Dobenox Forte

Dobenox Forte

miejsce
w rankingu

--

Dobenox Forte
0.0
opinii: 0
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Dobenox Forte to lek dostępny w formie tabletek. Preparat chroni przed powstawaniem zastojów w naczyniach krwionośnych oraz poprawia przepływ żylny. Specjalny skład preparatu chroni naczynia krwionośne - zmniejsza ich przepuszczalność oraz zmniejsza lepkość krwi i osocza. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować tabletki Dobenox Forte w objawowym leczeniu żylaków. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego.

Skład:

W składzie tabletek Dobenox Forte znajdują się następujące substancje: wapnia dobezylan jednowodny (substancja czynna), celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, laktoza jednowodna, talk, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, hypromeloza, polidekstroza, tytanu dwutlenek (E 171), talk, maltodekstryna, średniołańcuchowe trójglicerydy.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego. Lek należy przyjmować po posiłku.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat nie jest przeznaczony dla pacjentów, u których zdiagnozowano niewydolność nerek lub u pacjentów, u których zdiagnozowano chorobę wrzodową żołądka lub/i dwunastnicy.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Cynamon Tabletki

5.01 opinii:
Cynamon Tabletki to suplement diety dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje...
czytaj dalej »

Cynamon Tabletki to suplement diety dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje... czytaj dalej »

Aspifox

5.02 opinii:
Aspifox to lek dostępny w formie tabletek. Wskazaniem do stosowania leku Aspifox jest prewencja...
czytaj dalej »

Aspifox to lek dostępny w formie tabletek. Wskazaniem do stosowania leku Aspifox jest prewencja... czytaj dalej »

5.02 opinii:

Heparin Hasco

5.01 opinii:
Heparin Hasco to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania żelu są następujące...
czytaj dalej »

Heparin Hasco to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania żelu są następujące... czytaj dalej »

Padma Basic

5.02 opinii:
Padma Basic to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się...
czytaj dalej »

Padma Basic to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się... czytaj dalej »

Acesan

5.01 opinii:
Acesan to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla...
czytaj dalej »

Acesan to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla... czytaj dalej »

5.01 opinii:

Produkt Dobenox Forte został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Żyły, zdrowie, układ krążenia. Producentem preparatu Dobenox Forte jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Dobenox Forte jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Dobenox Forte oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Dobenox Forte dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Dobenox Forte. Specyfik Dobenox Forte został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-09-10 11:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Dobenox Forte to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Dobenox Forte. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Dobenox Forte to z pewnością pomożesz wielu ludziom.