryna S. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Polopiryna S to z pewnością pomożesz wielu osobom.