Feminum

Feminum

miejsce
w rankingu

--

Feminum
4.0
opinii: 2
Leczenie farmakologiczne prostaty

Leczenie farmakologiczne prostaty

Czytaj artykuł
Zaburzenia erekcji – jak skutecznie sobie z nią radzić?

Zaburzenia erekcji – jak skutecznie sobie z nią radzić?

Czytaj artykuł
Sposoby na nawilżanie gardła

Sposoby na nawilżanie gardła

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • I. 2017-04-05 21:35

  Pomaga od razu. Ta suchość była moją zmorą!

 • Ania 2017-04-03 15:35

  Dobrze nawilża i nie powoduje uczuleń. Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Feminum

  Producent:

  MIRALEX

  Opis:

  Wyrób medyczny Feminum to nawilżający żel intymny, który eliminuje niedobory wydzielania śluzu w pochwie. Jest preparatem zupełnie neutralnym, bez smaku i zapachu, nie pozostawia również plam na bieliźnie. 

  Preparat z powodzeniem może być stosowany w celu ułatwienia stosunków płciowych w przypadku suchości pochwy, jak również z użyciem prezerwatywy.

  Działa wspomagająco również w przypadku przeprowadzania badań ginekologicznych, ultrasonograficznych, aplikowania tamponów, tabletek dopochwowych lub nawet pomiaru temperatury.

  Skład:

  Składniki wyrobu medycznego Feminum to: gliceryna, hydroksyetyloceluloza, kwas mlekowy, hydroksybenzoesan metylu, hydroksybenzoesan propylu, woda oczyszczona.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie wyrobu medycznego Feminum powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce produktu. W celu aplikacji należy niewielką ilość (w zależności od potrzeby) nałożyć na miejsce specjalnie narażone na otarcia, również przed kontaktem intymnym lub badaniem.

  Żel można stosować wiele razy dziennie, bez ograniczeń wieku, regularnie i odpowiednio do potrzeb, również bezpośredni na prezerwatywę.
  Wyroby medyczne muszą być przyjmowane pod kontrolą lekarza.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik wyrobu Feminum.

  Produkt Feminum należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do użycia w ciągu dnia porcji wyrobu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - suchość pochwy

  Feminum

  4.02 opinii:
  Wyrób medyczny Feminum to nawilżający żel intymny,...
  czytaj dalej »

  Wyrób medyczny Feminum to nawilżający żel intymny,... czytaj dalej »

  4.02 opinii:

  HydroVag

  0.00 opinii:
  HydroVag to preparat dostępny w postaci globulek dopochwowych. Preparat w szczególności...
  czytaj dalej »

  HydroVag to preparat dostępny w postaci globulek dopochwowych. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

  Produkt Feminum został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: żel intymny, suchość pochwy. Wytwórcą specyfiku Feminum jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Feminum jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Feminum oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Feminum dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Feminum. Preparat Feminum został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-03-21 16:34. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Feminum to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Feminum. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Feminum to z pewnością pomożesz wielu ludziom.