Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-07 13:57

  Extra produkt w bardzo przystępnej cenie.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Clotrimazolum GSK to lek dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Preparat wykazuje silne działanie przeciwgrzybicze i z powodzeniem może być stosowany w leczeniu grzybicy rąk, stóp, kończyn dolnych, skóry. Lekarze zalecają swoim pacjentom Clotrimazolum GSK w leczeniu łupieżu pstrego oraz w leczeniu błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna - klotrimazol. Substancja ta wykazuje działanie przeciwgrzybicze.

  Skład:

  W składzie kremu Clotrimazolum GSK znajduje się substancja czynna: klotrimazol. Więcej informacji na temat składu preparatu znajdą Państwo na ulotce.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Krem przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Krem należy aplikować na chorą skórę 2-3 razy na dobę. Krem należy stosować przez okres od 2 do 4 tygodni. Jeśli pacjent nie zauważy poprawy po 7 dniach stosowania preparatu, konieczna jest konsultacja z lekarzem.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Krem należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Lek nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Proftin-M

  4.52 opinii:
  Proftin-M to preparat dostępny w postaci zasypki. Preparat rekomendowany jest dla osób,...
  czytaj dalej »

  Proftin-M to preparat dostępny w postaci zasypki. Preparat rekomendowany jest dla osób,... czytaj dalej »

  Clotrimazolum GSK

  4.01 opinii:
  Clotrimazolum GSK to lek dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do stosowania...
  czytaj dalej »

  Clotrimazolum GSK to lek dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do stosowania... czytaj dalej »

  Oliprox

  0.00 opinii:
  Oliprox to specjalistyczny lakier do paznokci w postaci wodnitego żelu, który stosowany...
  czytaj dalej »

  Oliprox to specjalistyczny lakier do paznokci w postaci wodnitego żelu, który stosowany... czytaj dalej »

  0.00 opinii:

  Lamisilatt 1

  0.00 opinii:
  Lamisilatt 1 to preparat dostępny w postaci płynu. Płyn przeznaczony jest do stosowania na...
  czytaj dalej »

  Lamisilatt 1 to preparat dostępny w postaci płynu. Płyn przeznaczony jest do stosowania na... czytaj dalej »

  Preparat Clotrimazolum GSK został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: grzybica pochwy, Grzybica pachwin, łupież, Grzybica stop, grzybica, zdrowie, stopy, lek przeciwgrzybiczy. Wytwórcą preparatu Clotrimazolum GSK jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Clotrimazolum GSK jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Clotrimazolum GSK oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Clotrimazolum GSK można kupić bez recepty.