Gardimax Medica

Gardimax Medica

miejsce
w rankingu

--

Gardimax Medica
4.5
opinii: 2
Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Sposoby na migrenę – jak z nią walczyć i jak się przed nią ustrzec?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-19 15:01

  Tabletki bardzo skuteczne!

 • Opinia użytkownika 2016-04-01 17:20

  polecam. dobry w smaku, łagodzi szybko ból i jest tani.

 • Zapoznaj się z ulotką Gardimax Medica

  Producent:

  Opis:

  Gardimax Medica to preparat dostępny w postaci tabletek do ssania, w których składzie nie znajduje się cukier. Preparat szybki przynosi ulgę choremu i łagodzi powstałe podrażnienia. Tabletki Gardimax Medica z powodzeniem mogą być stosowane w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła. Z racji tego, że tabletki nie zawierają cukru, mogą być stosowane przez diabetyków.

  Skład:

  W składzie tabletek do ssania Gardimax Medica znajdują się następujące substancje: dichlorowodorek chlorheksydyny, chlorowodorek lidokainy.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Dorosłym zaleca się ssać od 6 do 10 tabletek na dobę.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

  Specyfik Gardimax Medica został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: stan zapalny gardła, stan zapalny jamy ustnej. Producentem produktu Gardimax Medica jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Gardimax Medica jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Gardimax Medica oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Gardimax Medica dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Gardimax Medica. Produkt Gardimax Medica został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-09-03 00:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Gardimax Medica to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Gardimax Medica. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Gardimax Medica to z pewnością pomożesz wielu ludziom.