Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Asia 2016-04-20 12:23

  jest ok

 • Opinia użytkownika 2016-03-09 11:15

  spełnia swoje zadanie,dobra cena.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Maxi3Vena to lek, który dostępny jest w formie kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować kapsułki Maxi3Vena, jeśli:

  -pacjent prowadzi stojący/siedzący tryb życia

  -pacjent ma cerę naczyniową

  -pacjent pali papierosy

  -pacjent ma problemy z nadwagą i uporczywym cellulitem

  -pacjent nie uprawia sportów

  W składzie kapsułek znajdują się niezwykle cenne składniki, takie jak: ekstrakt z ruszczyka oraz kwas askorbinowy. Obie te substancje w pozytywny sposób wpływają na kondycję naczyń krwionośnych.

  Skład:

  W składzie kapsułek Maxi3Vena znajdują się następujące substancje: ekstrakt z ruszczyka kolczastego, Hesperydyna z owoców Citrus aurantium, Kwas L-askorbinowy, Żelatyna, stearynian magnezu, Barwniki - tlenki i wodorotlenki żelaza (E172), Dwutlenek tytanu (E171), glikol polietylenowy, tartrazyna (E102), Żółcień pomarańczowa (E110).

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Kapsułkę należy popić obficie wodą. Preparat przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych!

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią. Należy jednak pamiętać, że kluczem do dobrego samopoczucia i zdrowia jest zbilansowana dieta i aktywność fizyczna.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Maxi3Vena

  4.02 opinii:
  Maxi3Vena to lek, który dostępny jest w formie kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom...
  czytaj dalej »

  Maxi3Vena to lek, który dostępny jest w formie kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom... czytaj dalej »

  Rostil

  0.00 opinii:
  Tabletki Rostil powinny być stosowane przez pacjentów, u których zdiagnozowano...
  czytaj dalej »

  Tabletki Rostil powinny być stosowane przez pacjentów, u których zdiagnozowano... czytaj dalej »

  0.00 opinii:

  Preparat Maxi3Vena został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Układ żylny, Stopy i nogi. Wytwórcą produktu Maxi3Vena jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Maxi3Vena jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Maxi3Vena oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Maxi3Vena można kupić bez recepty.