Zapoznaj się z ulotką IBUM FORTE

Download icon Zobacz ulotkę
IBUM FORTE

Podmiot odpowiedzialny:

HASCO-LEK

Thumb hasco lek

Postać:

kapsułka

Opis:

Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

Wskazaniami do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego. Ibum Forte radzi sobie z bólem głowy, bólami zębów, bólami mięśniowymi, stawowymi i kostnymi, bólami po urazach, nerwobólami, bólami towarzyszącymi przeziębieniu i grypie oraz z bolesnym miesiączkowaniem i stanami gorączkowymi różnego pochodzenia.

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Migrena jest zmorą wielu ludzi. Nęka przede wszystkim kobiety i bardzo utrudnia im życie. Najczęściej jest skutkiem stresu – szybsze tempo życia,... Czytaj więcej

Skład:

W składzie preparatu Ibum Forte znajdują się następujące substancje:

Substancja czynna: ibuprofen. 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu.
Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131).

Dawkowanie:

Dawkowanie Ibum Forte powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Zalecana dzienna dawka leku Ibum Forte do spożycia:

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: dawka początkowa 400 mg (1 kapsułka), w razie potrzeby co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę w dawkach podzielonych.

Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę, przez najkrótszy możliwy okres. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania leku Ibum Forte jest czynna lub przebyta choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, perforacje lub krwawienia, również po zastosowaniu NLPZ. Nie należy sotosować leku jeśli wystąpiła ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca, podczas przyjmowanie innych NLPZ, w tym inhibitorów COX-2, przy skazie krwotocznej oraz w III trymestrze ciąży. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Ibum Forte. Ibum Forte należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Kup w sklepie

Artykuły wybrane dla Ciebie

W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

Czytaj artykuł
Wino dobrze wpływa na naszą urodę

Wino dobrze wpływa na naszą urodę

Czytaj artykuł
Przegląd zalet orzechów nerkowca

Przegląd zalet orzechów nerkowca

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Samanta 2016-12-23 09:47

    Bardzo dobre działanie przeciwbólowe, zawsze stosuję w okresie przeziębienia.

  • Paulina B 2015-04-01 22:54

    Bardzo silny lek przeciwbólowy - przynajmniej u mnie zawsze działa szybko i skutecznie. Dlatego warto mieć go gdzieś w domu, aby w razie czego ..

  • Kitka 2015-03-31 13:15

    Lubię IBUM bo faktycznie szybko działa, nie można się na nim zawieść.

  • Zdrowsze zamiennik nutelli na zdrowe, energetycznie śniadanie!

    Zdrowsze zamiennik nutelli na zdrowe, energetycznie śniadanie!

    Czytaj artykuł
    Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

    Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

    Czytaj artykuł
    6 witamin i minerałów, których najbardziej potrzebuje Twoje dziecko

    6 witamin i minerałów, których najbardziej potrzebuje Twoje dziecko

    Czytaj artykuł
  • Mitos 2015-03-26 19:48

    Znakomity środek przeciwbólowy. Pomaga znakomicie i szybko wzmocnić swoje ciało. Forte Ibum profesjonalnie wzmacnia moje ciało i to działa REWELACYJNIE!

  • Igorik 2015-03-25 18:26

    Ogromna dodatkowa dawka pozytywnych emocji. Ibum pozwala szybko oraz skutecznie wzmocnić swoje ciało i ducha! Polecam na 5+!

  • Dzony 2015-03-21 20:32

    IBUM i nie ma bólu! :D Działa ale jest drogi niestety jak dla mnie aby ciągle wydawać na to kasę :D

  • Kasia 2015-03-20 20:38

    Moje migreny nie mijają po Ibum, ale na zwykły ból głowy tabletki się sprawdzają.

  • Ludwik 2015-03-10 11:49

    Dobrze mi się sprawdzają te tabletki, kupuję sobie duże opakowanie i mam spokój na długi czas, a na w razie czego jestem przygotowany.

  • Hrabia 2015-03-09 20:23

    Niezła przeciwbólówka tylko mógłby być o wiele tańszy. To jest jedyny minus tego środa. Cene można byłoby o 30-40 % uciąć!

  • Olivia 2015-03-02 21:12

    Ibum jest spoko, zawsze pomaga na ból głowy, mięśni, zębów, brzucha itp itd;)

  • Berni 2015-02-16 13:01

    To jest sprawdzony lek na ból zęba, żeby przeczekać kilka godzin i jakoś funkcjonować. Niestety bez wizyty u dentysty i tak się potem nie obejdzie.

  • Kamis6 2015-01-07 20:40

    Jako, że stosuje bardzo często leki przeciwbólowe to muszę przyznać, że teraz można w prosty i skuteczny sposób wzmocnić swoje ciało, gdy tak po prostu stosujemy ibum forte. Efektownie działa i szybko ukaja ból.

