Zapoznaj się z ulotką Solpadeine

Download icon Zobacz ulotkę
Solpadeine

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb omega pharma

Postać:

tabletka

Opis:

Lek Solpadeine to tabletki musujące o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz przeciwkaszlowym.

Dzięki zawartości trzech substancji czynnych, jakimi są paracetamol, kofeina i kodeina, lek Solpadeine skutecznie i szybko łagodzi ból. Środek Solpadeine zalecany jest w przypadku bólów głowy, migreny, bólów miesiączkowych, bólów zębów, nerwobólów oraz bóli reumatycznych, a także w leczeniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak ból gardła, gorączka czy katar. Początek działania leku występuje od 15 do 30 minut po zażyciu a całkowity czas działania to do 4 godzin. 

Działanie lecznicze jest wynikiem połączenia substancji czynnych leku Solpadeine.

Paracetamol wykazuje działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe.

Pobudzające działanie na ośrodkowy układ nerwowy ma kofeina, która również wzmacnia przeciwbólowe działanie paracetamolu.

Działanie przeciwkaszlowe i przeciwbólowe wykazuje kodeina, która należy do grupy przeciwbólowych leków opioidowych (łagodzących ból). Kodeina może bys stosowana w skojarzeniu z np. paracetamolem czy innymi lekami przeciwbólowymi. Można ją stosować również w monoterapii.

U dzieci od 12. roku życia można stosować kodeinę do krótkotrwałego łagodzenia bólu o nasileniu umiarkowanym - pod warunkiem, że nie jest on łagodzony za pomocą innych leków przeciwbólowych.

Jeśli po okresie 3 dni od rozpoczęcia stosowania leku Solpadeine nie nastąpiła poprawa stanu zdrowia lub objawy się nasiliły należy zwrócić się do lekarza.

Wskazania do stosowania leku Solpadeine są migreny, bóle głowy, bóle reumatyczne, bóle zębów, bóle menstruacyjne, ból gardła, gorączka oraz objawy przeziębienia i grypy.

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Migrena jest zmorą wielu ludzi. Nęka przede wszystkim kobiety i bardzo utrudnia im życie. Najczęściej jest skutkiem stresu – szybsze tempo życia,... Czytaj więcej

Skład:

Substancjami czynnymi leku Solpadeine są: paracetamol, kodeina i kofeina. 1 tabletka musująca zawiera 500 mg paracetamolu, 8 mg fosforanu kodeiny i 30 mg kofeiny.

Pozostałe składniki zawarte w Solpadeine to: sorbitol proszek, sacharyna sodowa, wodorowęglan sodu, powidon, laurylosiarczan sodu, dimetykon, kwas cytrynowy bezwodny, węglan sodu bezwodny.

Dawkowanie:

Dawkowanie Solpadeine powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. 

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Solpadeine należy stosować doustnie, po sporządzeniu roztworu do picia. 

Zalecana dzienna dawka preparatu Solpadeine dla dorosłych wynosi: 1-2 tabletki musujące, podawane do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej, niż co 6 godzin ani stosować więcej niż 8 tabletek musujących w ciągu doby. 

W razie potrzeby dzieci w wieku 12 lat i starsze powinny przyjmować 1-2 tabletki musujące Solpadeine co 6 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek musujących w czasie 24 godzin.  

Tabletki musujące rozpuścić w letniej wodzie.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Solpadeine.

Leku Solpadeine nie należy stosować podczas ciąży i w okresie karmienia piersią, a także u dzieci w wieku poniżej 12 lat, ze względu na ryzyko ciężkich zaburzeń oddychania. Solpadeine należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Kup w sklepie

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Oliwia 2017-10-19 16:25

  Solpadeine polecam na migrenę. W sumie nawet nie wiem na co dokłądnie jest ten produkt, ale pan w aptece mi go dał jak chcialam cos na migrene i pomogło. Mowil ze na aury nie zadziała, a tez zadzialalo. Także, ja zgadzam się z tym co napisała Rita w 100%! To naprawdę dobry lek. O teraz widzę, że on jest przeciwbólowy :D N o wiec Solpadeine spisuje sie znakomicie w swojej roli :D

