Arcalen

Arcalen

miejsce
w rankingu

--

Arcalen
0.0
opinii: 0
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Arcalen

Producent:

Opis:

Maść Arcalen stosowana jest miejscowo w stanach pourazowych. Zaleca się aplikację maści na krwiaki, siniaki oraz niewielkie urazy. Arcalen wzmacnia naczynia krwionośne oraz chroni ich ściany. W składzie preparatu znajdują się niezwykle cenne substancje, takie jak: wyciąg z kwiatów arniki, nagietka oraz wyciąg z kory kasztanowca. Cudowny skład leku chroni naczynia krwionośne i daje gwarancję działania przeciwobrzękowego i przeciwwysiękowego. Arcalen wykazuje silne działanie gojące oraz przeciwzapalne.

Skład:

W składzie maści Arcalen znajdują się następujące substancje: wyciąg gęsty złożony z koszyczków arniki i nagietka, wyciąg suchy z kory kasztanowca, lanolina, parafina stała, parafina ciekła, wazelina biała, magnezu stearynian, olejek cytrynowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie maści powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce.

-dzieci powyżej 12. roku życia oraz dorośli - niewielką ilość maści aplikować na miejsce stłuczenia kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Poważnym przeciwwskazaniem jest również aplikowanie maści na uszkodzoną skórę!

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Lek przeciwbólowy

Specyfik Arcalen został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: Stłuczenia, zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem preparatu Arcalen jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Arcalen jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Arcalen oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Arcalen można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Arcalen. Specyfik Arcalen został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-25 21:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Arcalen to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Arcalen. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Arcalen to z pewnością pomożesz wielu osobom.