Nowy wymiar erekcji - jak poprawić swoją seksualną sprawność?

Nowy wymiar erekcji - jak poprawić swoją seksualną sprawność?

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić z męskimi problemami?

Jak sobie radzić z męskimi problemami?

Czytaj artykuł
Jak, dzięki witaminom, poprawić męską seksualność?

Jak, dzięki witaminom, poprawić męską seksualność?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dżej 2015-07-06 11:04

  Jak dla mnie to jeszcze troszkę szkoda kasy, bardzo wolno włączam się do gry ale mojej partnerce to nie przeszkadza. Cieszę się, że mogę korzystać z Leviry i podoba mi się jej działanie!

 • Allejor 2015-07-06 11:03

  O tak! Znakomity środek. Warto jest z tego korzystać i muszę przyznać, że to działa i poprzez to nie mam już kompleksów na tym punkcje, bo znakomicie mnie pobudza ;)

 • Naki 2015-07-06 11:02

  Oddziałuje na większy przepływ krwi i poprzez to Levitra działa na nas wszystkich. Jest to udowodnione i warto spróbować tego środka.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Działanie leku Levitra

  Levitra to środek, który będzie wpływał na rozszerzenie się żył i tętnic, które znajdują się w prąciu i dlatego też będzie się tam odbywał większy przepływ krwi. W ten sposób będzie można łatwiej osiągnąć i utrzymać erekcję. Tutaj warto pamiętać, że po zażyciu tego leku funkcje seksualne są takie same jak te, które będą zachodzić w organizmie mężczyzny naturalnie. Erekcja będzie możliwa do osiągnięcia jedynie w sytuacji, gdy będzie podniecenie i będzie ustępować w momencie, gdy podniecenie będzie mijać. Po wytrysku penis ma wiotczeć ale jest tak, że w ciągu 5 godzin po przyjęciu można osiągnąć kolejną erekcję. 

  Jeśli chodzi o schorzenia, które można wymienić, jeśli chodzi o przeciwskazania do stosowania tego leku to znajdą się tam: 

  - schorzenia kardiologiczne, 
  - problemy z nerkami, wątrobą
  - uczulenia na składniki leku 
  - problemy z niskim ciśnieniem krwi 
  - przebyty niedawno udar bądź też zawał 
  - choroby oczu o charakterze dziedzicznym 
  - neuropatia niedokrwienna nietętnicza związana z nerwem wzrokowym, która będzie się objawiać utratą wzroku w wyniku niedostatecznego dopływu krwi do nerwu

  Wzmożoną ostrożność należy także zachować w następujących przypadkach:

  - problemy z biciem serca, które będzie działać nieregularnie 
  - problemy z nieregularnym kształtem prącia, zwłóknienie ciał jamistych czy też choroba Peyroniego 
  - problem z priapizem czyli chorobą w czasie której jest nieustanna i boląca erekcja 
  - problem z Anemią sierpowatą 
  - szpiczak mnogi 
  - białaczka
  - wrzody na żołądku 
  - hemofiliia

  Zakłada się, że nie powinno się stosować Levitry razem z sokiem z grejpfruta oraz przy tłustych potrawach ponieważ będzie to wpływało na działanie leku. Producent odradza również przyjmowanie tego leku w okresie, gdy spożywa się alkohol, ponieważ będzie to działać negatywnie na sprawność seksualną. Najczęściej jest tak, że alkohol niweluje działanie leku. Oczywiście jest to środek, którego nie można zażywać, jeśli nie ma się 18 lat, ponieważ może prowadzić do różnych zaburzeń czy innych problemów. 

  Czy Levitrę można zażywać z innymi lekami?

  W czasie spotkania z lekarzem można się między innymi zapoznać z tym jakie leki się spożywało w ostatnim okresie. Jest to ważne, ponieważ w połączeniu z niektórymi lekami Levitra może się nawet okazać niebezpieczna dla zdrowia. Bardzo dużą ostrożność trzeba zachować, gdy stosuje się leki nasercowe, które ogólnie określa się jako nitry. Jednoczesne zażywanie obu tych środków może prowadzić do takich sytuacji, że pojawi się nagły spadek ciśnienia i przepływ krwi do serca będzie mniejszy. W ten sposób można nawet doprowadzić do zawału mięśnia sercowego. 