 • Rita 2017-10-10 16:08

  Solpadeine to świetny lek! Wpadłam kiedyś do apteki spanikowana, bo nie miałam akurat możliwości pójścia do mojego neurologa, a czułam, że zaraz dorwą mnie aury,a po nich migrena. Kiedy łapią mnie aury to nie nadaję się do życia, a miałam jechać na ważne spotkanie z firmy. No więc ja wpadam do apteki, mówię już spanikowana co się zaraz ze mną stanie i, że już ledwo widzę na prawe oko, a pan do mnie, żebym wzięła Solpadeine i, że jesli się nie spieszę, to ma usiąść w aptece i pcozekać z 30 min czy mi przejdzie, a jak nie to on wezwie karetkę, żeby mi się nie pogorszyło w drodze do domu. No i wzięłam jak kazał to Solpadeine, usiadłam poczekałam i... (tu będzie szok) PRZESZŁO! Przeszły mi aury, a migrena mnie dorwałą, taka słaba, że prawie jak ból głowy.... Także ja polecam, bo mi to tyłek, dzień i życie uratowało

 • Łukasz 2017-10-05 23:48

  Cierpie na silne bóle głowy i rzadne ibupriomy apapy i inne tabletki nie pomagały a po wzieciu solpadeine po 15min ból mija po wyrywaniu zebów ósemek tak samo jedna solpadeina i ból mija na jakies trzy godziny Bardzo mocny i skuteczny środek przeciwbólowy Polecam

 • Elwira 2017-10-05 20:03

  Na powracające migreny największą skuteczność posiada wyłącznie Solpadeine !

 • Lena 2017-09-21 11:22

  Na mój organizm solpadeine rozpuszczalne działa znakomicie, ale tabletki wcale. Szkoda, bo tabletki są wygodniejsze do stosowania. Daję 5 gwiazdek, ale podkreślam, że dotyczą one wersji rozpuszczalnej.

 • Marta 2017-08-17 13:09

  Cudowny lek na wszystko, nawet na brak mocy - zmęczenie ;)

 • Nadia 2017-08-14 20:52

  Solpadeine totalnie nie zadziałał na moją migrenę! Pieniądze wyrzucone w błoto.

 • Opinia użytkownika 2017-08-12 09:39

  Nie lubię kaszlu. Moim wybawieniem jest Solpadeine - dla mnie super!

 • ciocia dobra rada 2017-07-15 11:39

  Migrena jest czymś okropnym i niestety niewiele leków na polskim rynku jest w stanie ją skutecznie zwalczyć. Do takiej grupy zaliczają się również leki na kodeinie. Brałam już antidol, pomaga, ale bardzo szybko uzależnia i niestety z każdą kolejną dawką działanie słabnie. Jeśli chodzi o solpadeine, jest to lek o dłuższym działaniu, ale należy go zażyć w momencie, kiedy ból głowy jest do wytrzymania, później nic nie pomoże. Zawiera jednocześnie kodeinę, kofeinę i paracetamol. Jest chyba najlepszym lekiem na migrenę i inne bardzo silne bóle i nie jest drogi

 • Karolina 2017-06-30 11:39

  nie do końca pomaga

 • Opinia użytkownika 2017-05-13 22:08

  skuteczny

 • Jurek 2017-04-20 09:22

  Pomagają po 5 minutach.

 • mm 2017-03-10 00:11

  Działa

 • Babcia. 2017-02-17 19:24

  jedynie solpadeine pomaga mi przy migrenie. Teraz wzięłam na ból zęba po zabiegu stomatologicznym i czuję ulgę - pomoglo po 15 minutach.

 • be 2017-02-07 11:50

  No pomogło..

 • MSz 2017-01-28 13:37

  Najlepszy lek przeciwbólowy bez recepty, pomaga na uporczywe silne migreny, jednak trzeba zażyć na początku ataku. Ból głowy przechodzi w ciągu pół godziny, czasem szybciej. Jest i jedno "ale", jeśli bierze się go za często, działanie przeciwbólowe słabnie, lepiej zrobić przerwę i stosować inne środki nie oparte na paracetamolu. Na temat ewentualnego uzależnienia wypowiem się w taki sposób, że znam solpadeine od ok. 15 lat i tyle czasu ją biorę w razie bólu (a boli bardzo często), jednak kiedy czuję się dobrze i głowa mi nie dokucza, nie muszę sięgać po żadne środki przeciwbólowe a o solpadeine nawet nie pomyślę. Czasem nie mam tego leku w domu, ratuję się wtedy polopiryną i mocną kawą (raczej średnio pomagają). Kiedy nadchodzi migrena, szukam skutecznej rady, niekoniecznie za 70 zł/3 tabletki na receptę, stąd wybór pada na solpadeine.

 • Kamila 2017-01-08 20:46

  Cierpię na migrenę okołoporazna i jedynie solpadeine pomaga zmniejszyc i czasem zahamować atak. Dla mnie to moje kolo ratunkowe!

