Wartner Nailexpert

Wartner Nailexpert

miejsce
w rankingu

--

Wartner Nailexpert
5.0
opinii: 2
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Tatiana 2017-05-15 16:12

  Złąpałam grzybicę paznokci, chyba na basenie mnie dorwało. Pani w aptece poleciła ten produkt i pomogło. Całe szczęście, bo wyglądało to ohydnie.

 • Dariusz 2016-03-21 12:04

  Preparat bardzo wygodny,efekty widoczne,jestem zadowolony.

 • Zapoznaj się z ulotką Wartner Nailexpert

  Producent:

  OMEGA PHARMA

  Thumb omega pharma

  Opis:

  Wartner Nailexpert to wyrób medyczny w postaci płynu na grzybicę paznokci. Produkt leczy i zapobiega nawrotom infekcji grzybiczych. Zawiera substancje odżywcze i zmiękczające – pobudzają regenerację, wpływają na ochronę oraz poprawę stanu i wyglądu paznokci i skóry w ich otoczeniu.

  Skład:

  Komponenty produktu Wartner Nailexpert to: nadtlenek wodoru, kwas mlekowy, alkohol denaturowany, glicerynę, pantenol, pochodne silikonu.

  Dawkowanie:

  Stosowanie wyrobu medycznego Wartner Nailexpert powinno odbywać się tak, jak zlecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu. Stosować 2 razy na dobę na paznokcie i na skórę w okolicy paznokci ( eliminacja objawów swędzenia).

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Wartner Nailexpert. Preparat Wartner Nailexpert należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji wyrobu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeciwgrzybiczy

  Preparat Wartner Nailexpert został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: lek przeciwgrzybiczy, przeciwgrzybiczy. Producentem specyfiku Wartner Nailexpert jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Wartner Nailexpert jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Wartner Nailexpert oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Wartner Nailexpert dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Wartner Nailexpert. Specyfik Wartner Nailexpert został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-30 00:34. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Wartner Nailexpert to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Wartner Nailexpert. Jeżeli utworzysz recenzję na temat produktu Wartner Nailexpert to z pewnością pomożesz wielu osobom.