Reklama baner
Rostil

Rostil

miejsce
w rankingu

--

Rostil
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Rostil

Producent:

Opis:

Tabletki Rostil powinny być stosowane przez pacjentów, u których zdiagnozowano problemy z krążeniem obwodowym. Preparat stosowany jest w leczeniu objawów przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych, do których należy zaliczyć dolegliwości, takie jak: ból, kurcze, mrowienie, obrzęk oraz zmiany skórne na tle zastoju krwi. Do działań pożądanych tabletek Rostil należy zaliczyć uszczelnianie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie odpływu chłonki.

Skład:

Tabletki Rostil zawierają substancję czynną: wapnia dobezylan jedno wodny. W składzie jednej tabletki preparatu znajduje się 250 mg wapnia dobezylanu jedno wodnego.

Dawkowanie:

Tabletki Rostil przeznaczone się do stosowania doustnego. Preparat powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami na ulotce lub tak, jak zalecił lekarz. Należy podkreślić, że przedawkowanie preparatu może przyczynić się do pogorszenia stanu zdrowia pacjenta! Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek 1-2 razy dziennie. Tabletki należy przyjmować podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Przeciwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

Należy poinformować lekarza, jeśli u pacjenta występuje:

-ciężka niewydolność nerek

-nawracające nieżytowe zapalenie żołądka

-chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy

-brak tolerancji na niektóre cukry

-lek nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz w czasie laktacji

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Preparat Rostil został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, Stopy i nogi. Producentem produktu Rostil jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Rostil jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Rostil oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Rostil można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Rostil. Produkt Rostil został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-09-10 12:32. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Rostil to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Rostil. Jeżeli utworzysz notkę na temat produktu Rostil to z pewnością pomożesz wielu osobom.