Reparil Ice-Spray

Reparil Ice-Spray

miejsce
w rankingu

--

Reparil Ice-Spray
5.0
opinii: 2
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • mgr Wojciech Szulborski 2016-08-19 15:16

  jako fizjoterapeuta często stosuję ten wyrób medyczny podczas "nastawiania" stawów. gorąco polecam, po tym zabieg jest całkowicie bez bólu. zobacz mój profil na znanylekarz.pl

 • Bartosz 2016-03-21 09:27

  Bardzo dobry. Preparat o przyjemnym zapachu, nie drażni skóry. Zapewnia miejscowe chłodzenie tkanki.Polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Reparil Ice-Spray

  Producent:

  Opis:

  Reparil Ice-Spray to preparat przeznaczony do schładzania w przypadku urazów sportowych. Wskazaniem do stosowania preparatu Reparil Ice-Spray są: kontuzje, skurcze mięśni, zwichnięcia oraz krwiaki.

  Skład:

  W składzie preparatu Reparil Ice-Spray znajdują się następujące substancje: Butan, Pentan, Izobutan, Propan, Alkohol izopropylowy, mentol, kamfora.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Aerozol stosować minimum 15 cm od kontuzjowanego miejsca (do oszronienia).

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Przeciwbólowy

  Preparat Reparil Ice-Spray został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: Stłuczenia, zdrowie, przeciwzapalny, przeciwbólowy. Producentem preparatu Reparil Ice-Spray jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Reparil Ice-Spray jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Reparil Ice-Spray oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Reparil Ice-Spray dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Reparil Ice-Spray. Specyfik Reparil Ice-Spray został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-24 11:24. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Reparil Ice-Spray to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Reparil Ice-Spray. Jeżeli utworzysz notkę na temat preparatu Reparil Ice-Spray to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.