Reklama baner
Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki

Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki

miejsce
w rankingu

--

Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki
5.0
opinii: 2

Kup w sklepie

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-21 12:28

  Tani i skuteczny środek przeciwbólowy a co najważniejsze bezpieczny w ciąży.

 • Tomek 2016-02-24 12:17

  Bardzo dobrze działa.

 • Zapoznaj się z ulotką Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: ból kręgosłupa, Bóle menstruacyjne, Ból ucha, ból mięśni, Ból zęba, ból pleców, przeciwgorączkowy, migrena, ból stawów, ból głowy, przeciwbólowy. Producentem preparatu Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki. Produkt Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-22 10:25. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki to z pewnością pomożesz wielu ludziom.