Alta

Alta

miejsce
w rankingu

--

Alta
0.0
opinii: 0
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Alta

Producent:

Opis:

Preparat Alta dostępny jest w formie zasypki do stóp. To idealny preparat dla tych, którzy borykają się z nadmierną potliwością stóp. Lek wykazuje działanie osłaniające, wysuszające oraz przeciwzapalne. Wykorzystywany jest w leczeniu grzybicy stóp. Aplikacja proszku jest niezwykle prosta - proszek można wsypać nawet do skarpet!

Skład:

W składzie preparatu Alta znajdują się następujące substancje: Talc, Acorus Calamus, Zinc Oxide, Citric Acid, Salicylic Acid, Sodium Benzooate.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat należy aplikować na czyste i umyte stopy.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Przeciw poceniu się stóp

Specyfik Alta został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: Higiena, Przeciw poceniu się stóp. Producentem specyfiku Alta jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Alta jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Alta oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Alta można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Alta. Produkt Alta został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-29 10:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Alta to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Alta. Jeżeli utworzysz notkę na temat produktu Alta to z pewnością pomożesz wielu ludziom.