Reklama baner
Liponexin

Liponexin

miejsce
w rankingu

--

Liponexin
5.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Młody Jęczmień Zielony

Młody Jęczmień Zielony

Czytaj artykuł
Jakie są główne zaburzenia erekcji?

Jakie są główne zaburzenia erekcji?

Czytaj artykuł
6 zdrowszych wyborów na grilla

6 zdrowszych wyborów na grilla

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Bogdan 2016-11-25 09:43

  U mnie sprawdza sie bardzo dobrze i polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Liponexin

  Producent:

  SOLINEA

  Thumb solinea logo

  Opis:

  Liponexin to dietetyczny środek spożywczy w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki Liponexin w stanach zwiększonego zapotrzebowania na kwas alfa-liponowy. Preparat w szczególności polecany jest dla diabetyków oraz osób, u których zdiagnozowano objawy charakterystyczne dla polineuropatii cukrzycowej. Kwas alfa-liponowy, który jest głównym składnikiem preparatu, wpływa korzystnie na metabolizm węglowodanów oraz lipidów. Kwas alfa-liponowy zaliczany jest do grupy najskuteczniejszych naturalnych antyoksydantów.

  Skład:

  W składzie kapsułek Liponexin znajdują się następujące substancje: kwas alfa-liponowy, selenian sodu, żelatyna, gliceryna, wosk pszczeli, woda oczyszczona, lecytyna sojowa, witamina E, czerwony tlenek żelaza.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zalecana dzienna dawka, to 1-2 kapsułki na dobę. Kapsułki należy przyjmować w czasie posiłku.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Środek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Należy podkreślić, że preparat jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Liponexin

  5.01 opinii:
  Liponexin to dietetyczny środek spożywczy w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki...
  czytaj dalej »

  Liponexin to dietetyczny środek spożywczy w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki... czytaj dalej »

  Diasip

  4.333 opinii:
  Diasip to nutridrink stworzony z myślą o pacjentach cierpiących na cukrzycę. Nutridrink ma...
  czytaj dalej »

  Diasip to nutridrink stworzony z myślą o pacjentach cierpiących na cukrzycę. Nutridrink ma... czytaj dalej »

  4.333 opinii:

  Morwa Biała Plus

  3.7315 opinii:
  Suplement diety Morwa Biała Plus to produkt, który pomaga przyswoić węglowodany...
  czytaj dalej »

  Suplement diety Morwa Biała Plus to produkt, który pomaga przyswoić węglowodany... czytaj dalej »

  Zaax

  3.05 opinii:
  Zaax to dietetyczny środek spożywczy dostępny w postaci tabletek. Lekarze zalecają swoim...
  czytaj dalej »

  Zaax to dietetyczny środek spożywczy dostępny w postaci tabletek. Lekarze zalecają swoim... czytaj dalej »

  3.05 opinii:

  Specyfik Liponexin został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Poziom cukru, zdrowie, Cukrzyca. Producentem specyfiku Liponexin jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Liponexin jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Liponexin oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Liponexin można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Liponexin. Produkt Liponexin został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-19 18:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Liponexin to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat używania Liponexin. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Liponexin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.