Reklama baner
inVag

inVag

miejsce
w rankingu

--

inVag
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Cynk w diecie a męska płodność

Cynk w diecie a męska płodność

Czytaj artykuł
Przegląd suplementów pomagających podczas problemów z potencją cz. 4

Przegląd suplementów pomagających podczas problemów z potencją cz. 4

Czytaj artykuł
Jak rozpoznać problemy z impotencją?

Jak rozpoznać problemy z impotencją?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką inVag

Producent:

BIOMED

Thumb biomed rgb

Opis:

InVag to probiotyk dostępny w postaci kapsułek. Wskazaniem do stosowania leku InVag jest:

- czas po połogu;

- stosowanie antybiotyków lub zakończona antybiotykoterapia;

- zapobieganie infekcjom układu moczowo-płciowego;

- upławy;

- sytuacje, w których istnieje ryzyko zaburzenia równowagi flory pochwy;

- leczenie stanów zapalnych pochwy.

Probiotyk InVag jest bezpieczny, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

Skład:

W składzie kapsułek InVag znajdują się następujące substancje: żywe pałeczki bakterii kwasu mlekowego (25% Lactobacillus fermentum 57A, 25% Lactobacillus plantarum 57B, 50% Lactobacillus gasseri 57C), odtłuszczone mleko w proszku, sacharoza, sodu L-glutaminian, laktoza jednowodna, magnezu stearynian, żelatyna i tytanu dwutlenek.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować jedną kapsułkę na noc przez siedem dni. Kapsułkę należy aplikować głęboko w pochwie. Należy pamiętać, by przestrzegać zasad higieny osobistej.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Produkt inVag został zapisany do kategorii Układ płciowy wraz z tagami: probiotyk. Producentem produktu inVag jest Biomed, który również jest twórcą takich produktów jak Orsalit, inVag, Lactovaginal, HydroVag, prOVag żel. Ulotka preparatu inVag jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat inVag oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat inVag dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu inVag. Specyfik inVag został dodany do bazy serwisu w dniu 2016-04-04 10:34. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu inVag to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania inVag. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku inVag to z pewnością pomożesz wielu osobom.