Clotrimazolum GSK

miejsce
w rankingu

8

Clotrimazolum GSK
4.85
opinii: 20

Zapoznaj się z ulotką Clotrimazolum GSK

Download icon Zobacz ulotkę
Clotrimazolum GSK

Clotrimazolum GSK to produkt leczniczy dostępny w postaci kremu do stosowania zewnętrznego. Wskazaniem do stosowania niniejszego preparatu jest leczenie grzybicy rąk, stóp, kończyn dolnych oraz skóry w tym także grzybicy pochwy.

Produkt Clotrimazolum GSK dedykowany jest również w przypadku łupieżu pstrego oraz kandydozy skóry i błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych (warg sromowych oraz napletka i żołędzi), wywołanych przez drożdżaki. 

Substancją czynną zawartą w formulacji leku Clotrimazolum GSK jest klotrymazol. Jest to substancja o właściwościach grzybobójczych. Substancja ta oddziałuje poprzez hamowanie syntezy ergosterolu. Jest on niezbędny do budowy błony komórkowej grzybów. ​

Dzięki hamowaniu tego procesu, klotrymazol zabija komórki grzybicze. 

Zapoznaj się z ulotką Clotrimazolum GSK

Download icon Zobacz ulotkę
Clotrimazolum GSK

Skład:

W składzie kremu Clotrimazolum GSK znajdują się następujące substancje:

substancja czynna klotrymazol. 1 g kremu zawiera 10 mg klotrymazolu
substancje pomocnicze alkohol cetostearylowy, oktylododekanol, polisorbat 60, sorbitanu stearynian, olbrot syntetyczny, alkohol benzylowy, woda oczyszczona

 

Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

Stosowanie wszelkiego rodzaju środków wspomagających odchudzanie, tabletek, mających przyspieszyć spalanie tłuszczów i innych suplementów, którymi... Czytaj więcej

Dawkowanie:

Produkt Clotrimazolum GSK należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt Clotrimazolum GSK przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego i miejscowego. Krem leczniczy należy aplikować na zmienioną chorobowo skórę 2-3 razy na dobę. Należy pamiętać, by stosować lek na wszystkie zakażone miejsca. 

Krem należy stosować przez okres od 2 do 4 tygodni (nawet jeśli objawy ustąpią). 

W przypadku braku widocznej poprawy po 7 dniach niezbędna jest konsultacja z lekarzem. 

Nie stosować inaczej niż to zalecane. 

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Clotrimazolum GSK.

Kobiety w ciąży i w okresie karmienia powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem leku. Nie zaleca się stosowania leku w pierwszym trymestrze ciąży. W przypadku stosowania leku przez kobiety w okresie laktacji, należy zaprzestać karmienia piersią.

Produktu nie należy stosować doustnie, unikać kontaktu preparatu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, należy przemyć je wodą. 

Krem Clotrimazolum GSK należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

Lek zawiera alkohol cetostearylowy, który może powodować miejscową reakcję skórną. 

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb gsk

Postać:

krem

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • GrzybicaPrącia 2019-03-25 09:58

  Ulga od pierwszego dnia użycia :) tanie dobre skuteczne polecam!

 • Joanna 2019-03-17 00:48

  Widać poprawę już od pierwszego zastosowania tego kremu. Trochę się boję używać przez dłuższy czas bez kosultacji z lekarzem, ale moje zmiany na skórze są na tyle niewielkie że może problem się sam wyciszy od tego.

 • Beata 2018-07-16 18:13

  Grzybicę skóry można znaleźć na różnych jej obszarach: pod biustem, w pachwinach, między palcami. Na pewno jest to nieestetyczna dolegliwość. Pamiętam, że bardzo się tego wstydziłam i kupiłam sobie Clotrimazolum GSK . Produkt nawet nie był taki drogi patrząc na inne z tej kategorii. A przy tym zadziałał szybko, skutecznie i efektywnie. Mogę go polecić każdemu, kto również zmaga się z tym problemem.

 • Amelia 2018-06-26 21:37

  ooo, widzę, że raczej ludzie dobrze się wypowiadają o tym leku Clotrimazolum od Glaxo...to dobrze, bo mam to zapisane i muszę smarować zmiany na ręce. Na razie nie wygląda ona za dobrze, ale mam nadzieję, że za pomocą leków uda mi się zlikwidować szpecące zmiany bez śladu.

