Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-04 16:01

  regeneruje , łagodzi ból...

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Aesculan to lek dostępny w postaci maści odbytniczej. Preparat przeznaczony jest do stosowania doodbytniczego. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować maść Aesculan w leczeniu hemoroidów. Maść wykazuje działanie ściągające, przeciwbólowe, znieczulające i przeciwzapalane. Aplikacja maści jest niezwykle prosta i komfortowa. Maść posiada przyjemną i łatwą do rozprowadzenia konsystencję.

  Skład:

  W składzie maści Aesculan znajdują się następujące substancje: tanina, olejek rumiankowy, makrogol 300, wazelina biała, lanolina, parafina ciekła, bronopol, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed zażyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Aesculan

  4.01 opinii:
  Aesculan to lek dostępny w postaci maści odbytniczej. Preparat przeznaczony jest do stosowania...
  czytaj dalej »

  Aesculan to lek dostępny w postaci maści odbytniczej. Preparat przeznaczony jest do stosowania... czytaj dalej »

  Procto Hemolan Control

  3.2917 opinii:
  Opis Procto Hemolan Control Procto Hemolan Control jest lekiem zapisywanym pacjentom...
  czytaj dalej »

  Opis Procto Hemolan Control Procto Hemolan Control jest lekiem zapisywanym pacjentom... czytaj dalej »

  Preparat Aesculan został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: hemoroidy, przeciwbólowy, maść doodbytnicza, żylaki odbytu. Wytwórcą specyfiku Aesculan jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Aesculan jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Aesculan oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Aesculan można dostać bez recepty.