Entitis

Entitis

miejsce
w rankingu

--

Entitis
4.0
opinii: 1
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Ćwiczenia z gumami, czyli kompleksowy trening dla ciała

Ćwiczenia z gumami, czyli kompleksowy trening dla ciała

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 12:54

  Szkoda, że lek jest drogi, bo daje niezłe efekty...

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Entitis, to pastylki do ssania, które dostępne są w smaku truskawkowym. Pastylki polecane są do stosowania przez osoby, które przebyły anginę. Entitis znajduje również zastosowanie w profilaktyce wciąż nawracających infekcji ucha, gardła oraz nosa. Wielu lekarzy zaleca swoim pacjentom przyjmowanie tego leku w trakcie infekcji wirusowej nosa lub gardła. Entitis to lek, który powinien być przyjmowany pod nadzorem lekarza!

  Skład:

  W składzie leku Entitis znajdują się substancje, takie jak: streptococcus salivarius K12, fruktoza, izomalt, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu; naturalny aromat. Pastylki Entitis są nieszkodliwe dla zdrowia- cudowne działanie tego produktu zostało potwierdzone wieloma badaniami naukowymi.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie leku Entitis jest niezwykle proste: wystarczy jedna pastylka dziennie. Pastylkę należy przyjmować przed snem, tuż po umyciu zębów. Pastylka przeznaczona jest do ssania- nie należy jej gryźć ani rozgryzać. Po całkowitym rozpuszczeniu pastylki nie należy przyjmować płynów przez jakiś czas. Jeśli lekarz zalecił pacjentowi przyjmować dwie pastylki dziennie, pierwszą pastylkę należy przyjąć rano, po umyciu zębów, a drugą wieczorem- również po umyciu zębów. Należy jednak zaznaczyć, że lek Entitis przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia oraz dorosłych.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Pastylki Entitis przeznaczone są dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 3. roku życia. Nie należy przekraczać dziennej dawki leku, gdyż przedawkowanie może wiązać się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi! Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lek Entitis nie może być stosowany jednocześnie z innymi lekami o działaniu przeciwbakteryjnym.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Entitis

  4.01 opinii:
  Entitis, to pastylki do ssania, które dostępne są w smaku truskawkowym. Pastylki polecane...
  czytaj dalej »

  Entitis, to pastylki do ssania, które dostępne są w smaku truskawkowym. Pastylki polecane... czytaj dalej »

  4.01 opinii:

  Preparat Entitis został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: Higiena, zdrowie, gardła, Infekcje ucha. Producentem specyfiku Entitis jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Entitis jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Entitis oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Entitis można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Entitis. Produkt Entitis został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-26 15:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Entitis to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat używania Entitis. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Entitis to z pewnością pomożesz wielu ludziom.