Reklama baner
Ifenin Forte

Ifenin Forte

miejsce
w rankingu

--

Ifenin Forte
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-04 12:36

  Szybki,tani i skuteczny lek przeciwbólowy.

 • Zapoznaj się z ulotką Ifenin Forte

  Producent:

  Opis:

  Ifenin Forte to lek, który dostępny jest w formie tabletek. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna - ibuprofen. Substancja ta wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne. Ibuprofen ma zdolność do szybkiego wchłaniania się. Substancja ta ma zdolność do przenikania przez łożysko oraz w śladowych ilościach do mleka matki karmiącej. Ifenin Forte zaleca się stosować w dolegliwość bólowych o różnym nasileniu (bóle głowy, bóle migrenowe, bóle mięśni, bóle zębów, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie). Preparat polecany jest również dla kobiet, których problemem są bolesne miesiączki. Ifenin Forte znajduje zastosowanie w obniżaniu gorączki.

  Skład:

  W składzie preparatu Ifenin Forte znajdują się następujące substancje: ibuprofen (substancja czynna).

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Ifenin Forte został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: środek przeciwzapalny, środek przeciwbólowy. Producentem produktu Ifenin Forte jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Ifenin Forte jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Ifenin Forte oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Ifenin Forte można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Ifenin Forte. Produkt Ifenin Forte został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-22 21:29. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Ifenin Forte to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Ifenin Forte. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Ifenin Forte to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.