Neoxen

Neoxen

miejsce
w rankingu

--

Neoxen
4.25
opinii: 4
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-17 11:51

  Skończyły się moje kłopoty z bólem nóg!Polecam!

 • Jarek 2015-08-31 17:31

  Wydaje mi się, że to nie jest dobry środek! Neoxen powinien mieć o wiele silniejsze działanie, bo teraz czuje jedynie minimalny efekt przeciwbólowy!

 • Olga 2015-08-31 17:30

  Neoxen działa rewelacyjnie! To super działa i cieszę się, że to znalazłam. Daje 5/5!

 • Naturalne środki na potencje

  Naturalne środki na potencje

  Czytaj artykuł
  Wszystko, Co Kiedykolwiek Chciałeś Wiedzieć o Robieniu Sześciopaku.

  Wszystko, Co Kiedykolwiek Chciałeś Wiedzieć o Robieniu Sześciopaku.

  Czytaj artykuł
  Właściwości nasion chia

  Właściwości nasion chia

  Czytaj artykuł
 • Minka 2015-08-31 17:30

  Nie ma jak to znaleźć odpowiedni dla siebie środek przeciwbólowy. To daje radę i cieszę się, że to znalazłem :)

 • Zapoznaj się z ulotką Neoxen

  Producent:

  Opis:

  Neoxen to preparat dostępny w postaci żelu. Żel wykazuje działanie przeciwbólowe i jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Z racji tego, iż w składzie preparatu znajduje się mentol, żel delikatnie chłodzi skórę. Wskazaniem do stosowania żelu Neoxen jest: ból mięśni i stawów, stan zapalny tkanek miękkich.

  Skład:

  W składzie żelu Neoxen znajdują się następujące substancje: naproksen, choliny chlorek.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Niewielką ilość żelu nanieść na skórę 2-6 razy na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3. roku życia.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Specyfik Neoxen został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą preparatu Neoxen jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Neoxen jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Neoxen oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Neoxen można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Neoxen. Preparat Neoxen został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-23 10:28. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Neoxen to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Neoxen. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Neoxen to z pewnością pomożesz wielu ludziom.