  Można również ogólnie powiedzieć o tym jakie leki nie mogą być stosowane razem z Levitrą:

  Prokainamid, amiodaron, chinidyna, sotalol - leki na arytmie serca
  Ritonavir lub indinavir - zażywane w leczeniu HIV
  Leki na grzybicę 
  Inne leki, które mają walczyć z zaburzeniami erekcji 
  Ketonazol
  Itrakonazol
  Leki na przerost prostaty i nadciśnienie zwane alfa-adrenolitykami
  Antybiotyki, takie jak klarytromycyna lub erytromycyna

  Stosowanie Levitry

  W przypadku Levitry stosowanie jest bardzo proste. Wystarczy jedną tabletkę tego leku zastosować około 25-60 minut przed stosunkiem, który się planuje. Trzeba popić ją wodą i można oczekiwać, że działanie leku będzie trwało przez około 5 godzin od momentu przyjęcia. Jest to środek, który można przyjmować w trakcie posiłków jak i też na pusty żołądek. Mówi się o tym, że Levitra nie powinna być stosowania z posiłkami, które mają dużo tłuszczu czy też z sokiem z grejpfruta. Dojść może bowiem do reakcji z tym lekiem i niestety może się okazać, że jego działanie będzie osłabione. Oczywiście podobnie jak na całą zdolność seksualną ten środek nie działa dobrze podobnie jest również, w tym przypadku. Spożywanie alkoholu nie jest wskazane, ponieważ może prowadzić do różnego rodzaju zaburzeń, a lek nie będzie działał tak jakbyśmy tego chcieli. Powinno się uważać na stosowanie więcej niż jednej tabletki dziennie. 

  Dawka 

  Jest również drugie ważne pytanie mianowicie na jaką dawkę się zdecydować. Mamy obecnie tabletki 5, 10 i 20 mg. W każdej różni się ilość tego składnika, który ma działać aktywnie w tym przypadku jest to wardenafil. Tutaj najlepiej skonsultować się z lekarzem, który będzie w stanie najlepiej podpowiedzieć. W większości przypadków zaczyna się od dawki 10 mg. Większe dawki przyjmuje się w momencie, gdy okaże się, że ten środek już tak nie działa. Czasami można również stosować jakieś mniejsze dawki w sytuacji, gdy ta standardowa dawka okaże się, że przyniesie jakieś skutki uboczne. 

  Działania niepożądane

  Podobnie jak inne leki także Levitra może powodować jakieś skutki uboczne. W większości przypadku jest to jednak bezpieczne dla zdrowia i krótko trwa. 

  Najczęściej pojawiające się skutku uboczne, które wiązały się z przyjmowaniem tego leku. 

  - nadmierne bóle głowy 
  - czerwona twarz 
  - problemy z niestrawnością, 
  - nudności, 
  - zawroty głowy 
  - problem z zapchanym nosem bądź też katar wodnisty 

  Są również takie skutki uboczne, które pojawiają się rzadziej niż już te wymienione:

  - nadmierna wrażliwość skóry na działanie czynników słonecznych 
  - ciśnienie krwi obniżone, bądź też nadmiernie podwyższone. 
  - problemy z bólami na plecach 
  - problemy z widzeniem 
  - pojawiające się przekrwienia czy też łzawienie oczu 
  - reakcje alergiczne związane z pojawieniem się wysypek 
  - problemy z zasypianiem, 
  - problemy z dusznością,
  - obrzęki na twarzy 
  - problem z kołatającym sercem. 

  W ostatniej grupie producent umieszcza również takie skutki, które do zaistnienia potrzebują specyficznych warunków. Są to sutki pojawiające się sporadycznie.

  Można tutaj wspomnieć: 

  - sztywne mięśnie 
  - rosnące w głowie problemy z ciśnieniem
  - erekcja długotrwała i bolesna 
  - niepokój, 
  - problemy z pamięcią, najczęściej tymczasowe 
  - problemy ze słuchem, tymczasowee bądź też stałe. 

