Reklama baner
ProMyalgan

ProMyalgan

miejsce
w rankingu

--

ProMyalgan
3.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-19 16:32

  nie czuje dzialnia....

 • Zapoznaj się z ulotką ProMyalgan

  Producent:

  Opis:

  ProMyalgan to suplement diety dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje się ekstrakt z liści wingoron, który usprawnia funkcjonowanie układu krążenia.

  Skład:

  W składzie preparatu ProMyalgan znajdują się następujące substancje: ekstrakt z liści stokrotki, ekstrakt z liści winogron, ekstrakt z pestek oliwki, ekstrakt z owocu ananasa, ekstrakt z słodkich migdałów, tauryna, sok pomarańczowy w proszku, stearynian magnezu (E 470b) nośnik, celuloza mikrokrystaliczna, stabilizator, skrobia ziemniaczana, zagęszczacz.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt ProMyalgan został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: zmęczenie, ból mięśni, ból stawów, Nerwobóle, bóle stawowe, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem produktu ProMyalgan jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka preparatu ProMyalgan jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat ProMyalgan oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt ProMyalgan można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu ProMyalgan. Specyfik ProMyalgan został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-22 10:43. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu ProMyalgan to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania ProMyalgan. Jeżeli napiszesz informację na temat produktu ProMyalgan to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.