Zielony Jęczmień Gorvita

Zielony Jęczmień Gorvita

miejsce
w rankingu

--

Zielony Jęczmień Gorvita
0.0
opinii: 0
Ekstrakt z agrestu indyjskiego – szczupła sylwetka i naturalne piękno

Ekstrakt z agrestu indyjskiego – szczupła sylwetka i naturalne piękno

Czytaj artykuł
Przygotuj się do odchudzania - wskazówki jak zacząć

Przygotuj się do odchudzania - wskazówki jak zacząć

Czytaj artykuł
Mity dotyczące odchudzania

Mity dotyczące odchudzania

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Zielony Jęczmień Gorvita

Producent:

GORVITA

Thumb gorvita logo pl

Opis:

Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu znajdują się sproszkowane pędy jęczmienia. Suplement diety Gorvita Zielony Jęczmień w szczególności rekomendowany jest dla pacjentów, którzy pragną wzmocnić układ odpornościowy oraz naturalnie wpłynąć na witalność organizmu. Suplement diety wspaniale oczyszcza organizm, działa antyoksydacyjnie oraz pozwala zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową.

Skład:

W składzie suplementu diety Gorvita Zielony Jęczmień znajdują się następujące substancje: sproszkowane młode pędy zielonego jęczmienia, żelatyna.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym zaleca się przyjmować 2-4 kapsułki dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - zielony jęczmień

Gorvita Zielony Jęczmień

4.54 opinii:
Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat...
czytaj dalej »

Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Preparat... czytaj dalej »

Zielony Jęczmień Gorvita

0.00 opinii:
Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu...
czytaj dalej »

Gorvita Zielony Jęczmień to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. W składzie preparatu... czytaj dalej »

Preparat Zielony Jęczmień Gorvita został dołączony do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: antyoksydanty, odchudzanie, zielony jęczmień, suplement diety. Producentem specyfiku Zielony Jęczmień Gorvita jest Gorvita, który również jest producentem takich specyfików jak Erotic, Apleplus Forte, Chrom Forte z zieloną herbatą, Zielona Kawa Gorvita, Zielony Jęczmień Gorvita. Ulotka specyfiku Zielony Jęczmień Gorvita jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Zielony Jęczmień Gorvita oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Zielony Jęczmień Gorvita można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Zielony Jęczmień Gorvita. Produkt Zielony Jęczmień Gorvita został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-06-17 09:59. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Zielony Jęczmień Gorvita to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Zielony Jęczmień Gorvita. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku Zielony Jęczmień Gorvita to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.