  Gdy pojawią się jakieś objawy, które wyglądają na niebezpieczne trzeba jak najszybciej udać się do specjalisty, który będzie w stanie nam coś więcej podpowiedzieć jak sobie z tym poradzić. 

  Przechowywanie: 

  Jeśli chodzi o pojawienie się różnorakich skutków ubocznych to trzeba zawsze podjąć decyzję o tym, by zaprzestać ich dalszego przyjmowania i kontaktować się z lekarzem. Natomiast, gdy chodzi o przechowanie to trzeba szukać dla siebie takiego miejsca, gdzie będzie  naturalna temperatura pokojowa. Producent uważa, że nie można spożywać alkoholu przy braniu tych tabletek, ponieważ ich działanie zostanie nadmiernie opóźnione. 

  Często zadawane pytania dotyczące preparatu Levitra

  Postaramy się odpowiedzieć wam krótko na pytania, które tak naprawdę są zróżnicowane i dla niektórych nie wniosą nić ciekawego. 

  Co to zaburzenie erekcji? 

  Jest to stan, w którym pojawia się stała, albo też wracająca kwestia niemożliwości osiągnięcia wzwodu. Jeśli chodzi o pojawiające się zaburzenia erekcji to bardzo często mają one szeroki wpływ na nasz organizm, dlatego trzeba szczególnie na to uważać. Jeśli chodzi o formy zaburzenia to są one mocno zróżnicowane.  Występują problemy z tym, że erekcja jest krótkotrwała, może być zbyt mała twardość erekcji bądź też jej nieregularność i problem z jej utrzymaniem. 

  Jakie są powszechne zaburzenia erekcji?

  Problem z zaburzeniem wzwodu występuje bardzo często. Mówi się o tym, że na ten problem cierpi ponad połowa mężczyzn, które mają powyżej 40 lat. W sumie mamy na świecie ponad 150 milionów mężczyzn w tym około 30 milionów w Europie ma problem związany z tą dolegliwością. Mówi się, że w ciągu kolejnych ośmiu lat ten problem będzie dotyczył dwukrotnie większej liczby osób. Będzie to około 320 milionów ludzi z tym problemem. 

  Przyczyny zaburzeń funkcji erekcyjnej?

  Bardzo wielu mężczyzn w pewnej fazie swojego życia ma problem z osiągnięciem wzwodu. Mówi się, że około 70% procent tych przypadków spowodowane jest chorobami takimi jak cukrzyca, nerki czy alkoholizm. Czasami może być również problem ze stwardnieniem rozsianym, miażdżycą czy innymi schorzeniami. 

  Problem z nadciśnieniem, cukrzycą, problemy z układem krążenia, kłopoty ze złym cholesterolem czy palenie papierosów to czynniki, które mogą prowadzić do tego, że zaburzenia erekcji będą silniejsze. 

  Często zaburzenia erekcji wynikają z różnych poważnych chorób, takich jak nadciśnienie tętnicze, choroby związane z układem krążenia czy też problemy z zaburzeniami snu. 

  W pewnych przypadkach mamy również do czynienia z czynnikami psychologicznymi. Tutaj możemy powiedzieć, że były takie problemy jak lęk, poczucie winy, depresji. Często również te czynniki są odpowiedzialne za to, że pojawiać się będą zaburzenia erekcji. Niekiedy takie problemy również są kłopotem, który prowadzi do zaburzeń. W pewnych przypadkach łączone są różnego rodzaju czynniki fizyczne z czynnikami psychologicznymi, które również prowadzą do problemów z erekcją. 

  Czy można leczyć zaburzenia erekcji? 

