Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • ulita 2016-03-22 15:56

  chroni układ krążenia. polecam dla osób z problemami krążenia

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Polocard wykorzystywany jest w profilaktyce chorób układu krążenia oraz innych chorób, którym często towarzyszą zakrzepy w naczyniach krwionośnych. W składzie Polocardu znajduje się substancja czynna: kwas acetylosalicylowy. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego i dostępny jest w postaci tabletek dojelitowych. Polocard należy przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza lub informacjami dostępnymi na ulotce leku. Przedawkowanie może wiązać się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi!

  Skład:

  W składzie leku Polocard znajduje się substancja czynna: kwas acetylosalicylowy, która zaliczana jest do szerokiej grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Należy jednak pamiętać, że lek nie może być stosowany u osób, u których występuje nadwrażliwość na składnik preparatu.

  Dawkowanie:

  Lek Polocard przeznaczony jest do stosowania doustnego. Preparat występuje w formie tabletek. W celach profilaktycznych zaleca się przyjmowanie 1-2 tabletki 75 mg dziennie w czasie lub po posiłku. Można również przyjąć jednorazowo jedną tabletkę 150 mg w czasie posiłku lub po posiłku. Tabletkę należy popić obficie wodą. Preparatu nie należy stosować 5-7 dni przed zaplanowanym zabiegiem operacyjnym! Polocard nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed spożyciem należy sprawdzić datę ważności. Lek nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia oraz dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży. Lek Polocard nie może być przyjmowany przez osoby z niewydolnością serca oraz z zaburzeniami czynności wątroby lub nerek. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Acard

  4.01 opinii:
  Acard to lek dostępny bez recepty, który wykorzystywany jest do zmniejszenia krzepliwości...
  czytaj dalej »

  Acard to lek dostępny bez recepty, który wykorzystywany jest do zmniejszenia krzepliwości... czytaj dalej »

  4.01 opinii:

  Polocard

  4.01 opinii:
  Polocard wykorzystywany jest w profilaktyce chorób układu krążenia oraz innych...
  czytaj dalej »

  Polocard wykorzystywany jest w profilaktyce chorób układu krążenia oraz innych... czytaj dalej »

  Aspirin Cardio

  4.01 opinii:
  Aspirin Cardio to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat skutecznie hamuje agregację...
  czytaj dalej »

  Aspirin Cardio to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat skutecznie hamuje agregację... czytaj dalej »

  Witamina K2

  3.254 opinii:
  Witamina K dla mocnych kości i stawów Witamina K jest niezbędna do prawidłowej pracy...
  czytaj dalej »

  Witamina K dla mocnych kości i stawów Witamina K jest niezbędna do prawidłowej pracy... czytaj dalej »

  Produkt Polocard został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zawał serca, choroba niedokrwienna serca, miażdżyca, zator, układ krążenia, przeciwzakrzepowy. Wytwórcą produktu Polocard jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Polocard jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Polocard oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Polocard można kupić bez recepty.