Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Glucardiamid to lek, który dostępny jest w formie pastylek do ssania. Preparat przeznaczony jest dla osób, które czują się zmęczone i osłabione. Lekarze zalecają stosować pastylki Glucardiamid w stanach długotrwałego wysiłku fizycznego. Preparat polecany jest dla osób, które borykają się ze zbyt niskim ciśnieniem tętniczym. Należy jednak pamiętać, że lek Glucardiamid nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia.

Skład:

W składzie leku Glucardiamid znajdują się następujące substancje: niketamid, glukoza, sacharoza, glukoza ciekła, tłuszcz stały, Kwas cytrynowy jednowodny, wosk pszczeli biały, butylohydroksyanizol (E 320), butylohydroksyloluen (E 321), żółcień chinolinowa (E 104), sorbitanu monooleinian.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat dostępny jest w formie pastylek do ssania. Zaleca się ssać od 4-6 pastylek na dobę.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci do 12. roku życia.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Cardiamidum

4.01 opinii:
Cardiamidum to preparat dostępny w postaci kropli doustnych. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Cardiamidum to preparat dostępny w postaci kropli doustnych. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Glucardiamid

0.00 opinii:
Glucardiamid to lek, który dostępny jest w formie pastylek do ssania. Preparat...
czytaj dalej »

Glucardiamid to lek, który dostępny jest w formie pastylek do ssania. Preparat... czytaj dalej »

Tinctura Crataegi

0.00 opinii:
Tinctura Crataegi to preparat dostępny w postaci nalewki z głogu. Preparat przeznaczony jest do...
czytaj dalej »

Tinctura Crataegi to preparat dostępny w postaci nalewki z głogu. Preparat przeznaczony jest do... czytaj dalej »

Intractum Visci

0.00 opinii:
Intractum Visci to preparat dostępny w formie płynnego wyciągu z jemioły. Preparat w...
czytaj dalej »

Intractum Visci to preparat dostępny w formie płynnego wyciągu z jemioły. Preparat w... czytaj dalej »

Preparat Glucardiamid został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: serce, Kołatanie serca, zmęczenie, osłabienie, ciśnienie krwi. Producentem produktu Glucardiamid jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Glucardiamid jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Glucardiamid oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego obrazki. Specyfik Glucardiamid można kupić bez recepty.