Reklama baner
Biosteron

Biosteron

miejsce
w rankingu

--

Biosteron
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Biosteron

Producent:

LEKAM

Thumb lekam

Opis:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

ImpreSkin

4.52 opinii:
Wszystko o Impreskin – cena, opinie, działanie Kiedy mijają lata, nasza skóra...
czytaj dalej »

Wszystko o Impreskin – cena, opinie, działanie Kiedy mijają lata, nasza skóra... czytaj dalej »

Olej ze Słodkich Migdałów

4.333 opinii:
Olej ze słodkich migdałów pozyskiwany jest z nasion owoców drzewa migdałowego....
czytaj dalej »

Olej ze słodkich migdałów pozyskiwany jest z nasion owoców drzewa migdałowego.... czytaj dalej »

Produkt Biosteron został przyporządkowany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: zmarszczki, menopauza, libido, potencja, zmęczenie, depresja. Wytwórcą produktu Biosteron jest Lekam, który również jest wytwórcą takich produktów jak Prostaceum, Melatonina Lek-Am, Biowap 1400, Furoxin, Biosteron. Ulotka preparatu Biosteron jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Biosteron oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Biosteron można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Biosteron. Preparat Biosteron został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-04-19 09:47. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Biosteron to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Biosteron. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Biosteron to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.