Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Pięć kompletów mebli ogrodowych idealnych na balkon

Czytaj artykuł
10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-01 16:10

  pomocny

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Hirudoid to lek dostępny w postaci żelu. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwzakrzepowe. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować żel Hirudoid w następujących sytuacjach:

  -zapalenie żył powierzchniowych

  -stan zapalny żylaków

  -zakrzepica żył powierzchniowych

  -stłuczenia

  -obrzęki

  -krwiaki

  -przyspieszenie bliznowacenia (po oparzeniach, urazach i operacjach)

  -żel do fonoforezy i jonoforezy

  Żel Hirudoid przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę, która została objęta chorobą. Aplikacja żelu jest niezwykle prosta i komfortowa. Żel doskonale rozprowadza się po skórze.

  Skład:

  W składzie żelu Hirudoid znajdują się następujące substancje: polisiarczan mukopolisacharydowy, sodu wodorotlenek, olej aromatyczny, glikol propylenowy, karbomery, alkohol izopropylowy, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Żel przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę, która została objęta chorobą. Zaleca się aplikować 3-5 cm żelu na skórę, wmasować. Stosować 2-3 razy dziennie.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparatu nie należy aplikować w miejscach, w których doszło do przerwania ciągłości naskórka. Żelu nie należy stosować na błony śluzowe oraz oczy.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Reparil

  5.01 opinii:
  Lek Reparil wzmacnia naczynia krwionośne oraz chroni ich ściany. Preparat polecany jest w...
  czytaj dalej »

  Lek Reparil wzmacnia naczynia krwionośne oraz chroni ich ściany. Preparat polecany jest w... czytaj dalej »

  5.01 opinii:

  Hirudoid

  4.01 opinii:
  Hirudoid to lek dostępny w postaci żelu. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne i...
  czytaj dalej »

  Hirudoid to lek dostępny w postaci żelu. Preparat wykazuje działanie przeciwzapalne i... czytaj dalej »

  Preparat Hirudoid został dodany do kategorii Inne wraz z tagami: Żylaki nóg, zatrzymywanie wody w organizmie, Stłuczenia, niewydolność żylna, zdrowie, lek przeciwzapalny, Lek przeciwobrzękowy. Producentem produktu Hirudoid jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka produktu Hirudoid jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Hirudoid oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Hirudoid można dostać bez recepty.