  Jeśli chodzi o problemy z zaburzeniem erekcji może się okazać, że będą one rosły wraz z wiekiem. Nie jest to jednak problem, który wynika tylko i wyłącznie z procesu starzenia. Jeśli chce się poradzić sobie z erekcją można stosować wiele różnych metod leczenia. Przykładem są właśnie tabletki, które stosowane są do ustnie, jak i też takie, które wykorzystuje się tak, że zostają wprowadzone do cewki moczowej i tam się rozpuszczają. Niekiedy wykorzystuje się także różnego rodzaju środki do stosowania miejscowego. Pewne osoby wykorzystują zastrzyki z różnymi płynami. Mówi się o specjalnych pompkach próżniowych, które mają prowadzić do rozszerzenia naczyń krwionośnych w prąciu. Stosowanie takich pompek może być jednak niebezpieczne, ponieważ może to prowadzić do zniszczenia naczynek krwionośnych i problemy mogą być jeszcze większe. Niekiedy sposobem są również metody chirurgiczne, które jak wiadomo wykorzystywane są coraz chętniej ponieważ ogólnie metoda chirurgii plastycznej jest coraz częściej wybierana. Stosuje się w pewnych przypadkach implantologię prącia czy też psychoterapię, która wydaje się być bezpiecznym rozwiązaniem, w momencie, gdy te problemy związane są z psychiką danej osoby.
   

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Permen Go

  4.9154 opinii:
  Permen Go to idealny produkt dla mężczyzn, którzy mają problemy z erekcją. To suplement...
  czytaj dalej »

  Permen Go to idealny produkt dla mężczyzn, którzy mają problemy z erekcją. To suplement... czytaj dalej »

  4.9154 opinii:

  Permen King

  4.6164 opinii:
    Chciałbyś uzyskać dostęp do preparatu, który poprawi Twoją sprawność seksualną?...
  czytaj dalej »

    Chciałbyś uzyskać dostęp do preparatu, który poprawi Twoją sprawność seksualną?... czytaj dalej »

  Permen

  4.5788 opinii:
  Suplement diety Permen to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla mężczyzn mających problemy z...
  czytaj dalej »

  Suplement diety Permen to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla mężczyzn mających problemy z... czytaj dalej »

  4.5788 opinii:

  Viagra

  4.56 opinii:
  Najważniejsze informacje na temat Viagry Viagra jest doustnym lekiem przyjmującym postać...
  czytaj dalej »

  Najważniejsze informacje na temat Viagry Viagra jest doustnym lekiem przyjmującym postać... czytaj dalej »

  4.56 opinii:

  Korzeń Maca

  4.0812 opinii:
  Osoby, które zastanawiają się nad tym, jak poprawić swoją sprawność seksualną, od niedawna...
  czytaj dalej »

  Osoby, które zastanawiają się nad tym, jak poprawić swoją sprawność seksualną, od niedawna... czytaj dalej »

  Zytax

  4.08 opinii:
  Zytax - sposób na rozwiązanie problemów z erekcją Zytax to jeden z tych...
  czytaj dalej »

  Zytax - sposób na rozwiązanie problemów z erekcją Zytax to jeden z tych... czytaj dalej »

  4.08 opinii:

  Vigrax

  3.8851 opinii:
  Kup Vigrax już teraz bez recepty >>TUTAJ<<. Jak poprawić...
  czytaj dalej »

  Kup Vigrax już teraz bez recepty >>TUTAJ<<. Jak poprawić... czytaj dalej »

  3.8851 opinii:

  Olimp Chela-Cynk

  3.8614 opinii:
  Środek Chela-Cynk to nowoczesny suplement diety, który ma cynk w postaci najwyższej...
  czytaj dalej »

  Środek Chela-Cynk to nowoczesny suplement diety, który ma cynk w postaci najwyższej... czytaj dalej »

  Climax Control

  3.56 opinii:
  Climax Control -dłuższy stosunek, większa przyjemność Suplement diety Climax Control to jeden...
  czytaj dalej »

  Climax Control -dłuższy stosunek, większa przyjemność Suplement diety Climax Control to jeden... czytaj dalej »

  AndroVit dla mężczyzn

  3.56 opinii:
  Suplement diety Androvit to środek, który może dostarczyć do organizmu mężczyzny...
  czytaj dalej »

  Suplement diety Androvit to środek, który może dostarczyć do organizmu mężczyzny... czytaj dalej »

  Specyfik Levitra został dołączony do kategorii Układ płciowy wraz z tagami: seks, sprawnoś seksualna, utrzymanie sprawności seksualnej, wywołanie erekcji, wzmicnienie erekcji, erekcja, potencja. Wytwórcą produktu Levitra jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Levitra jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Levitra oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Levitra można kupić bez recepty.