Zielony Jęczmień Herbapol

Zielony Jęczmień Herbapol

miejsce
w rankingu

--

Zielony Jęczmień Herbapol
0.0
opinii: 0
Dlaczego warto stosować płyny do płukania ust?

Dlaczego warto stosować płyny do płukania ust?

Czytaj artykuł
Rodzynki – właściwości i wartości odżywcze. Ile kalorii mają rodzynki?

Rodzynki – właściwości i wartości odżywcze. Ile kalorii mają rodzynki?

Czytaj artykuł
Brzuch w stresie - jak znaleźć przyczynę

Brzuch w stresie - jak znaleźć przyczynę

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb herbapol

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Zielony Jęczmień Gorvita

0.00 opinii:
Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu...
czytaj dalej »

Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu... czytaj dalej »

Produkt Zielony Jęczmień Herbapol został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Błonnik, Suplementy diety, antyoksydanty, zielony jęczmień, odchudzanie. Wytwórcą specyfiku Zielony Jęczmień Herbapol jest Herbapol, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka preparatu Zielony Jęczmień Herbapol jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Zielony Jęczmień Herbapol oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Zielony Jęczmień Herbapol dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Zielony Jęczmień Herbapol. Preparat Zielony Jęczmień Herbapol został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-06-17 10:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Zielony Jęczmień Herbapol to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Zielony Jęczmień Herbapol. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Zielony Jęczmień Herbapol to z pewnością pomożesz wielu ludziom.