Dieta a orzechy – które z nich są najbardziej wartościowe?

Dieta a orzechy – które z nich są najbardziej wartościowe?

Czytaj artykuł
Jak oczyścić organizm po rzuceniu palenia?

Jak oczyścić organizm po rzuceniu palenia?

Czytaj artykuł
Spirulina- niezwykłe algi

Spirulina- niezwykłe algi

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Liponexin to preparat dostępny w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki Liponexin w stanach zwiększonego zapotrzebowania na kwas alfa-liponowy. Preparat w szczególności polecany jest dla diabetyków oraz osób, u których zdiagnozowano objawy charakterystyczne dla polineuropatii cukrzycowej. Kwas alfa-liponowy, który jest głównym składnikiem preparatu, wpływa korzystnie na metabolizm węglowodanów oraz lipidów. Kwas alfa-liponowy zaliczany jest do grupy najskuteczniejszych naturalnych antyoksydantów.

Skład:

W składzie kapsułek Liponexin znajdują się następujące substancje: kwas alfa-liponowy, selenian sodu, żelatyna, gliceryna, wosk pszczeli, woda oczyszczona, lecytyna sojowa, witamina E, czerwony tlenek żelaza.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zalecana dzienna dawka, to 1-2 kapsułki na dobę. Kapsułki należy przyjmować w czasie posiłku.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Należy podkreślić, że preparat jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Sussina Gold

5.01 opinii:
Sussina Gold to słodzik dostępny w postaci tabletek. Słodzik jest niskokaloryczny. Sussina Gold...
czytaj dalej »

Sussina Gold to słodzik dostępny w postaci tabletek. Słodzik jest niskokaloryczny. Sussina Gold... czytaj dalej »

Insulan

5.02 opinii:
Insulan to lek, który dostępny jest w formie tabletek. Preparat przeznaczony jest dla...
czytaj dalej »

Insulan to lek, który dostępny jest w formie tabletek. Preparat przeznaczony jest dla... czytaj dalej »

DiabetoStrong

4.01 opinii:
DiabetoStrong to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

DiabetoStrong to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Morwa Biała Plus

3.6414 opinii:
Suplement diety Morwa Biała Plus to produkt, który pomaga przyswoić węglowodany w...
czytaj dalej »

Suplement diety Morwa Biała Plus to produkt, który pomaga przyswoić węglowodany w... czytaj dalej »

Specyfik Liponexin został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Poziom cukru, zdrowie, Cukrzyca. Producentem produktu Liponexin jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu Liponexin jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Liponexin oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego obrazki. Preparat Liponexin można kupić bez recepty.