Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki

Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki

miejsce
w rankingu

--

Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki
5.0
opinii: 2
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-21 12:28

  Tani i skuteczny środek przeciwbólowy a co najważniejsze bezpieczny w ciąży.

 • Tomek 2016-02-24 12:17

  Bardzo dobrze działa.

 • Zapoznaj się z ulotką Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowy

  Preparat Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: ból kręgosłupa, Bóle menstruacyjne, Ból ucha, ból mięśni, Ból zęba, ból pleców, przeciwgorączkowy, migrena, ból stawów, ból głowy, przeciwbólowy. Producentem preparatu Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki. Produkt Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-22 10:25. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Paracetamol Polfa-Łódź Tabletki to z pewnością pomożesz wielu ludziom.