 • Małgosia 2017-01-06 23:38

  bardzo dobra w początkowej fazie czyli doraźnie i sporadycznie jedna tabletka i ból znikł ( u mnie to ból migrenowy i od kręgosłupa- nie do wytrzymania) W kolejnym miesiącu zamiast jednej to już dwie,ale pomaga.

 • Gabriela 2016-12-14 10:59

  Naprawdę skuteczny lek ALE TRZEBA UWAŻAĆ. Stosowałam na migreny i bóle głowy, pomagał ale uzaleznilam sie dosc szybko. Doszlo do tego ze wypijalam 24 tabletki dziennie. Rano musiałam wypić solpadeine bo nie dalo sie zyc. Odstawilam po 2 latach ale Problemy z zoladkiem pozostaly.

 • Magda 2016-10-27 10:28

  Nie ekscytujcie się tak. Solpadeine jest taka silna bo zawiera kodeinę która rozkłada się na morfinę. Kodeina uzależnia także uważajcie.

 • Aneta 2016-10-26 12:51

  Bardzo pomaga przy migrenie. Próbowałam już wielu srodków. Tylko solpadeine pomaga.

 • annastazjas 2016-10-15 09:36

  Mój tata brał solpadeine w hurtowych ilościach i będzie miał przeszczep szpiku kostnego. Naprawde nie poleca nikomu takich dawek tego leku.

 • Marta 2016-10-09 19:29

  Pomogła na ból głowy od kręgosłupa szyjnego, z którym nie poradziły sobie 3 Ibumy 400mg. Jestem w niej zakochana!

 • Janusz 2016-09-13 19:51

  Solpadeina jest zajebista pszeszedł, mnje bul głowy a justynie bul tez, ale brzucha, tak ze uniwersalny tabletek to je. Dalbym 10 gwiazdek ale tutaj nie ma i jak chciałem dorysować na komputeże, to nie whodziło.

 • Gabrysia 2016-06-18 11:04

  Solpadeina szybciej działa i jest dobra mnie pomaga zawsze ją biorę a cena tez nie jest wysoka a w przypadku innych komentarzy informuje ze nie każdy organizm jest taki sam i dlatego nie zawsze działa. Polecał ten lek jest dobry

 • Gabrysia 2016-06-18 11:04

  Solpadeina szybciej działa i jest dobra mnie pomaga zawsze ją biorę a cena tez nie jest wysoka a w przypadku innych komentarzy informuje ze nie każdy organizm jest taki sam i dlatego nie zawsze działa. Polecał ten lek jest dobry

 • Gabrysia 2016-06-18 11:04

  Solpadeina szybciej działa i jest dobra mnie pomaga zawsze ją biorę a cena tez nie jest wysoka a w przypadku innych komentarzy informuje ze nie każdy organizm jest taki sam i dlatego nie zawsze działa. Polecał ten lek jest dobry

 • Gabrysia 2016-06-18 11:04

  Solpadeina szybciej działa i jest dobra mnie pomaga zawsze ją biorę a cena tez nie jest wysoka a w przypadku innych komentarzy informuje ze nie każdy organizm jest taki sam i dlatego nie zawsze działa. Polecał ten lek jest dobry

 • Gabrysia 2016-06-18 11:03

  Solpadeina szybciej działa i jest dobra mnie pomaga zawsze ją biorę a cena tez nie jest wysoka a w przypadku innych komentarzy informuje ze nie każdy organizm jest taki sam i dlatego nie zawsze działa. Polecał ten lek jest dobry

 • Iza 2016-05-17 23:44

  Super są na ból zęba polecam

 • agata 2016-04-26 16:32

  Porównuję Solpadeinę z zwykłym paracetamolem i ketonalem Jest zdecydowanie droższa od paracetamolu jednak gdy 2 tabletki paracetamolu czasem nawet nie uciszą bólu to po dawce solpadeiny nie odczuwam nic, działa tak jak ketanol w tabletkach na receptę

 • Bital 2015-04-06 12:16

  Po kilku minutach ból głowy z Solpadeine przechodzi i dzięki temu mam o wiele więcej czasu na inne rzeczy. Nie paraliżuje mnie już tak ból i cieszę się, że tak to działa!

 • Jurand 2015-04-04 02:06

  Są tańsze środki przeciwbólowe, ale ten jeszcze pomaga na objawy przeziębienia. Potrafi je zadusić jeszcze w zarodku, nim się rozwiną - a jako środek przeciwbólowy to mocny jak nurofen ten najmocniejszy i apap. Polecam

 • Majka 2015-03-27 22:39

  Mogę go jak najbardziej polecić każdemu. Moim zdaniem jest całkiem skuteczny, w porównaniu do innych leków - taka średnia półka.

