Reklama baner
Ginkgo Biloba

Ginkgo Biloba

miejsce
w rankingu

--

Ginkgo Biloba
4.0
opinii: 1

Kup w sklepie

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Nadmierny stres przyczyną chorób cywilizacyjnych

Czytaj artykuł
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Joanna 2016-04-04 10:43

  Bardzo dobry sprawdzony produkt na poprawę pracy mózgu, kupuję go dla mojej mamy z demencją starczą.

 • Zapoznaj się z ulotką Ginkgo Biloba

  Producent:

  Opis:

  Ginkgo Biloba to suplement diety, którego zadanie polega przede wszystkim na wspomaganiu pamięci i koncentracji. To lek, który okazuje się przydatny w zaburzeniach krążenia mózgowego oraz w eliminowaniu dręczącego uczucia szumu w uszach. Ginkgo Biloba chroni również organizm przed działaniem wolnych rodników. Pacjenci zażywający ten suplement diety chwalą się również dobrym samopoczuciem! Zalecana dzienna dawka, to jedna tabletka na dobę.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Ginkgo Biloba znajdują się następujące substancje: celuloza, wyciąg z ginkgo biloba, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona, dwutlenek krzemu; sorbitole, kwasy tłuszczowe, guma arabska, karagen.

  Dawkowanie:

  Suplement diety Ginkgo Biloba powinien być przyjmowany tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z zaleceniami na ulotce. Zwykle zaleca się przyjmować jedną tabletkę na dobę. Tabletkę należy popić obficie wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, gdyż przedawkowanie może doprowadzić do problemów zdrowotnych!

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek nie może być przyjmowany przez kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie jakichkolwiek wątpliwości, wizyta u lekarza jest koniecznością!

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Ginkgo Biloba został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: szumy w uszach, pamięć, zdrowie, Pamięć i koncentracja. Wytwórcą produktu Ginkgo Biloba jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka produktu Ginkgo Biloba jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Ginkgo Biloba oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Ginkgo Biloba można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Ginkgo Biloba. Specyfik Ginkgo Biloba został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-09-02 21:42. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Ginkgo Biloba to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat stosowania Ginkgo Biloba. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Ginkgo Biloba to z pewnością pomożesz wielu ludziom.