Zielony Jęczmień Gorvita

Zielony Jęczmień Gorvita

miejsce
w rankingu

Zielony Jęczmień Gorvita
0.0
opinii: 0
Sześć sposobów na szybką utratę wagi

Sześć sposobów na szybką utratę wagi

Czytaj artykuł
Pozbądź się pszenicznego brzucha - czyli odchudzająca dieta bezglutenowa dr Davisa

Pozbądź się pszenicznego brzucha - czyli odchudzająca dieta bezglutenowa dr Davisa

Czytaj artykuł
Sól Epsom dla zdrowia i urody

Sól Epsom dla zdrowia i urody

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się sproszkowane pędy jęczmienia. Suplement diety Gorvita Zielony Jęczmień w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy pragną wzmocnić układ odpornościowy oraz naturalnie wpłynąć na witalność organizmu. Suplement diety wspaniale oczyszcza organizm oraz pozwala zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową.

Skład:

W składzie suplementu diety Gorvita Zielony Jęczmień znajdują się następujące substancje: sproszkowane młode pędy zielonego jęczmienia, żelatyna.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym zaleca się przyjmować 2-4 kapsułki dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Produkt Zielony Jęczmień Gorvita został zapisany do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: antyoksydanty, odchudzanie, zielony jęczmień, suplement diety. Producentem preparatu Zielony Jęczmień Gorvita jest Gorvita, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Erotic, Apleplus Forte, Chrom Forte z zieloną herbatą, Zielona Kawa Gorvita, Zielony Jęczmień Gorvita. Ulotka produktu Zielony Jęczmień Gorvita jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Zielony Jęczmień Gorvita oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Zielony Jęczmień Gorvita można kupić bez recepty.