A-Z Zielony Jęczmień

A-Z Zielony Jęczmień

miejsce
w rankingu

--

A-Z Zielony Jęczmień
0.0
opinii: 0
Dlaczego otyłość brzuszna jest niebezpieczna?

Dlaczego otyłość brzuszna jest niebezpieczna?

Czytaj artykuł
Mity dotyczące odchudzania

Mity dotyczące odchudzania

Czytaj artykuł
Pozbądź się pszenicznego brzucha - czyli odchudzająca dieta bezglutenowa dr Davisa

Pozbądź się pszenicznego brzucha - czyli odchudzająca dieta bezglutenowa dr Davisa

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb az medica

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Zielony Jęczmień Gorvita

0.00 opinii:
Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu...
czytaj dalej »

Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu... czytaj dalej »

Specyfik A-Z Zielony Jęczmień został zapisany do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: antyoksydanty, zielony jęczmień, odchudzanie, Suplementy diety. Producentem produktu A-Z Zielony Jęczmień jest A-Z Medica, który również jest wytwórcą takich produktów jak Colon C, Fitodent, Nopal, A-Z Zielony Jęczmień, Zielony Owies. Ulotka preparatu A-Z Zielony Jęczmień jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat A-Z Zielony Jęczmień oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat A-Z Zielony Jęczmień dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu A-Z Zielony Jęczmień. Specyfik A-Z Zielony Jęczmień został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-06-17 10:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu A-Z Zielony Jęczmień to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania A-Z Zielony Jęczmień. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu A-Z Zielony Jęczmień to z pewnością pomożesz wielu osobom.