Reklama baner
Octenisept

Octenisept

miejsce
w rankingu

--

Octenisept
4.67
opinii: 3

Kup w sklepie

CHLOROFIL, CZYLI PŁYNNA ENERGIA SŁONECZNA- JAK DZIAŁA I GDZIE WYSTĘPUJE?

CHLOROFIL, CZYLI PŁYNNA ENERGIA SŁONECZNA- JAK DZIAŁA I GDZIE WYSTĘPUJE?

Czytaj artykuł
Olej z oregano esencja

Olej z oregano esencja

Czytaj artykuł
Jakie suplementy diety potrzebne są niemowlęciu?

Jakie suplementy diety potrzebne są niemowlęciu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Łucja 2016-11-29 13:52

  dziala bardzos zybko i skutecznie

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 12:28

  Spełnia swoją funkcję dezynfekującą.

 • Opinia użytkownika 2015-09-13 21:23

  Produkt godny zaufania. Bardzo dobry do przeczyszczania ran i myślę, że jest tak dobry jak woda utleniona.

 • Zapoznaj się z ulotką Octenisept

  Producent:

  SCHULKE & MAYER

  Thumb schuelke mayr gmbh cp cosmeto 2010 scale xxl

  Opis:

  Octenisept to lek przeznaczony jest do użytku zewnętrznego w celu oczyszczania ran. Wspomaga leczenie grzybic oraz martwic, a także sprawdza się jako środek do dezynfekcji błon śluzowych i skóry. Preparat Octenisept przeznacza się do krótkich zabiegów antyseptycznych, w przygotowaniu do zabiegów diagnostycznych i operacyjnych, głównie w ginekologii, urologii, proktologii, dermatologii, geriatrii, wenerologii oraz położnictwie. Środek Octenisept stosowany jest również przed badaniami dopochwowymi i pozapochwowymi, a także przy czynnościach przed, w trakcie i po porodzie. Substancje zawarte w leku Octenisept wykazuje właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze oraz drożdżobójcze.

  Skład:

  W skład leku dezynfekującego Octenisept wchodzi dichlorowodorek octenidyny oraz alkohol fenoksyetylowy, a także substancje pomocnicze: octan dimetyloamoniowy, kwas amidopropylokokosowy, glukonian sodu, wodorotlenek sodu, glicerol i woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Zaleca się stosowanie preparatu Octenisept do oczyszczania ran i błon śluzowych przez zabiegami diagnostycznymi oraz operacyjnymi. Octenisept jest lekiem gotowym do użycia w przypadku ran oraz błon śluzowych, nie wywołuje podrażnień. Preparat Octenisept nie pozostawia plam, a jego działanie trwa przez około godzinę. Wygodny dozownik usprawnia nakładanie leku na ranę lub w okolice błon śluzowych.

  Przeciwwskazania:

  Należy unikać kontaktu płynu Octenisept z oczami. Nie zaleca się stosowania preparatu Octenisept do wnętrza ucha, nie należy również dopuszczać do jego połykania. Nie należy używać leku Octenisept niezgodnie z jego zastosowaniem.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Octenisept został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowie, dezynfekcja. Producentem produktu Octenisept jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Octenisept jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Octenisept oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Octenisept dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Octenisept. Specyfik Octenisept został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-08 19:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Octenisept to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Octenisept. Jeżeli zamieścisz opinię na temat preparatu Octenisept to z pewnością pomożesz wielu ludziom.