Moilec

Moilec

miejsce
w rankingu

--

Moilec
1.0
opinii: 1
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Natan 2016-02-24 12:14

  słabe

 • Zapoznaj się z ulotką Moilec

  Producent:

  Opis:

  Moilec to lek dostępny w postaci tabletek przeznaczonych do stosowania doustnego. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować lek Moilec w następujących sytuacjach: reumatoidalnym zapaleniu stawów, młodzieńczym reumatoidalnym zapaleniu stawów i zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa. Należy jednak pamiętać, że lek Moilec przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 15. roku życia.

  Skład:

  W składzie tabletek Moilec znajdują się następujące substancje: meloksykam.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Należy zaznaczyć, że lek przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 15. roku życia. Lek należy przyjmować w czasie posiłku. Zalecana dzienna dawka, to jedna tabletka. Tabletkę należy popić obficie wodą.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie może być stosowany u pacjentów, u których stwierdzono zaburzenia pracy serca.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Specyfik Moilec został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: Bóle mięśniowo-stawowe, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem produktu Moilec jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Moilec jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Moilec oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Moilec dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Moilec. Produkt Moilec został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-22 10:53. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Moilec to prosimy o dodanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Moilec. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Moilec to z pewnością pomożesz wielu osobom.