Trivagin

Trivagin

miejsce
w rankingu

--

Trivagin
4.0
opinii: 1
Sekrety suszonych śliwek

Sekrety suszonych śliwek

Czytaj artykuł
Dlaczego warto sięgać po morele?

Dlaczego warto sięgać po morele?

Czytaj artykuł
Niepłodność i bezpłodność - podobieństwa i różnice

Niepłodność i bezpłodność - podobieństwa i różnice

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Werona 2016-03-07 14:03

  Produkt bardzo dobry,skuteczny. Polecam

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Trivagin to suplement diety, który dba o florę bakteryjną okolic intymnych. Specjalny skład preparatu chroni pochwę oraz drogi moczowe przed wnikaniem drobnoustrojów chorobotwórczych. Lekarze zalecają swoim pacjentkom stosować Trivagin w następujących przypadkach: w czasie menopauzy i po menopauzie, w celu odbudowania flory bakteryjnej miejsc intymnych, w trakcie kuracji i po zakończeniu kuracji lekami przewcigrzybiczymi, przeciwbakteryjnymi, przeciwrzęsistkowymi.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Trivagin znajdują się następujące substancje: Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus plantarum, glukoza bezwodna, celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, stearynian magnezu, krzemionka koloidalna, żelatyna, tlenek tytanu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie suplementu diety Trivagin powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Zaleca się przyjmować jedną tabletkę dziennie (w trakcie posiłku lub po posiłku). Tabletkę należy popić obficie wodą.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Trivagin należy przechowywać w temperaturze pokojowej.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Trivagin

  4.01 opinii:
  Trivagin to suplement diety, który dba o florę bakteryjną okolic intymnych. Specjalny...
  czytaj dalej »

  Trivagin to suplement diety, który dba o florę bakteryjną okolic intymnych. Specjalny... czytaj dalej »

  Produkt Trivagin został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zakażenia pochwy, grzybica pochwy, przeciwdziała infekcjom, miejsca intymne. Producentem preparatu Trivagin jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Trivagin jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Trivagin oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Trivagin można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Trivagin. Specyfik Trivagin został dołączony do bazy danych w dniu 2015-09-26 15:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Trivagin to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Trivagin. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Trivagin to z pewnością pomożesz wielu ludziom.