 • Danka 2015-03-26 20:41

  Mam na to hyba uczulenie, brało mnie na wymioty po tabletce.

 • Kumaty 2015-03-19 22:27

  Też raczej go nie polecam, bo są lepsze środki które działają znacznie szybciej i skuteczniej. Ostatni raz korzystałem ale może komuś innemu lepiej pomogą te tabletki

 • PIlos 2015-03-19 21:02

  Mam mieszane uczucia. Chyba poprzestanę na paracetamolu, przynajmniej wiem jak na mnie działa i jak szybko.

 • KacperSZ 2015-03-18 20:03

  Są lepsze rozwiązanie za różne bóle np: imubprom - daltego nie polecam bo już raz się na tym przejechałem ..

 • Wiktor 2015-03-13 13:44

  Dla mnie ten lek za dobrze nie działa i nie mogę poprzez niego za szybko powrócić do swojej poprzedniej sprawności. Ból głowy nie przestaje i mam zwalony później cały dzień ;/

 • Bożena 2015-03-09 12:49

  Małe tabletki a jakie mocne! Nawet na większy ból dają rade bez problemu.

 • Opinia użytkownika 2015-03-06 14:29

  Solpadeine jest dobry, ale dwa razy droższy od konkurencji

 • Bonder 2015-03-05 20:19

  Nie czuć róznicy podczas stosowania tego leku. Nie jest on za dobry aby poświęcać mu za dużo czasu. Lepiej już zainteresować się lepszym środkiem i poświęcić na niego więcej kasy.

 • Opinia użytkownika 2015-03-04 11:47

  ktoś wie gdzie mogę kupić Solpadeine w Zamościu?

 • Aga Z 2015-03-02 15:02

  Mi średnio pomógł, było w domu tylko to - to wzięłam na ból zęba ale moim zdaniem to nie najlepsze rozwiązanie .. Znacznie lepszym pomysłem na bóle jest np: Ibuprofen

 • Hektor 2015-03-01 20:29

  pomogły mi te tabletki ostatnio

 • Tupek 2015-02-27 11:35

  Nie pomaga, więcej tego nie kupię

 • Renee 2015-02-25 16:21

  Nie wiem jak ale te tabletki trafiły prosto w moje potrzeby, nie łykałem nic innego i podniosłem się z łóżka już po 2 dniach a nie 4 jak zazwyczaj to u mnie wypada.

 • Work 2015-02-24 19:05

  Po zastosowaniu widać wyraźny spadek temperatury to jest lek na którym mi bardzo zależy i nie potrzebuje nic innego. Działa 5/5!

 • Opinia użytkownika 2015-02-19 12:27

  Solpadeine jest wyprodukowany chyba przez GlaxoSmithKline, poprawcie sobie bo to naprawdę dobry lek // dziękuję, poprawiłam Anna

 • Dorka 2015-02-17 16:30

  Ulala, ale ciekawe połączenie substancji czynnych...szkoda że natknęłam się na ten lek dopiero teraz bo może wcześniej jakoś łagodniej bym przeszła grypę? w każdym razie jutro zakupię:)

 • Matin 2015-01-11 10:44

  Zastosowałem te tabletki i muszę przyznać, że nie pomogły mi skutecznie, jakoś nie odczułem różnicy i mój ból się nie zmniejszał ;/

 • Pawelek 2015-01-04 22:07

  Do 10 minut można już pozbyć się bólu. zastosowanie jest bardzo proste, bo to musujące tabletki. Cena jednak jest moim zdaniem troszkę za duża i trzeba kupować rozważnie.

 • Hubert Tarek 2014-12-22 14:20

  Świetne tabletki musujące, które mają najlepsze zastosowanie w przypadku bólu głowy jak już nie można wytrzymać. Działa bardzo szybko i pomaga w ciągu 20 minut. Cena również jest bardzo dobra i jest bez recepty.

 • pokaż więcej opinii Read more icon

  Zapoznaj się z ulotką Solpadeine

  Download icon Zobacz ulotkę
  Solpadeine

  Podmiot odpowiedzialny:

  Thumb omega pharma

  Postać:

  tabletka

  Opis:

  Lek Solpadeine to tabletki musujące o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz przeciwkaszlowym.

