Reklama baner
Levitra

Levitra

miejsce
w rankingu

--

Levitra
4.4
opinii: 5

Kup w sklepie

Głównym wyznacznikiem płodności jest wiek

Głównym wyznacznikiem płodności jest wiek

Czytaj artykuł
Leczenie farmakologiczne prostaty

Leczenie farmakologiczne prostaty

Czytaj artykuł
Jak, dzięki witaminom, poprawić męską seksualność?

Jak, dzięki witaminom, poprawić męską seksualność?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • wacek 2017-01-03 14:06

  działa jak petarda efekty są rewelacyjne przynajmniej jak dla mnie tylko nie radziłbym stosować za pierwszym razem mocnych dawek ponieważ pikawka hula jak szalona, ale konar płonie aż miło.

 • Marek 2016-11-24 15:01

  moze byc, choc teraz mam lepszy srodek

 • Dżej 2015-07-06 11:04

  Jak dla mnie to jeszcze troszkę szkoda kasy, bardzo wolno włączam się do gry ale mojej partnerce to nie przeszkadza. Cieszę się, że mogę korzystać z Leviry i podoba mi się jej działanie!

 • Zdrowe przekąski – suche, chrupkie i sycące

  Zdrowe przekąski – suche, chrupkie i sycące

  Czytaj artykuł
  Miód lipowy na infekcje dróg oddechowych

  Miód lipowy na infekcje dróg oddechowych

  Czytaj artykuł
  Woda filtrowana - czy warto ją pić?

  Woda filtrowana - czy warto ją pić?

  Czytaj artykuł
 • Allejor 2015-07-06 11:03

  O tak! Znakomity środek. Warto jest z tego korzystać i muszę przyznać, że to działa i poprzez to nie mam już kompleksów na tym punkcje, bo znakomicie mnie pobudza ;)

 • Naki 2015-07-06 11:02

  Oddziałuje na większy przepływ krwi i poprzez to Levitra działa na nas wszystkich. Jest to udowodnione i warto spróbować tego środka.

 • Zapoznaj się z ulotką Levitra

  Producent:

  BAYER

  Thumb bayer

  Opis:

  Levitra to środek, który będzie wpływał na rozszerzenie się żył i tętnic, które znajdują się w prąciu i dlatego też będzie się tam odbywał większy przepływ krwi. W ten sposób będzie można łatwiej osiągnąć i utrzymać erekcję. Tutaj warto pamiętać, że po zażyciu tego leku funkcje seksualne są takie same jak te, które będą zachodzić w organizmie mężczyzny naturalnie. Erekcja będzie możliwa do osiągnięcia jedynie w sytuacji, gdy będzie podniecenie i będzie ustępować w momencie, gdy podniecenie będzie mijać. Po wytrysku penis ma wiotczeć ale jest tak, że w ciągu 5 godzin po przyjęciu można osiągnąć kolejną erekcję. 

  Skład:

  wardenafil

  Dawkowanie:

  Tabletki stosujemy doustnie. Można je przyjmować niezależnie od posiłków. Lek należy popić wodą. Preparat nie jest wskazany do stosowania u mężczyzn poniżej 18 roku życia. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia zaburzeń erekcji lekarz musi ocenić stan układu sercowo-naczyniowego pacjenta.

  Przeciwwskazania:

  Nie należy przyjmowac preparatu w następujących przypadkach:

  - schorzenia kardiologiczne, 
  - problemy z nerkami, wątrobą
  - uczulenia na składniki leku 
  - problemy z niskim ciśnieniem krwi 
  - przebyty niedawno udar bądź też zawał 
  - choroby oczu o charakterze dziedzicznym 
  - neuropatia niedokrwienna nietętnicza związana z nerwem wzrokowym, która będzie się objawiać utratą wzroku w wyniku niedostatecznego dopływu krwi do nerwu

  Wzmożoną ostrożność należy także zachować jeśli mamy:

  - problemy z biciem serca,
  - problemy z nieregularnym kształtem prącia, 
  - problem z priapizem,
  - problem z Anemią sierpowatą ,
  - szpiczak mnogi ,
  - białaczka,
  - wrzody na żołądku ,
  - hemofiliia.

  Zakłada się, że nie powinno się stosować Levitry razem z sokiem z grejpfruta oraz przy tłustych potrawach ponieważ będzie to wpływało na działanie leku. Producent odradza również przyjmowanie tego leku w okresie, gdy spożywa się alkohol, ponieważ będzie to działać negatywnie na sprawność seksualną. 

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Levitra został dołączony do kategorii Układ płciowy wraz z tagami: seks, sprawnoś seksualna, utrzymanie sprawności seksualnej, wywołanie erekcji, wzmicnienie erekcji, erekcja, potencja. Producentem produktu Levitra jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Levitra jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Levitra oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Levitra można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Levitra. Preparat Levitra został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-07-03 11:53. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Levitra to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Levitra. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Levitra to z pewnością pomożesz wielu osobom.