Vicks SymptoMed Complete

miejsce
w rankingu

--

Vicks SymptoMed Complete
5.0
opinii: 5

Vicks SymptoMed Complete znajduje się w rankingach Przeziębienie — ranking najlepszych produktów

Zapoznaj się z ulotką Vicks SymptoMed Complete

Download icon Zobacz ulotkę
Vicks SymptoMed Complete

Vicks SymptoMed Complete to produkt leczniczy w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy.

Preparat Vicks SymptoMed Complete wskazany jest dla osób, które borykają się z objawami przeziębienia i grypy, do których można zaliczyć: gorączkę, ból głowy, przekrwienie nosa oraz ból gardła. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, gwajafenezyna oraz fenylefryny chlorowodorek. 

Paracetamol wykazuje działanie przeciwgorączkowe oraz przeciwbólowe na ból o nasileniu słabym do umiarkowanego. Gwajafenezyna jest lekiem wykrztuśnym, który rozrzedza zalegającą w oskrzelach wydzielinę i ułatwia jej odkrztuszenie. Substancja ta sprawdza się podczas mokrego kaszlu. Fenylefryny chlorowodorek działa na zmniejszenie przekrwienia błony śluzowej, zmniejsza obrzęk nosa i udrożnia go.

Preparat Vicks SymptoMed Complete należy przyjmować tylko w sytuacji kiedy u chorego pojawiły się wszystkie trzy objawy, na które wskazuje opis produktu, tj.: bóli/lub gorączka, mokry kaszel oraz niedrożność nosa.

Naturalne środki na potencje

Naturalne środki na potencje

Przemysł farmakologiczny oferuje cały szereg środków na potencję bazujących na naturalnych składnikach. Natura dostarcza to co najlepsze, również... Czytaj więcej

Skład:

W składzie saszetek Vicks SymptoMed Complete znajdują się następujące substancje: 

substancje czynne (w jednej saszetce) paracetamol 500 mg, gwajafenezynę 200 mg i fenylefryny chlorowodorek 10 mg
pozostałe składniki sacharoza, kwas cytrynowy, kwas winowy, sodu cyklaminian, sodu cytrynian, aspartam (E951), acesulfam potasowy (E950), mentol w proszku, aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego, żółcień chinolinowa (E104)

Dawkowanie:

Produkt Vicks SymptoMed Complete należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy Vicks SymptoMed Complete należy stosować doustnie po przygotowaniu roztworu. Wypić bezposrednio po przygotowaniu. Jedną saszetkę należy rozpuścić w szklance gorącej (nie wrzącej!) wody.

Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 1 saszetkę co 4-6 godzin. Maksymalnie 4 saszetki dziennie.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Vicks SymptoMed Complete.

Nie stsosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Lek Vicks SymptoMed Complete należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu. Nie można stosować tego leku przez osoby zażywające trójpleśniowe leki przeciwdepresyjne oraz leki beta-adrenolityczne.

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Ten lek zawiera aspartam (E951) - źródło fenyloalaniny, sacharozę i sód. Produkt Vicks SymptoMed Complete może powodować zawroty głowy. Przeciwwskazane jest stosowanie tego leku w przypadku choroby serca, wysokiego ciśnienia krwi, choroby nerek i/lub watroby, nadczynności tarczycy, cukrzycy, jaskry oraz porfirii. 

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb wick logo

Postać:

proszek

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • basia 2018-02-24 10:55

    bardzo dobry lek warte polecenia

  • Vitooo 2017-11-30 15:54

    Vicks SymptoMed Complete to mój numer jeden na naprawdę zaawansowane choróbska, kiedy wzbraniam się przed pójściem do lekarza (bo lekarze rozdają antybiotyki jak cukierki). Produkt daje ulgę po około 3 dniach stosowania i grzania się pod kołderką!

  • Maksym 2017-11-05 10:59

    Niech to przesilenie już się skończy! Znowu dopadło mnie jakieś przeziębienie. Stosuję Vicks SymptoMed Complete . Myślicie, że pomoże?

  • Opinia użytkownika 2016-04-14 15:43

    Po prostu polecam.

  • Aalama 2015-09-17 14:15

    Rewelacja na grypę. Skutecznie rozgrzewa cały organizm, a grypa szybko znika.

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką Vicks SymptoMed Complete

    Download icon Zobacz ulotkę
    Vicks SymptoMed Complete

    Vicks SymptoMed Complete to produkt leczniczy w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego do łagodzenia objawów przeziębienia i grypy.

    Preparat Vicks SymptoMed Complete wskazany jest dla osób, które borykają się z objawami przeziębienia i grypy, do których można zaliczyć: gorączkę, ból głowy, przekrwienie nosa oraz ból gardła. Preparat wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, gwajafenezyna oraz fenylefryny chlorowodorek. 

