Zielony Jęczmień Herbapol

Zielony Jęczmień Herbapol

miejsce
w rankingu

--

Zielony Jęczmień Herbapol
0.0
opinii: 0
Trzy metody jak uniknąć efektu jojo

Trzy metody jak uniknąć efektu jojo

Czytaj artykuł
Jak zachować zdrową wątrobę?

Jak zachować zdrową wątrobę?

Czytaj artykuł
Zdrowotne właściwości bakalii

Zdrowotne właściwości bakalii

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Zielony Jęczmień Herbapol

Producent:

HERBAPOL

Thumb herbapol

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - zielony jęczmień

Zielony Jęczmień Gorvita

0.00 opinii:
Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu...
czytaj dalej »

Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu... czytaj dalej »

Produkt Zielony Jęczmień Herbapol został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: Błonnik, Suplementy diety, antyoksydanty, zielony jęczmień, odchudzanie. Wytwórcą specyfiku Zielony Jęczmień Herbapol jest Herbapol, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Herbatka Talia Max, Herbatka Talia Odchudzanie , Herbatka Talia Spalanie, Zielony Jęczmień Herbapol, Baifem Pianka do higieny intymnej. Ulotka preparatu Zielony Jęczmień Herbapol jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Zielony Jęczmień Herbapol oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Zielony Jęczmień Herbapol dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Zielony Jęczmień Herbapol. Preparat Zielony Jęczmień Herbapol został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2016-06-17 10:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Zielony Jęczmień Herbapol to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Zielony Jęczmień Herbapol. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Zielony Jęczmień Herbapol to z pewnością pomożesz wielu ludziom.