Reklama baner
Glosal

Glosal

miejsce
w rankingu

--

Glosal
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Glosal

Producent:

Opis:

Glosal to spray do gardła. Preparat eliminuje uczucie suchości gardła i jamy ustnej. Lek zapewnia długotrwałe nawilżenie gardła i jamy ustnej. Skład preparatu pozbawiony jest substancji drażniących. Glosal w szczególności polecany jest dla osób, które na codzień używają swojego głosu w pracy (nauczyciele). Preparat ma łagodny smak i nie podrażnia niezwykle wrażliwej śluzówki gardła. Aplikacja leku jest niezwykle prosta i komfortowa.

Skład:

W składzie leku Glosal znajdują się następujące substancje: wyciąg z chrząstnicy kędzierzawej, sorbitol, chlorek sodu, chlorek potasu, gliceryna, naturalny aromat jabłkowy, aromat miętowy, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 1-2 dawek po posiłku 3-4 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Detusan

5.02 opinii:
Detusan to lek, który dostępny jest w formie pastylek do ssania. Preparat przeznaczony...
czytaj dalej »

Detusan to lek, który dostępny jest w formie pastylek do ssania. Preparat przeznaczony... czytaj dalej »

5.02 opinii:

Neo-Angin

5.01 opinii:
Neo-Angin to lek, który dostępny jest w formie tabletek do ssania. Lekarze zalecają swoim...
czytaj dalej »

Neo-Angin to lek, który dostępny jest w formie tabletek do ssania. Lekarze zalecają swoim... czytaj dalej »

Hascosept

4.52 opinii:
Hascosept stosowany miejscowo działa znieczulająco i odkażająco na jamę ustną. Chlorowodorek...
czytaj dalej »

Hascosept stosowany miejscowo działa znieczulająco i odkażająco na jamę ustną. Chlorowodorek... czytaj dalej »

Solcoseryl

4.01 opinii:
Solcoseryl to produkt przeznaczony do stosowania w jamie ustnej. Preparat przyspiesza procesy...
czytaj dalej »

Solcoseryl to produkt przeznaczony do stosowania w jamie ustnej. Preparat przyspiesza procesy... czytaj dalej »

Junior-Angin

4.02 opinii:
Junior-Angin to preparat dostępny w postaci tabletek. Tabletki wykazują działanie ochronne dla...
czytaj dalej »

Junior-Angin to preparat dostępny w postaci tabletek. Tabletki wykazują działanie ochronne dla... czytaj dalej »

Specyfik Glosal został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: suchość w jamie ustnej, zdrowie, Spray do gardła, jama ustna. Wytwórcą produktu Glosal jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Glosal jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Glosal oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Glosal można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Glosal. Produkt Glosal został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-08-20 13:58. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Glosal to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Glosal. Jeżeli dołączysz informację na temat produktu Glosal to z pewnością pomożesz wielu ludziom.