Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Preparat Alta dostępny jest w formie zasypki do stóp. To idealny preparat dla tych, którzy borykają się z nadmierną potliwością stóp. Lek wykazuje działanie osłaniające, wysuszające oraz przeciwzapalne. Wykorzystywany jest w leczeniu grzybicy stóp. Aplikacja proszku jest niezwykle prosta - proszek można wsypać nawet do skarpet!

Skład:

W składzie preparatu Alta znajdują się następujące substancje: Talc, Acorus Calamus, Zinc Oxide, Citric Acid, Salicylic Acid, Sodium Benzooate.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat należy aplikować na czyste i umyte stopy.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Alta

0.00 opinii:
Preparat Alta dostępny jest w formie zasypki do stóp. To idealny preparat dla tych,...
czytaj dalej »

Preparat Alta dostępny jest w formie zasypki do stóp. To idealny preparat dla tych,... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Preparat Alta został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Higiena, Przeciw poceniu się stóp. Wytwórcą produktu Alta jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Alta jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Alta oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Alta dostępny jest bez recepty.