Traumon
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-20 14:05

  Miałem problemy po zastosowaniu tego żelu. Dostałem strasznej wysypki w okolicach kostki.Nie polecam..

 • Opinia użytkownika 2016-03-16 15:10

  Dobry produkt polecam na bóle kręgosłupa.

 • Zapoznaj się z ulotką Traumon

  Producent:

  BAYER

  Thumb bayer

  Opis:

  Żel Traumon stosowany miejscowo służy łagodzeniu nieprzyjemnych dolegliwości towarzyszących następującym stanom: tępe urazy, takie jak stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia mięśni, ścięgien i stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa, kolanowych, barkowych, reumatyzm pozastawowy (bóle okolicy krzyżowo-lędźwiowej, zmiany chorobowe w obrębie tkanek miękkich okołostawowych (zapalenie kaletki maziowej, ścięgien, pochewek ścięgnistych, torebek stawowych) oraz zapalenie nadkłykci. Lek Traumon zawiera niesteroidowy lek przeciwzapalny, który łagodzi ból oraz obrzęk, a także przyspiesza gojenie się ran.

  Skład:

  W skład leku Traumon wchodzi niesteroidowy lek przeciwzapalny etofenamat, który wykazuje działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe. Składnik ten sprawdza się jako lek o działaniu miejscowym. Z innych składników leku Traumon wymienić należy: karbomer 940, eter makrogol oleinocetylowy, wodorotlenek sodu, alkohol izopropylowy, maktogol 400, glikol propylenowy, wodę oczyszczoną.

  Dawkowanie:

  W trakcie stosowanie leku Traumon w żelu należy nałożyć pasek długości 5 do 10 cm leku na skórę w okolicy promieniowania bólu, pokrywając nim powierzchnię nieco większą niż obszar objęty bólem i wcierać aż do całkowitego wchłonięcia. Nakładanie leku Traumon należy powtarzać 3 do 4 razy na dobę. Leczenie dolegliwości reumatycznych żelem Traumon trwa zazwyczaj 3 do 4 tygodni, zaś tępych urazów (np. urazów sportowych) do 2 tygodni. W celu wzmocnienia działania żelu Traumon można schłodzić lek w lodówce.

  Przeciwwskazania:

  Nie należy stosować leku Traumon w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Nie należy stosować żelu Traumon w przypadku wystąpienia uszkodzeń skóry oraz zmian chorobowych na skórze. Nie zaleca się stosowania żelu Traumon przez kobiety w ciąży oraz dzieci.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Produkt Traumon został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: ból kręgosłupa, ból stawów, ból pleców, Stłuczenia, reumatyzm, zdrowie, Nagłe urazy, lek przeciwbólowy. Wytwórcą preparatu Traumon jest Bayer, który również jest producentem takich specyfików jak Rennie Antacidum, Rennie Cool Mint, Rennie Fruit, Traumon, Rheumon. Ulotka specyfiku Traumon jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Traumon oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Traumon można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Traumon. Preparat Traumon został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-22 10:59. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Traumon to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Traumon. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Traumon to z pewnością pomożesz wielu ludziom.