Antidol 15
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-07 15:05

  Bardzo silny lek przeciwbólowy z kodeiną.Szczególnie skuteczny w przypadku bólu zęba.

 • Antid 2015-08-31 17:21

  Ból zęba niestety nie udało się pokonać. Myślałem, że będzie lepiej, jednak to nie dało jakiegoś skutecznego rozwiązania.

 • MIka 2015-08-31 17:17

  Antidol 15 to środek, który działa rewelacyjnie! Jest to coś co można zawsze zastosować. Daje 5/5!

 • Miód manuka – porcja zdrowia prosto z Nowej Zelandii!

  Miód manuka – porcja zdrowia prosto z Nowej Zelandii!

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 2

  Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 2

  Czytaj artykuł
  Nadwrażliwość zębów. Jak sobie z nią poradzić?

  Nadwrażliwość zębów. Jak sobie z nią poradzić?

  Czytaj artykuł
 • Matik 2015-08-31 17:16

  Redukuje w szybkim czasie nagłe bóle. Ostatnio bardzo mocno bolał mnie ząb i to mi bardzo pomogło. Działa znakomicie :)

 • Zapoznaj się z ulotką Antidol 15

  Producent:

  Opis:

  Antidol 15 to lek przeciwbólowy, który wykazuje niezwykle szybkie działanie. W składzie preparatu znajdują się dwie niezwykle cenne substancje: paracetamol, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe oraz kodeina, która wykazuje działanie przeciwbólowe. Oba te związki usuwane są z moczem z organizmu po 24 godzinach. Preparat Antidol 15 stosowany jest zarówno w bólu o średnim, jak i dużym nasileniu. Lek może być stosowany w następujących sytuacjach: ból głowy, ból po ekstrakcji zęba , ból kostno-stawowy, także pourazowy, ból pourazowy tkanek miękkich, ból miesiączkowy. Lek przeznaczony jest do stosowania doustnego.

  Skład:

  W składzie preparatu Antidol 15 znajdują się następujące substancje: paracetamol, fosforan kodeiny, skrobia kukurydziana żelowana, kwas stearynowy, powidon, krospowidon, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna i magnezu stearynian.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12. roku życia. Zaleca się przyjmować 1-2 tabletki co 4-6 godzin 4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Tabletkę należy popić obficie wodą.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12. roku życia oraz dla pacjentów, u których zdiagnozowano ciężką niewydolność nerek lub wątroby.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - Lek przeciwbólowy

  Specyfik Antidol 15 został dołączony do kategorii Ból wraz z tagami: ból brzucha, Bóle menstruacyjne, ból mięśni, ból kręgosłupa, ból pleców, przeciwgorączkowy, migrena, zdrowie, Ból zęba, lek przeciwbólowy. Producentem preparatu Antidol 15 jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Antidol 15 jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Antidol 15 oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Antidol 15 można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Antidol 15. Produkt Antidol 15 został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-08-22 12:30. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Antidol 15 to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat stosowania Antidol 15. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Antidol 15 to z pewnością pomożesz wielu ludziom.