Reklama baner
Polocard

Kup w sklepie

Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • ulita 2016-03-22 15:56

  chroni układ krążenia. polecam dla osób z problemami krążenia

 • Zapoznaj się z ulotką Polocard

  Producent:

  Opis:

  Polocard wykorzystywany jest w profilaktyce chorób układu krążenia oraz innych chorób, którym często towarzyszą zakrzepy w naczyniach krwionośnych. W składzie Polocardu znajduje się substancja czynna: kwas acetylosalicylowy. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego i dostępny jest w postaci tabletek dojelitowych. Polocard należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza lub informacjami dostępnymi na ulotce leku. Przedawkowanie może wiązać się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi!

  Skład:

  W składzie leku Polocard znajduje się substancja czynna: kwas acetylosalicylowy, która zaliczana jest do szerokiej grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Należy jednak pamiętać, że lek nie może być stosowany u osób, u których występuje nadwrażliwość na składnik preparatu.

  Dawkowanie:

  Lek Polocard przeznaczony jest do stosowania doustnego. Preparat występuje w formie tabletek. W celach profilaktycznych zaleca się przyjmowanie 1-2 tabletki 75 mg dziennie w czasie lub po posiłku. Można również przyjąć jednorazowo jedną tabletkę 150 mg w czasie posiłku lub po posiłku. Tabletkę należy popić obficie wodą. Preparatu nie należy stosować 5-7 dni przed zaplanowanym zabiegiem operacyjnym! Polocard nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed spożyciem należy sprawdzić datę ważności. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia oraz dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży. Lek Polocard nie może być przyjmowany przez osoby z niewydolnością serca oraz z zaburzeniami czynności wątroby lub nerek. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Polocard został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zawał serca, choroba niedokrwienna serca, miażdżyca, zator, układ krążenia, przeciwzakrzepowy. Producentem produktu Polocard jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Polocard jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Polocard oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Polocard dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Polocard. Produkt Polocard został dodany do naszej bazy w dniu 2015-09-24 11:24. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Polocard to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Polocard. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu Polocard to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.