Feminum

Feminum

miejsce
w rankingu

--

Feminum
0.0
opinii: 0
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

NeoVaginal Synergio

5.01 opinii:
NeoVaginal Synergio to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

NeoVaginal Synergio to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Produkt Feminum został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: żel intymny, suchość pochwy. Wytwórcą specyfiku Feminum jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Feminum jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Feminum oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Feminum dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Feminum. Preparat Feminum został dołączony do bazy serwisu w dniu 2016-03-21 16:34. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Feminum to prosimy o napisanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Feminum. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Feminum to z pewnością pomożesz wielu ludziom.