  Dzięki zawartości trzech substancji czynnych, jakimi są paracetamol, kofeina i kodeina, lek Solpadeine skutecznie i szybko łagodzi ból. Środek Solpadeine zalecany jest w przypadku bólów głowy, migreny, bólów miesiączkowych, bólów zębów, nerwobólów oraz bóli reumatycznych, a także w leczeniu objawów przeziębienia i grypy, takich jak ból gardła, gorączka czy katar. Początek działania leku występuje od 15 do 30 minut po zażyciu a całkowity czas działania to do 4 godzin. 

  Działanie lecznicze jest wynikiem połączenia substancji czynnych leku Solpadeine.

  Paracetamol wykazuje działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe.

  Pobudzające działanie na ośrodkowy układ nerwowy ma kofeina, która również wzmacnia przeciwbólowe działanie paracetamolu.

  Działanie przeciwkaszlowe i przeciwbólowe wykazuje kodeina, która należy do grupy przeciwbólowych leków opioidowych (łagodzących ból). Kodeina może bys stosowana w skojarzeniu z np. paracetamolem czy innymi lekami przeciwbólowymi. Można ją stosować również w monoterapii.

  U dzieci od 12. roku życia można stosować kodeinę do krótkotrwałego łagodzenia bólu o nasileniu umiarkowanym - pod warunkiem, że nie jest on łagodzony za pomocą innych leków przeciwbólowych.

  Jeśli po okresie 3 dni od rozpoczęcia stosowania leku Solpadeine nie nastąpiła poprawa stanu zdrowia lub objawy się nasiliły należy zwrócić się do lekarza.

  Wskazania do stosowania leku Solpadeine są migreny, bóle głowy, bóle reumatyczne, bóle zębów, bóle menstruacyjne, ból gardła, gorączka oraz objawy przeziębienia i grypy.

  Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

  Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

  Migrena jest zmorą wielu ludzi. Nęka przede wszystkim kobiety i bardzo utrudnia im życie. Najczęściej jest skutkiem stresu – szybsze tempo życia,... Czytaj więcej

  Skład:

  Substancjami czynnymi leku Solpadeine są: paracetamol, kodeina i kofeina. 1 tabletka musująca zawiera 500 mg paracetamolu, 8 mg fosforanu kodeiny i 30 mg kofeiny.

  Pozostałe składniki zawarte w Solpadeine to: sorbitol proszek, sacharyna sodowa, wodorowęglan sodu, powidon, laurylosiarczan sodu, dimetykon, kwas cytrynowy bezwodny, węglan sodu bezwodny.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie Solpadeine powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. 

  Sposób i droga podania: produkt leczniczy Solpadeine należy stosować doustnie, po sporządzeniu roztworu do picia. 

  Zalecana dzienna dawka preparatu Solpadeine dla dorosłych wynosi: 1-2 tabletki musujące, podawane do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej, niż co 6 godzin ani stosować więcej niż 8 tabletek musujących w ciągu doby. 

  W razie potrzeby dzieci w wieku 12 lat i starsze powinny przyjmować 1-2 tabletki musujące Solpadeine co 6 godzin. Nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek musujących w czasie 24 godzin.  

  Tabletki musujące rozpuścić w letniej wodzie.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Solpadeine.

  Leku Solpadeine nie należy stosować podczas ciąży i w okresie karmienia piersią, a także u dzieci w wieku poniżej 12 lat, ze względu na ryzyko ciężkich zaburzeń oddychania. Solpadeine należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowe

  Altacet

  4.899 opinii:
  Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu...
  czytaj dalej »

  Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu... czytaj dalej »

  4.899 opinii:

  Ascodan

  4.836 opinii:
  Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości...
  czytaj dalej »

  Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości... czytaj dalej »

  4.836 opinii:

  Voltaren Express Forte

  4.758 opinii:
  Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
  czytaj dalej »

  Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »

  Voltaren Max

  4.676 opinii:
  Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,...
  czytaj dalej »

  Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,... czytaj dalej »

  Neoxen

  4.577 opinii:
  Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku...
  czytaj dalej »

  Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku... czytaj dalej »

  4.577 opinii:

  Dip Rilif

  4.5315 opinii:
  Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie...
  czytaj dalej »

  Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

  4.5315 opinii:

  Voltaren Acti Forte

  4.58 opinii:
  Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem...
  czytaj dalej »

  Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem... czytaj dalej »

  Saridon

  4.449 opinii:
  Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i...
  czytaj dalej »

  Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i... czytaj dalej »

  4.449 opinii:

  IBUM FORTE

  4.4314 opinii:
  Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy...
  czytaj dalej »

  Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy... czytaj dalej »

  4.4314 opinii:

  POLOPIRYNA MAX

  4.3918 opinii:
  Polopiryna MAX jest lekiem i działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
  czytaj dalej »

  Polopiryna MAX jest lekiem i działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »