Spirulina- niezwykłe algi

Spirulina- niezwykłe algi

Czytaj artykuł
Dieta a orzechy – które z nich są najbardziej wartościowe?

Dieta a orzechy – które z nich są najbardziej wartościowe?

Czytaj artykuł
Niepłodność i bezpłodność - podobieństwa i różnice

Niepłodność i bezpłodność - podobieństwa i różnice

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Aldona 2015-09-11 15:19

  Polecam szczególnie dla osób, które muszą stosować tylko hypoalergiczne produkty. Rivanol dość dobrze radzi sobie z różnymi skaleczeniami i otarciami łagodząc objawy i przyśpieszając gojenie skóry.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Preparat Rivanol przeznaczony jest do stosowania miejscowego w przypadku zakażeń ropnych skóry i błon śluzowych, a także trudno gojących się ran, otarć naskórka, owrzodzeń, stanów zapalnych zewnętrznych narządów moczopłciowych, zakażeń jamy ustnej oraz oparzeń. Składniki zawarte w leku Rivanol skutecznie łagodzą podrażnienia i przyspieszają ich gojenie. Roztwór Rivanol odkaża uszkodzone na skórze miejsca, a następnie wpływa na proces gojenia się rany.

  Skład:

  W skład preparatu Rivanol wchodzi mleczan etakrydyny oraz woda oczyszczona. Składnik aktywny zawarty w leku Rivanol wykazuje działanie odkażające, przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne na paciorkowce oraz gronkowce. Lek Rivanol oczyszcza ranę i pozwala na szybsze gojenie się rany bez ryzyka zakażenia. Lek Rivanol bardzo szybko się wchłania w niewielkich ilościach, nie pozostawiając plam na skórze.

  Dawkowanie:

  Należy przecierać skórę preparatem Rivanol kilka razy dziennie. Należy stosować lek Rivanol w postaci okładów oraz płukań.

  Drzeciwwskazania:

  Nie należy stosować leku Rivanol na duże powierzchnie uszkodzonej skóry. Ze względu na możliwość zabrudzenia należy unikać kontaktu leku Rivanol z odzieżą. Nie należy stosować środka Rivanol przy jednoczesnym stosowaniu wody utlenionej lub nadmanganianu potasu. Odradza się stosowanie preparatu Rivanol w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu lub barwniki akrydynowe. Nie wolno stosować leku Rivanol doustnie oraz w pobliżu oczu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Rivanol

  5.01 opinii:
  Preparat Rivanol przeznaczony jest do stosowania miejscowego w przypadku zakażeń ropnych...
  czytaj dalej »

  Preparat Rivanol przeznaczony jest do stosowania miejscowego w przypadku zakażeń ropnych... czytaj dalej »

  5.01 opinii:

  Preparat Rivanol został przyporządkowany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: gojenie się rany, dezynfekcja, oparzenia, Odkażanie, problemy skórne. Producentem preparatu Rivanol jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Rivanol jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Rivanol oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego obrazki. Produkt Rivanol można dostać bez recepty.