Dicloziaja Żel

Dicloziaja Żel

miejsce
w rankingu

--

Dicloziaja Żel
0.0
opinii: 0
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Dicloziaja Żel

Producent:

Opis:

Dicloziaja Żel to preparat wykazujący działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Preparat wykazuje również działanie kojące i delikatnie chłodzące. Żel przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę!

Skład:

W składzie preparatu Dicloziaja Żel znajdują się następujące substancje: diklofenak, karbomer 5984, dietanoloamina, makrogolu eter cetostearylowy 20, kokozylokaprylokapronian, alkohol izopropylowy, glikol propylenowy, parafina ciekła lekka, kompozycja zapachowa Perfum cream 221085 PO, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Lek przeciwbólowy

Specyfik Dicloziaja Żel został przyporządkowany do kategorii Ból wraz z tagami: zdrowie, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Producentem preparatu Dicloziaja Żel jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Dicloziaja Żel jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Dicloziaja Żel oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Dicloziaja Żel dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Dicloziaja Żel. Specyfik Dicloziaja Żel został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-22 12:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Dicloziaja Żel to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Dicloziaja Żel. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Dicloziaja Żel to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.