  • Lekomaniak 2014-12-16 13:51

    Świetnie pomaga na silny ból! Działa szybko, a to jest największą zaletą tego leku!

  • Ola 2014-12-16 13:30

    Polecam serdecznie dla osób, które chcą szybko się pozbyć bólu. Uderza i niszczy go - dosłownie :)

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką IBUM FORTE

    Download icon Zobacz ulotkę
    IBUM FORTE

    Podmiot odpowiedzialny:

    HASCO-LEK

    Thumb hasco lek

    Postać:

    kapsułka

    Opis:

    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.

    Wskazaniami do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego. Ibum Forte radzi sobie z bólem głowy, bólami zębów, bólami mięśniowymi, stawowymi i kostnymi, bólami po urazach, nerwobólami, bólami towarzyszącymi przeziębieniu i grypie oraz z bolesnym miesiączkowaniem i stanami gorączkowymi różnego pochodzenia.

    Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

    Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

    Migrena jest zmorą wielu ludzi. Nęka przede wszystkim kobiety i bardzo utrudnia im życie. Najczęściej jest skutkiem stresu – szybsze tempo życia,... Czytaj więcej

    Skład:

    W składzie preparatu Ibum Forte znajdują się następujące substancje:

    Substancja czynna: ibuprofen. 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu.
    Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa (E 104), błękit patentowy (E 131).

    Dawkowanie:

    Dawkowanie Ibum Forte powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Zalecana dzienna dawka leku Ibum Forte do spożycia:

    Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: dawka początkowa 400 mg (1 kapsułka), w razie potrzeby co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 kapsułki) na dobę w dawkach podzielonych.

    Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę, przez najkrótszy możliwy okres. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

    Przeciwwskazania:

    Przeciwwskazaniem do stosowania leku Ibum Forte jest czynna lub przebyta choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, perforacje lub krwawienia, również po zastosowaniu NLPZ. Nie należy sotosować leku jeśli wystąpiła ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca, podczas przyjmowanie innych NLPZ, w tym inhibitorów COX-2, przy skazie krwotocznej oraz w III trymestrze ciąży. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik leku Ibum Forte. Ibum Forte należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed zażyciem należy sprawdzić termin ważności na opakowaniu.

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Artykuły wybrane dla Ciebie

    W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

    W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

    Czytaj artykuł
    Wino dobrze wpływa na naszą urodę

    Wino dobrze wpływa na naszą urodę

    Czytaj artykuł
    Przegląd zalet orzechów nerkowca

    Przegląd zalet orzechów nerkowca

    Czytaj artykuł

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwbólowe

    Altacet

    4.867 opinii:
    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu...
    czytaj dalej »

    Tabletki Altacet to produkt leczniczy do sporządzania roztworu, stosowanego w celu... czytaj dalej »

    4.867 opinii:

    Ascodan

    4.836 opinii:
    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości...
    czytaj dalej »

    Tabletki Ascodan to lek wskazany do stosowania w przypadku dolegliwości... czytaj dalej »

    4.836 opinii:

    Voltaren Express Forte

    4.717 opinii:
    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz...
    czytaj dalej »

    Voltaren Express Forte jest lekiem o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym oraz... czytaj dalej »

    Voltaren Max

    4.676 opinii:
    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,...
    czytaj dalej »

    Voltaren Max to niezwykle popularny lek o szerokim działaniu przeciwbólowym,... czytaj dalej »

    Dip Rilif

    4.5315 opinii:
    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie...
    czytaj dalej »

    Dip Rilif to lek, który dostępny jest w formie żelu. Preparat wykazuje działanie... czytaj dalej »

    4.5315 opinii:

    Voltaren Acti Forte

    4.58 opinii:
    Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem...
    czytaj dalej »

    Voltaren Acti Forte jest lekiem, który charakteryzuje się działaniem... czytaj dalej »

    Neoxen

    4.56 opinii:
    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku...
    czytaj dalej »

    Neoxen to produkt leczniczy w postaci żelu, który zmniejsza bólu i obrzęku... czytaj dalej »

    4.56 opinii:

    Saridon

    4.449 opinii:
    Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i...
    czytaj dalej »

    Saridon jest lekiem złożonym w postaci tabletek o działaniu przeciwbólowym i... czytaj dalej »

    4.449 opinii:

    IBUM FORTE

    4.4314 opinii:
    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy...
    czytaj dalej »

    Kapsułki Ibum Forte to lek, który zawiera ibuprofen – substancję z grupy... czytaj dalej »

    4.4314 opinii:

    IBUPROM Sprint Caps

    4.420 opinii:
    Ibuprom Sprint Caps jest lekiem stosowanym w przypadku dolegliwości bólowych o...
    czytaj dalej »

    Ibuprom Sprint Caps jest lekiem stosowanym w przypadku dolegliwości bólowych o... czytaj dalej »