Lioton 1000

Lioton 1000

miejsce
w rankingu

--

Lioton 1000
4.5
opinii: 2
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-22 11:14

  Bardzo dobry,pomaga w bólach nóg, redukuje obrzęki....Jestem zadowolona.

 • Kornik 2016-02-24 12:21

  może być

 • Zapoznaj się z ulotką Lioton 1000

  Producent:

  Opis:

  Żel Lotion 1000 to środek wspomagający leczenie żylaków kończyn dolnych. Żel Lotion 1000 sprawdza się także w przypadku krwiaków, stłuczeń, zapobiega również powstawaniu blizn oraz bliznowców. Składniki zawarte w żelu Lotion 1000 działają przeciwzakrzepowo, przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo, przynosząc nogom ulgę po całym dniu pracy. Żel Lotion 1000 przeznaczony jest dla osób, które odczuwają wyraźny dyskomfort, objawiający się poprzez opuchliznę, ociężałość oraz mrowienie łydek, kostek oraz stóp. Żel Lotion 1000 poprawia krążenie, przywracając krwi właściwy kierunek obiegu, zmniejsza opuchliznę oraz obrzęk nóg, w rezultacie przyczynia się zatem do opóźnienia rozwoju niewydolności żylnej.

  Skład:

  W skład żelu Lotion 1000 wchodzi aktywny składnik – heparyna sodowa. Z pozostałych składników wymienić należy: karbomer 940, parahydroksybenzoesan propylu, parahydroksybenzoesan metylu, etanol 96%, olejek lawendowy, olejek pomarańczowy, trietanoloaminę, wodę oczyszczoną.

  Heparyna wykazuje właściwości przeciwzakrzepowe, przywracając odpowiednie krążenie krwi w żyłach kończyn dolnych. Posiada również właściwości przeciwzapalne oraz przeciwbólowe, przynosząc ulgę obolałym nogom. Hepatyna zawarta w produkcie Lotion 1000 szybko się wchłania, dzięki żelowej konsystencji, która wnika w głębsze warstwy skóry.

  Dawkowanie:

  Lek Lotion 1000 należy stosować zewnętrznie. Zaleca się stosowanie żelu Lotion 1000 1-3 razy dziennie, nanosząc na skórę średnio 3-10 cm żelu, następnie delikatnie wmasować.

  Przeciwwskazania:

  Nie należy stosować żelu Lotion 1000 na otwarte lub zakażone rany, błony śluzowe, zmiany skórne niewiadomego pochodzenia oraz w przypadku krwawień. Nie należy stosować produktu Lotion 1000 u dzieci. Przed użyciem leku Lotion 1000, w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu, skazy krwotocznej, przyjmowania doustnych leków przeciwzakrzepowych, w ciąży oraz podczas karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Preparat Lioton 1000 został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: Żylaki nóg, zakwasy, Stłuczenia, opuchnięte nogi, zdrowie, przeciwzakrzpowy, lek przeciwbólowy. Wytwórcą produktu Lioton 1000 jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Lioton 1000 jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Lioton 1000 oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Lioton 1000 dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Lioton 1000. Produkt Lioton 1000 został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-25 21:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Lioton 1000 to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Lioton 1000. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Lioton 1000 to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.