Dobenox Forte

Dobenox Forte

miejsce
w rankingu

--

Dobenox Forte
0.0
opinii: 0
Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Dobenox Forte to lek dostępny w formie tabletek. Preparat chroni przed powstawaniem zastojów w naczyniach krwionośnych oraz poprawia przepływ żylny. Specjalny skład preparatu chroni naczynia krwionośne - zmniejsza ich przepuszczalność oraz zmniejsza lepkość krwi i osocza. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować tabletki Dobenox Forte w objawowym leczeniu żylaków. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego.

Skład:

W składzie tabletek Dobenox Forte znajdują się następujące substancje: wapnia dobezylan jednowodny (substancja czynna), celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, laktoza jednowodna, talk, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, hypromeloza, polidekstroza, tytanu dwutlenek (E 171), talk, maltodekstryna, średniołańcuchowe trójglicerydy.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego. Lek należy przyjmować po posiłku.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat nie jest przeznaczony dla pacjentów, u których zdiagnozowano niewydolność nerek lub u pacjentów, u których zdiagnozowano chorobę wrzodową żołądka lub/i dwunastnicy.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Cynamon Tabletki

5.01 opinii:
Cynamon Tabletki to suplement diety dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje...
czytaj dalej »

Cynamon Tabletki to suplement diety dostępny w postaci tabletek. W składzie preparatu znajduje... czytaj dalej »

Aspifox

5.02 opinii:
Aspifox to lek dostępny w formie tabletek. Wskazaniem do stosowania leku Aspifox jest prewencja...
czytaj dalej »

Aspifox to lek dostępny w formie tabletek. Wskazaniem do stosowania leku Aspifox jest prewencja... czytaj dalej »

5.02 opinii:

Heparin Hasco

5.01 opinii:
Heparin Hasco to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania żelu są następujące...
czytaj dalej »

Heparin Hasco to preparat dostępny w postaci żelu. Wskazaniem do stosowania żelu są następujące... czytaj dalej »

Padma Basic

5.02 opinii:
Padma Basic to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się...
czytaj dalej »

Padma Basic to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się... czytaj dalej »

Acesan

5.01 opinii:
Acesan to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla...
czytaj dalej »

Acesan to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności polecany jest dla... czytaj dalej »

5.01 opinii:

Produkt Dobenox Forte został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: Żyły, zdrowie, układ krążenia. Producentem preparatu Dobenox Forte jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Dobenox Forte jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Dobenox Forte oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Dobenox Forte dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Dobenox Forte. Specyfik Dobenox Forte został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-09-10 11:55. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Dobenox Forte to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Dobenox Forte. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Dobenox Forte to z pewnością pomożesz wielu ludziom.