Lipomal

Lipomal

miejsce
w rankingu

--

Lipomal
5.0
opinii: 3
Dla kogo najlepsza jest jest biała herbata?

Dla kogo najlepsza jest jest biała herbata?

Czytaj artykuł
W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

Czytaj artykuł
Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Kasza jaglana stała się ostatnio bardzo modna

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Karolina 2016-04-20 12:45

  Dobry!Podawałam go dwóm córkom i zawsze pomaga.

 • Opinia użytkownika 2016-03-21 14:23

  Super syropek dla dzieci.Polecam

 • Kinga Semik 2015-09-14 23:44

  Syrop Lipomal polecam wszystkim mamą maluchów, które strasznie grymaszą. Syrop jest słodki i smakuje maluchom, a co najważniejsze pomaga na kaszel. Mój mały mniej dusił się w nocy, a co za tym idzie i ja z mężem wyspaliśmy się.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Lipomal to lek, który dostępny jest w formie syropu. Lekarze przepisują ten preparat swoim pacjentom w czasie przeziębienia lub grypy. Lipomal wykazuje łagodne napotne oraz przeciwgorączkowe. Należy go stosować w stanach zapalnych gardła oraz w leczeniu kaszlu. Lipomal ze względu na łagodne działanie napotne wykorzystywany jest w zmniejszaniu gorączki.

  Skład:

  W składzie syropu Lipomal znajdują się następujące substancje: suchy ekstrakt z lipy, sacharoza, benzoesan sodu, kwas cytrynowy bezwodny, guma ksantynowa, aromat malinowy, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub tak, jak na ulotce. Zwykle dawkowanie leku Lipomal odbywa się następująco:

  -dzieci od 1. roku życia do 3. roku życia- WYMAGANA KONSULTACJA Z LEKARZEM- 2-3 razy dziennie po 5 ml

   -dzieci powyżej 3. roku życia- 5 ml 4-5 razy dziennie

  -dorośli- 10 ml syropu 3-4 razy dziennie

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek nie może być stosowany u osób cierpiących na cukrzycę, gdyż w składzie znajduje się sacharoza. Przed zastosowanie leku należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Lipomal należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Lipomal

  5.03 opinii:
  Lipomal to lek, który dostępny jest w formie syropu. Lekarze przepisują ten preparat swoim...
  czytaj dalej »

  Lipomal to lek, który dostępny jest w formie syropu. Lekarze przepisują ten preparat swoim... czytaj dalej »

  5.03 opinii:

  Specyfik Lipomal został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: przeciwgorączkowy, kaszel, stan zapalny gardła, syrop na przeziębienie. Wytwórcą preparatu Lipomal jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Lipomal jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Lipomal oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Lipomal dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Lipomal. Specyfik Lipomal został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-09-06 20:54. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Lipomal to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Lipomal. Jeżeli dołączysz informację na temat preparatu Lipomal to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.