Clotrimazolum GSK

Clotrimazolum GSK

miejsce
w rankingu

--

Clotrimazolum GSK
4.0
opinii: 1
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-07 13:57

  Extra produkt w bardzo przystępnej cenie.

 • Zapoznaj się z ulotką Clotrimazolum GSK

  Producent:

  Opis:

  Clotrimazolum GSK to lek dostępny w postaci kremu. Preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Preparat wykazuje silne działanie przeciwgrzybicze i z powodzeniem może być stosowany w leczeniu grzybicy rąk, stóp, kończyn dolnych, skóry. Lekarze zalecają swoim pacjentom Clotrimazolum GSK w leczeniu łupieżu pstrego oraz w leczeniu błon śluzowych zewnętrznych narządów płciowych. W składzie preparatu znajduje się substancja czynna - klotrimazol. Substancja ta wykazuje działanie przeciwgrzybicze.

  Skład:

  W składzie kremu Clotrimazolum GSK znajduje się substancja czynna: klotrimazol. Więcej informacji na temat składu preparatu znajdą Państwo na ulotce.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Krem przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Krem należy aplikować na chorą skórę 2-3 razy na dobę. Krem należy stosować przez okres od 2 do 4 tygodni. Jeśli pacjent nie zauważy poprawy po 7 dniach stosowania preparatu, konieczna jest konsultacja z lekarzem.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Krem należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Lek nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwgrzybiczy

  Produkt Clotrimazolum GSK został zapisany do kategorii Higiena wraz z tagami: grzybica pochwy, Grzybica pachwin, łupież, Grzybica stop, grzybica, zdrowie, stopy, lek przeciwgrzybiczy. Wytwórcą specyfiku Clotrimazolum GSK jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Clotrimazolum GSK jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Clotrimazolum GSK oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Clotrimazolum GSK dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Clotrimazolum GSK. Specyfik Clotrimazolum GSK został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-29 09:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Clotrimazolum GSK to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Clotrimazolum GSK. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu Clotrimazolum GSK to z pewnością pomożesz wielu osobom.