    Paracetamol wykazuje działanie przeciwgorączkowe oraz przeciwbólowe na ból o nasileniu słabym do umiarkowanego. Gwajafenezyna jest lekiem wykrztuśnym, który rozrzedza zalegającą w oskrzelach wydzielinę i ułatwia jej odkrztuszenie. Substancja ta sprawdza się podczas mokrego kaszlu. Fenylefryny chlorowodorek działa na zmniejszenie przekrwienia błony śluzowej, zmniejsza obrzęk nosa i udrożnia go.

    Preparat Vicks SymptoMed Complete należy przyjmować tylko w sytuacji kiedy u chorego pojawiły się wszystkie trzy objawy, na które wskazuje opis produktu, tj.: bóli/lub gorączka, mokry kaszel oraz niedrożność nosa.

    Naturalne środki na potencje

    Naturalne środki na potencje

    Przemysł farmakologiczny oferuje cały szereg środków na potencję bazujących na naturalnych składnikach. Natura dostarcza to co najlepsze, również... Czytaj więcej

    Skład:

    W składzie saszetek Vicks SymptoMed Complete znajdują się następujące substancje: 

    substancje czynne (w jednej saszetce) paracetamol 500 mg, gwajafenezynę 200 mg i fenylefryny chlorowodorek 10 mg
    pozostałe składniki sacharoza, kwas cytrynowy, kwas winowy, sodu cyklaminian, sodu cytrynian, aspartam (E951), acesulfam potasowy (E950), mentol w proszku, aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego, żółcień chinolinowa (E104)

    Dawkowanie:

    Produkt Vicks SymptoMed Complete należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

    Sposób i droga podania: produkt leczniczy Vicks SymptoMed Complete należy stosować doustnie po przygotowaniu roztworu. Wypić bezposrednio po przygotowaniu. Jedną saszetkę należy rozpuścić w szklance gorącej (nie wrzącej!) wody.

    Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 1 saszetkę co 4-6 godzin. Maksymalnie 4 saszetki dziennie.

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu Vicks SymptoMed Complete.

    Nie stsosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Lek Vicks SymptoMed Complete należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu. Nie można stosować tego leku przez osoby zażywające trójpleśniowe leki przeciwdepresyjne oraz leki beta-adrenolityczne.

    Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Ten lek zawiera aspartam (E951) - źródło fenyloalaniny, sacharozę i sód. Produkt Vicks SymptoMed Complete może powodować zawroty głowy. Przeciwwskazane jest stosowanie tego leku w przypadku choroby serca, wysokiego ciśnienia krwi, choroby nerek i/lub watroby, nadczynności tarczycy, cukrzycy, jaskry oraz porfirii. 

    Podmiot odpowiedzialny:

    Thumb wick logo

    Postać:

    proszek

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeziębienie

    Olejek Eteryczny Eukaliptusowy

    5.07 opinii:
    Olejek Eteryczny Eukaliptusowy o odświeżającym zapachu, przeznaczony do kąpieli, aromatyzacji...
    czytaj dalej »

    Vicks VapoRub maść

    4.899 opinii:
    Maść Vicks VapoRub to produkt leczniczy przeznaczony dla osób, które zmagają się...
    czytaj dalej »

    Entitis pastylki do ssania

    4.899 opinii:
    Entitis jest środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia żywieniowego, który...
    czytaj dalej »

    Fiorda - Na Podrażnione Gardło i Krtań

    4.888 opinii:
    Fiorda - Na Podrażnione Gardło i Krtań to suplement diety dostępny w postaci pastylek do ssania....
    czytaj dalej »

    L52

    4.8614 opinii:
    L52 to lek homeopatyczny dostępny w postaci kropli do podawania doustnie. Krople przeznaczone są...
    czytaj dalej »

    Koper Włoski Fix

    4.836 opinii:
    Koper Włoski Fix to preparat leczniczy w postaci ziół do zaparzania w...
    czytaj dalej »

    DISNEMAR dla Dorosłych

    4.8312 opinii:
    DISNEMAR dla Dorosłych to wyrób medyczny wskazany do nawilżania i codziennej higieny...
    czytaj dalej »

    Calcium z witaminą C

    4.836 opinii:
    Calcium z witaminą C to suplement diety dostępny w postaci tabletek musujących. Tabletki te...
    czytaj dalej »

    Afrin ND Rumianek

    4.836 opinii:
    Lek Afrin ND Rumianek to produkt leczniczy dostępny w postaci aerozolu do nosa. Produkt ten...
    czytaj dalej »

    Trachisan

    4.836 opinii:
    Trachisan to lek dostępny w postaci pastylek. Produkt leczniczy wskazany jest w...
    czytaj dalej »
    Podmiot odpowiedzialny:
    WICK
    Kategoria:
    Zdrowie
    Typ:
    lek
    Na receptę:
    Nie
    Podmiot odpowiedzialny:
    WICK