Reklama baner
Aesculan

Aesculan

miejsce
w rankingu

--

Aesculan
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-04 16:01

  regeneruje , łagodzi ból...

 • Zapoznaj się z ulotką Aesculan

  Producent:

  Opis:

  Aesculan to lek dostępny w postaci maści odbytniczej. Preparat przeznaczony jest do stosowania doodbytniczego. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować maść Aesculan w leczeniu hemoroidów. Maść wykazuje działanie ściągające, przeciwbólowe, znieczulające i przeciwzapalane. Aplikacja maści jest niezwykle prosta i komfortowa. Maść posiada przyjemną i łatwą do rozprowadzenia konsystencję.

  Skład:

  W składzie maści Aesculan znajdują się następujące substancje: tanina, olejek rumiankowy, makrogol 300, wazelina biała, lanolina, parafina ciekła, bronopol, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed zażyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Aesculan został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: hemoroidy, przeciwbólowy, maść doodbytnicza, żylaki odbytu. Wytwórcą specyfiku Aesculan jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Aesculan jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Aesculan oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Aesculan można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Aesculan. Preparat Aesculan został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-09-25 00:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Aesculan to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Aesculan. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Aesculan to z pewnością pomożesz wielu osobom.