Rostil

Rostil

miejsce
w rankingu

--

Rostil
5.0
opinii: 1
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Małgosia 2017-04-22 23:22

  Cena niska, opinie pozytywne, więc postanowiłam kupić i jestem bardzo zadowolona. Idealny lek dla każdego, kto ma problemy z żylakami.

 • Zapoznaj się z ulotką Rostil

  Producent:

  Opis:

  Tabletki Rostil powinny być stosowane przez pacjentów, u których zdiagnozowano problemy z krążeniem obwodowym. Preparat stosowany jest w leczeniu objawów przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych, do których należy zaliczyć dolegliwości, takie jak: ból, kurcze, mrowienie, obrzęk oraz zmiany skórne na tle zastoju krwi. Do działań pożądanych tabletek Rostil należy zaliczyć uszczelnianie naczyń krwionośnych oraz zwiększenie odpływu chłonki.

  Skład:

  Tabletki Rostil zawierają substancję czynną: wapnia dobezylan jedno wodny. W składzie jednej tabletki preparatu znajduje się 250 mg wapnia dobezylanu jedno wodnego.

  Dawkowanie:

  Tabletki Rostil przeznaczone się do stosowania doustnego. Preparat powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami na ulotce lub tak, jak zalecił lekarz. Należy podkreślić, że przedawkowanie preparatu może przyczynić się do pogorszenia stanu zdrowia pacjenta! Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek 1-2 razy dziennie. Tabletki należy przyjmować podczas posiłku.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

  Należy poinformować lekarza, jeśli u pacjenta występuje:

  -ciężka niewydolność nerek

  -nawracające nieżytowe zapalenie żołądka

  -chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy

  -brak tolerancji na niektóre cukry

  -lek nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz w czasie laktacji

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Stopy i nogi

  Preparat Rostil został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: zdrowie, Stopy i nogi. Producentem produktu Rostil jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Rostil jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Rostil oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Rostil można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Rostil. Produkt Rostil został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-09-10 12:32. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Rostil to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Rostil. Jeżeli utworzysz notkę na temat produktu Rostil to z pewnością pomożesz wielu osobom.