Altacet
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Laura 2016-03-07 11:39

  Polecam.Fajny produkt bo może stosować go cała rodzina.Fajnie chłodzi i koi ból.

 • Marian Podast 2015-08-31 17:36

  Teraz moje stawy działają bardzo dobrze i skutecznie pozwalają mi wzmocnić swój układ ruchu. Daje 5/5!

 • Tomasz R. 2015-08-31 17:36

  Od kilku miesięcy przynosi mi to ulgę i wydaje mi się, że jest to najlepszy środek na rynku. Potwierdzam bo systematycznie to stosuje :)

 • Trening siłowy - top 10 cennych wskazówek

  Trening siłowy - top 10 cennych wskazówek

  Czytaj artykuł
  Czynniki uzależnienia od alkoholu u ludzi młodych

  Czynniki uzależnienia od alkoholu u ludzi młodych

  Czytaj artykuł
  10 powodów dlaczego warto jeść jabłka

  10 powodów dlaczego warto jeść jabłka

  Czytaj artykuł
 • Alicja 2015-08-31 17:35

  Działa bardzo dobrze na stłuczenia oraz redukuje skutecznie ból. To daje efekt i warto jest wypróbować ten środek!

 • Zapoznaj się z ulotką Altacet

  Producent:

  Opis:

  Altacet to lek, który przeznaczony jest do stosowania miejscowego w przypadku stłuczeń lub silnych obrzęków. Wystarczy jedna tabletka rozpuszczona w wodzie, by ból minął. Altacet najczęściej stosowany jest do okładów, kompresów lub opatrunków. Lek ściąga, łagodzi opuchliznę oraz uśmierza ból. Należy jednak pamiętać, że w przypadku dzieci od 3 lat do 6 lat można stosować jedynie jeden okład z dodatkiem leku Altacet w ciągu doby!

  Skład:

  W składzie jednej tabletki leku Altacet znajduje się: 1 g octanowinianu glinu oraz pozostałe substancje pomocnicze, do których należy zaliczyć: kwas borowy, krospowidon, sodu stearylofumaran. Należy jednak pamiętać, by przechowywać lek w miejscu niedostępnym dla dzieci!

  Dawkowanie:

  Dawkowanie leku Altacet jest niezwykle proste: wystarczy rozpuścić jedną tabletkę leku w 1/4 szklanki ciepłej wody. Lek z powodzeniem może być wykorzystywany do kompresów, okładów oraz opatrunków. Opatrunki zmieniamy tak często, by nie doprowadzić do wyschnięcia. Należy jednak pamiętać, że w przypadku dzieci od 3 lat do 6 lat można stosować jedynie jedną tabletkę na dobę!

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lek Altacet nie może być stosowany na duże, sączące się rany oraz na zmienioną chorobowo skórę. Preparat ten nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3. roku życia!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - lek przeciwbólowy

  Preparat Altacet został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: zatrzymywanie wody w organizmie, ból mięśni, Stłuczenia, lek przeciwzapalny, lek przeciwbólowy. Wytwórcą preparatu Altacet jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Altacet jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Altacet oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Altacet można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Altacet. Specyfik Altacet został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-23 10:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Altacet to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Altacet. Jeżeli utworzysz informację na temat specyfiku Altacet to z pewnością pomożesz wielu osobom.