Vicks Vapo Rub

Vicks Vapo Rub

miejsce
w rankingu

--

Vicks Vapo Rub
5.0
opinii: 1
Wszystkie sekrety mango

Wszystkie sekrety mango

Czytaj artykuł
Dlaczego warto stosować płyny do płukania ust?

Dlaczego warto stosować płyny do płukania ust?

Czytaj artykuł
Lista produktów, które obniżą Twój stres

Lista produktów, które obniżą Twój stres

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2017-03-25 19:11

  Polecam dla dzieci i dorosłych,ułatwia oddychanie i przydaje się na noc,gdy dziecko ma zatkany nosek.

 • Zapoznaj się z ulotką Vicks Vapo Rub

  Producent:

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - infekcja górnych dróg oddechowych

  Specyfik Vicks Vapo Rub został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: układ oddechowy, kaszel, infekcja górnych dróg oddechowych. Producentem preparatu Vicks Vapo Rub jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka preparatu Vicks Vapo Rub jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Vicks Vapo Rub oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Vicks Vapo Rub można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Vicks Vapo Rub. Produkt Vicks Vapo Rub został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-09-04 16:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Vicks Vapo Rub to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Vicks Vapo Rub. Jeżeli dołączysz informację na temat specyfiku Vicks Vapo Rub to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.