Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Tabletki Rostil powinny być stosowane przez pacjentów, u których zdiagnozowano problemy z krążeniem obwodowym. Preparat stosowany jest w leczeniu objawów przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych, do których należy zaliczyć dolegliwości, takie jak: ból, kurcze, mrowienie, obrzęk oraz zmiany skórne na tle zastoju krwi. Do działań pożądanych tabletek Rostil należy zaliczyć uszczelnianie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie odpływu chłonki.

Skład:

Tabletki Rostil zawierają substancję czynną: wapnia dobezylan jedno wodny. W składzie jednej tabletki preparatu znajduje się 250 mg wapnia dobezylanu jedno wodnego.

Dawkowanie:

Tabletki Rostil przeznaczone się do stosowania doustnego. Preparat powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami na ulotce lub tak, jak zalecił lekarz. Należy podkreślić, że przedawkowanie preparatu może przyczynić się do pogorszenia stanu zdrowia pacjenta! Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek 1-2 razy dziennie. Tabletki należy przyjmować podczas posiłku.

Drzeciwwskazania:

Przeciwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

Należy poinformować lekarza, jeśli u pacjenta występuje:

-ciężka niewydolność nerek

-nawracające nieżytowe zapalenie żołądka

-chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy

-brak tolerancji na niektóre cukry

-lek nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz w czasie laktacji

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Maxi3Vena

4.02 opinii:
Maxi3Vena to lek, który dostępny jest w formie kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom...
czytaj dalej »

Maxi3Vena to lek, który dostępny jest w formie kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom... czytaj dalej »

Rostil

0.00 opinii:
Tabletki Rostil powinny być stosowane przez pacjentów, u których zdiagnozowano...
czytaj dalej »

Tabletki Rostil powinny być stosowane przez pacjentów, u których zdiagnozowano... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Produkt Rostil został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, Stopy i nogi. Producentem preparatu Rostil jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Rostil jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Rostil oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego obrazki. Preparat Rostil dostępny jest bez recepty.