 • Marzena 2018-06-11 08:38

  Jakiś czas temu zaczęłam odczuwać straszne swędzenie w okolicy pochwy i sromu. Poczytałam wtedy o przyczynach i powodach, dla których tak się mogło stać i dopiero wtedy poznałam, czym jest grzybica pochwy. Sądziłam, ze takie rzeczy tylko w średniowieczu, a nie w czasach, kiedy kobiety tak bardzo dbają o swoje zdrowie. no cóż... najwyraźniej zdarza się to najlepszym. Wśród rozwiązań proponowano klotrymazol. Poprosiłam więc w aptece o jakiś prepara z tym składnikiem i dostałam Clotrimazolum GSK. Zaczęłam stosować jeszcze tego samego dnia, a już po dwóch nie było żadnej dolegliwości. Ten produkt naprawdę zdziałał cuda.

 • Sylwester 2018-06-01 11:34

  Kilka dni w tygodniu spędzam na basenie ponieważ pływam, a dodatkowo jestem ratownikiem. Jak to na basenie, dopadła mnie jakaś grzybica to znaczy... myślę, że to na basenie. Grzyby lubią wilgoć i ciepło. Wziąłem w aptece Clotrimazolum GSK (krem) . Preparat wykazuje działanie grzybobójcze. Liczę, że da radę. Póki co mijam baseny szerokim łukiem.

 • Opinia użytkownika 2018-05-30 18:02

  Grzybica stóp jest (niestety) łatwa do złapania.. Jednak leczenie jest długie i nieprzyjemne... Clotrimazolum GSK (krem) odkryłam dopiero niedawno! Nabawiłam się grzybicy na siłowni i natychmiastowo pojechałam zakupić ten preparat :)! Spisał się bardzo szybko i nie zostało po grzybicy ani śladu!

 • Kira 2018-05-25 15:09

  Jakiś czas temu stosowałam dość silny antybiotyk. Mniejsza, co to był za produkt. Wiem, że zaniedbałam się w okresie kuracji i zaburzyłam w ten sposób naturalną mikroflorę organizmu, w tym także florę układu płciowego i pochwy. Zaczęło się niewinnie, bo od pieczenia i swędzenia, ale gdy już wiedziałam, że to grzybica, musiałam zareagować. Clotrimazolum GSK okazał się skutecznym rozwiązaniem w moim przypadku. Pamiętam, że smarowałam okolice warg sromowych i naprawdę wyglądało to o wiele lepiej. Po tygodniu grzybica ustąpiła :)

 • Kasia 2018-05-19 16:04

  Czytałam, że ten produkt można stosować tylko zewnętrznie, ale przy grzybicy pochwy jest to chyba trochę absurdalne. Miałam grzybicę pochwy i smarowałam produktem wargi sromowe, a nawet wejście do pochwy i nic mi nie było. Grzyb zwykle nie atakuje pochwy od zewnątrz, tylko w środku a na zewnątrz jest objaw w postaci nalotu. Ogólnie produkt pomógł i zniwelował wszystkie objawy :)

 • Gertruda 2018-03-19 09:43

  Częste wizyty na basenie przyczyniło się do tego, że złapałam grzybicę stóp. Znajomy powiedział, żebym spróbowała Clotrimazolum GSK ... I naprawdę chcę polecić ten produkt! Radzi sobie świetnie!

 • Opinia użytkownika 2018-03-14 20:30

  Pachwiny to takie miejsca na ciele, że są w ciągłej aktywności a więc pocą się a przez to stanowią środowisko dla grzybów. Na co dzień nosimy bieliznę, spodnie, powinno się więc wiedzieć, że higiena tych miejsc jest tym bardziej ważna. Kupiłam Clotrimazolum GSK . Środek wspiera higienę tych sfer i chroni przed grzybami.

 • Opinia użytkownika 2018-02-08 12:06

  Mam to do siebie, że lubię bieliznę bardziej przylegającą - obcisłą... To niby "zwykła" informacja.... Dla mnie to jednak jest istotne. No więc mam grzybicę pachwin. Najlepszy przyjaciel wskazał bym kupił Clotrimazolum GSK . I naprawę trzeba powiedzieć , że ten preparat działa skutecznie!

 • Rita 2018-01-30 13:20

  Dopadł mnie ten wstydliwy problem... grzybica pochwy! Używam Clotrimazolum GSK , bo czytałam, że ten preparat radzi sobie z tym szybko i skutecznie! Jestem dobrej myśli, że mi również pomoże!

 • Slavko 2018-01-18 03:01

  Witam. Co do nawotów grzybicy żołędzia ,clotrimazolum urolog kazał wysmarować całą tubkę 2x dziennie następna tubke 1 x dziennie mimo ulotki ze do 4 tygodni można stosować. Leczenie całkowite nawet 1.5 m-ca Ważne by mieć osobny ręcznik frotowy do wacka i do wycierania. Pościel po praniu mocno wyprasowac w celu zabicia zarodków grzyba to samo z recznikami i bielizną. Jeżeli macie partnerkę partnerka musi też się zbadać i mimo że ni występują u niej objawy to ważne jest leczenie krzyżowe czyli dwojga ludzi by to kompletnie wyeliminować Wytrwania panowie i będzie dobrze :) uwaga na bubliczne toalety baseny sauny itp.

