Acifungin Forte

Acifungin Forte

miejsce
w rankingu

--

Acifungin Forte
4.0
opinii: 1
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paulina 2016-03-07 16:37

  Dobrze działa,stosunkowo niska cena zachęca do zakupu.

 • Zapoznaj się z ulotką Acifungin Forte

  Producent:

  Opis:

  Acifungin Forteto lek, który dostępny jest w formie płynu o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym. Ponadto dodatkowo płyn wykazuje działanie ściągające i złuszczające. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować płyn Acifungin Forte w leczeniu chorób grzybiczych wałów okołopaznokciowych oraz w leczeniu grzybicy paznokci. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej.

  Skład:

  W składzie płynu Acifungin Forte znajdują się następujące substancje: kwas borowy, kwas salicylowy, kwas galusowy bezwodny, kwas octowy lodowaty, tanina, metylu salicylan, etanol bezwodny, etylu octan.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci. Preparat należy stosować od 3-4 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego na wały okołopaznokciowe oraz paznokcie!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Płyn przeciwgrzybiczy

  Produkt Acifungin Forte został dołączony do kategorii Higiena wraz z tagami: Grzybica pachwin, grzybica, Grzybica stop, zdrowie, Higiena, Płyn przeciwgrzybiczy. Wytwórcą specyfiku Acifungin Forte jest , który również jest producentem takich produktów jak . Ulotka specyfiku Acifungin Forte jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Acifungin Forte oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Acifungin Forte dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Acifungin Forte. Specyfik Acifungin Forte został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-30 11:24. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Acifungin Forte to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Acifungin Forte. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat specyfiku Acifungin Forte to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.