Reklama baner
Infacol

Infacol

miejsce
w rankingu

0

Infacol
3.75
opinii: 12

Kup w sklepie

Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sasiczka 2016-11-17 15:19

  Bardzo dobry produkt, maluszkowi szybko ustepuje kolka i się nie męczy!

 • Infacol 2015-03-28 13:45

  Poczułam różnicę, zadziałało to bardzo dobrze na moje dzieci i dzięki temu w prosty sposób mogło szybciej być spokojnie i tak się stało. Po 30 minutach się uspokoiła. Świetny srodek oby więcej takich było.

 • Olka 2015-03-21 20:58

  Bobasek jakoś tego nie polubił. Infacol to nie jest lek dla niego, tak mi dał do zrozumienia. Dlatego po pierwszy zastosowaniu już nie korzystam z tego, bo nie było efektu + broni się jakoś przed tym. Dziwne

 • CHLOROFIL, CZYLI PŁYNNA ENERGIA SŁONECZNA- JAK DZIAŁA I GDZIE WYSTĘPUJE?

  CHLOROFIL, CZYLI PŁYNNA ENERGIA SŁONECZNA- JAK DZIAŁA I GDZIE WYSTĘPUJE?

  Czytaj artykuł
  Badanie tarczycy za pomocą ultrasonografu

  Badanie tarczycy za pomocą ultrasonografu

  Czytaj artykuł
  Procto Vitale - naturalny sposób na hemoroidy

  Procto Vitale - naturalny sposób na hemoroidy

  Czytaj artykuł
 • Bartosz Q. 2015-03-13 15:13

  Moje dzieci bardzo często puszczały kiedyś bąki, jednak po aplikacji Infacolu o wiele lepiej funkcjonują i się trzymają. Polecam dla każdego dziecka :)

 • Malik 2015-03-11 15:13

  Dla maluszków jest to najlepszy i najbezpieczniejszy jak dla mnie środek na zaparcia. Stosuje go od pewnego czasu i działa!

 • Cric 2015-02-12 10:05

  Jak dla mnie ta doustna zawiesina jest o wiele za droga. Aż 25 zł u mnie to kosztuje, to moim zdaniem o wiele za dużo! no ale pomaga ..

 • Tom 2015-02-12 10:04

  Nie ma co się załamywać już podczas kolki dziecka. Teraz to wszystko i skutecznie można ominąć za pomocą tego leku. Pomaga się tego pozbyć i dziecko może być już szczęśliwe :)

 • Justi 2015-02-12 10:03

  Ale ze mnie gapa. Miałobyć 5!

 • Justi 2015-02-12 10:03

  Znakomite działanie, bardzo niska cena. Czego chcieć więcej od takiego leku :)?

 • Magic 2015-02-12 10:02

  Tydzień temu po raz pierwszy zastosowałam ten lek i muszę przyznać, że zadziałał na maluszka bardzo dobrze. Infacol to jest magia i rozlega się spokój!

 • Marta 2015-02-12 10:01

  Moje dziecko nawet nie chce tego przyjąć, bardzo mocno się powstrzymuje i wypluwa wszystko. Po zastosowaniu nie było o wiele większego efektu także nie polecam!

 • Hania 2015-02-12 10:00

  Infacol to jeden z nowocześniejszych leków na wzdęcia, kolki. Bardzo mi się podoba i mój maluch lubi go przyjmować :)

 • Zapoznaj się z ulotką Infacol

  Producent:

  GENEXO

  Thumb genexo

  Opis:

  Infacol to lek, który dostępny jest w formie zawiesiny doustnej. Zawiesina przyjmuje kolor biały o zapachu pomarańczowym. Lek ułatwia usuwanie gazów. Infacol stosowany jest w celu złagodzenia dolegliwości, które powstają na skutek gromadzenia się gazów w przewodzie pokarmowym. Lek z powodzeniem może być stosowany u niemowląt od 1-go do 6-go miesiąca życia. Infacol sprawi, że wzdęcia i bóle kolkowe miną. W składzie zawiesiny znajduje się substancja czynna: simetykon.

  Skład:

  W składzie doustnej zawiesiny Infacol znajdują się następujące substancje: simetykon (substancja czynna).

  Dawkowanie:

  Doustnie, przed każdym posiłkiem - 20 mg 

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat nie może być stosowany u niemowląt w 1. miesiącu życia. Preparat nie jest przeznaczony dla pacjentów ze stwierdzoną niedrożnością jelit lub zaburzeniami tarczycy.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Infacol został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zaparcia, wzdęcia, trawienie. Wytwórcą produktu Infacol jest Pharmax, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Infacol. Ulotka preparatu Infacol jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Infacol oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Infacol można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Infacol. Specyfik Infacol został zapisany do bazy danych w dniu 2015-02-02 15:49. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Infacol to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Infacol. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Infacol to z pewnością pomożesz wielu ludziom.