Reklama baner
Sufrin

Kup w sklepie

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł
Po co nam witamina D3?

Po co nam witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiolka 2015-07-01 22:31

  Jak dla mnie to działa, ale w bardzo minimalnym stopniu. Niestety nie podoba mi się takie działanie ale cóz zrobić ;/

 • Onka 2015-07-01 22:30

  Stosuje to już około 7 dni i nie widze jak na razie efektu. Niestety ten efekt nie podoba mi się i nie mogę korzystać z tego ..

 • Mika 2015-07-01 22:29

  Doskonale działa na mój organizm i teraz dzięki temu środkowi w prosty i skuteczny sposób zdrowieje i lepiej się czuje! To jest to na czym mi zależało i dzięki temu teraz jest mi super!

 • Zapoznaj się z ulotką Sufrin

  Producent:

  Opis:

  Sufrin to suplement diety, w którego składzie znaleźć można same naturalne składniki uzupełnione o niezwykle cenne oleje roślinne, takie jak: piniowy i lniany. Należy jednak zaznaczyć, że ten niezwykle skuteczny suplement diety przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Preparat skutecznie hamuje procesy starzenia oraz pozytywnie wpływa na kondycję skóry - uelastycznia ją. W składzie preparatu znajduje się również bio-siarka, które wpływa na kondycję włosów, paznokci, kondycję psychiczną oraz dba o właściwe funkcjonowanie wątroby.

  Skład:

  W składzie suplementu diety Sufrin znajdują się następujące substancje: olej piniowy, związki bioprzyswajalnej siarki olej lniany, żelatyna, glicerol.

  Dawkowanie:

  Preparat Sufrin przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Zaleca się przyjmować 1-3 tabletek dziennie, dwadzieścia minut przed posiłkiem. Tabletkę należy popić obficie wodą.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Przed zażyciem należy zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Sufrin należy przechowywać w temperaturze pokojowej. Należy jednak pamiętać, że kluczem do zdrowego organizmu jest zbilansowana dieta, będąca bogactwem wielu witamin.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Specyfik Sufrin został zapisany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: włosy, wątroba, chrząstka stawowa, starzenie się skóry, łamliwe paznokcie, uspokajajanie, depresja. Wytwórcą specyfiku Sufrin jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Sufrin jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Sufrin oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Sufrin można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Sufrin. Specyfik Sufrin został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-06-29 21:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Sufrin to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Sufrin. Jeżeli dodasz recenzję na temat specyfiku Sufrin to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.