 • Anastazy 2017-12-31 18:48

  No i lipa... Już któryś raz nawraca mi grzybica. Mam już tego potąd bo przecież dbam o siebie! Otoczenie uważa, że się nie myję. No trudno... Znów będę używał Clotrimazolum GSK . Myślę, że wkrótce pójdę z tym problemem do lekarza. To musi się skończyć.

 • Opinia użytkownika 2017-12-26 08:51

  Oczywistym jest, że higiena pochwy jest najważniejsze. Pochwa jest bardzo często narażona na grzybicę. Wtedy z pomocą pojawia się Clotrimazolum GSK :) Ten wyrób likwiduje pieczenie. Skuteczny przy antykoncepcji.

 • Wanda 2017-12-14 13:17

  Nie uczono nas, że grzyby mogą nawracać i powodować ogromne szkody. Nie mamy wpływu na to, że jesteśmy narażeni cały czas... Warto wtedy mieć Clotrimazolum GSK . Środek jest dobry i skuteczny.

 • Opinia użytkownika 2017-12-02 12:51

  kolejny rzecz, którą każda kobieta powinna mieć. Na podrażania, odparzenia i zakażenia.

 • Marek 2017-06-01 21:28

  No niestety, kot mojej Babci zostawił mi pamiątkę na skórze w postaci grzybicy:/ Smarowałem się tym lekiem i na szczęście problem minął.

 • Opinia użytkownika 2016-04-07 13:57

  Extra produkt w bardzo przystępnej cenie.

 • pokaż więcej opinii Read more icon

  Zapoznaj się z ulotką Clotrimazolum GSK

  Download icon Zobacz ulotkę
  Clotrimazolum GSK

  Skład:

  W składzie kremu Clotrimazolum GSK znajdują się następujące substancje:

  substancja czynna klotrymazol. 1 g kremu zawiera 10 mg klotrymazolu
  substancje pomocnicze alkohol cetostearylowy, oktylododekanol, polisorbat 60, sorbitanu stearynian, olbrot syntetyczny, alkohol benzylowy, woda oczyszczona

   

  Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

  Tabletki odchudzające na bazie zielonej kawy

  Stosowanie wszelkiego rodzaju środków wspomagających odchudzanie, tabletek, mających przyspieszyć spalanie tłuszczów i innych suplementów, którymi... Czytaj więcej

  Dawkowanie:

  Produkt Clotrimazolum GSK należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

  Sposób i droga podania: produkt Clotrimazolum GSK przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego i miejscowego. Krem leczniczy należy aplikować na zmienioną chorobowo skórę 2-3 razy na dobę. Należy pamiętać, by stosować lek na wszystkie zakażone miejsca. 

  Krem należy stosować przez okres od 2 do 4 tygodni (nawet jeśli objawy ustąpią). 

  W przypadku braku widocznej poprawy po 7 dniach niezbędna jest konsultacja z lekarzem. 

  Nie stosować inaczej niż to zalecane. 

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu Clotrimazolum GSK.

  Kobiety w ciąży i w okresie karmienia powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem leku. Nie zaleca się stosowania leku w pierwszym trymestrze ciąży. W przypadku stosowania leku przez kobiety w okresie laktacji, należy zaprzestać karmienia piersią.

  Produktu nie należy stosować doustnie, unikać kontaktu preparatu z oczami. W przypadku dostania się produktu do oczu, należy przemyć je wodą. 

  Krem Clotrimazolum GSK należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu.

  Lek zawiera alkohol cetostearylowy, który może powodować miejscową reakcję skórną. 

  Podmiot odpowiedzialny:

  Thumb gsk

  Postać:

  krem

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - grzybica

  Steper Pro

  5.06 opinii:
  Steper Pro to lek w postaci kremu, który stosowany jest w leczeniu dolegliwości o...
  czytaj dalej »

  Nizoral 2%

  5.07 opinii:
  Nizoral 2% to produkt leczniczy w postaci kremu do miejscowego leczenia grzybicy...
  czytaj dalej »

  Lamisilatt

  5.07 opinii:
  Lamisilatt to lek, który dostępny jest w formie kremu. Lek Lamisilat ma właściwości...
  czytaj dalej »

  Octenisept

  4.9314 opinii:
  Octenisept​ to produkt leczniczy dostępny w postaci płynu do stosowania na skórę....
  czytaj dalej »

  Undofen Atomizer

  4.910 opinii:
  Undofen Atomizer to produkt leczniczy w postaci aerozolu na skórę o działaniu...
  czytaj dalej »
  Kategoria:
  Zdrowie
  Typ:
  lek
  Tag:
  Na receptę:
  Nie