Gripex Control

miejsce
w rankingu

--

Gripex Control
5.0
opinii: 1

Gripex Control znajduje się w rankingach Przeziębienie – ranking najlepszych produktów

Zapoznaj się z ulotką Gripex Control

Download icon Zobacz ulotkę
Gripex Control

Gripex Control to lek w postaci tabletek, które przeznaczone są w stanach obniżonej odporności organizmu, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy to organizm podatny jest na infekcje bakteryjne i wirusowe. 

Lek Gripex Control zawiera substancję czynną paracetamol, który jest wzmocniony kofeiną. Paracetamol wykazuje działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe, dlatego jest stosowany w początkowych objawach przeziębienia i grypy. 

Wskazaniem do stosowania leku Gripex Control są także bóle różnego pochodzenia, takie jak m. in. bóle głowy, w tym migrena, nerwobóle, bóle zębów bóle menstruacyjne, bóle pourazowe, pooperacyjne oraz bóle nowotworowe.

Wypadanie włosów - poznaj naturalne sposoby

Wypadanie włosów - poznaj naturalne sposoby

Każdego dnia ubywa nam od pięćdziesięciu do nawet stu włosów, gdzie wzmożoną utratę obserwuje się najczęściej wraz z nadejściem jesieni. Przyczyną... Czytaj więcej

Skład:

Składniki leku Gripex Control to:

- substancje czynne: paracetamol 500 mg oraz kofeina 50 mg (zawartość w 1 tabletce)
- substancje pomocnicze: powidon, skrobia ziemniaczana, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

Dawkowanie:

Lek Gripex Control należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sposób i droga podania: produkt leczniczy przyjmować doustnie, popijając wodą. Produkt można przyjmować niezależnie od posiłków.

Zalecane dawkowanie produktu leczniczego w ciągu doby przedstawia się następująco:

Dorośli 1-2 kapsułki 3-4 razy na dobę
Młodzież powyżej 12. r. ż. j.w. j.w.

Nie należy stosować więcej niż 8 kapsułek na dobę. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Gripex Control.

Produkt Gripex Control należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią, a także dla dzieci poniżej 12. roku życia. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol i kofeinę. 

Podmiot odpowiedzialny:

Thumb usp zdrowie

Postać:

tabletka

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

czytaj więcej

Read more icon

Artykuły wybrane dla Ciebie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Genowefa 2017-11-30 16:10

    W okresie jesiennym mam przy sobie Gripex Control i jestem pewna, że ,,kontroluję'' swój organizm i mam władzę nad infekcjami.

  • pokaż więcej opinii Read more icon

    Zapoznaj się z ulotką Gripex Control

    Download icon Zobacz ulotkę
    Gripex Control

    Gripex Control to lek w postaci tabletek, które przeznaczone są w stanach obniżonej odporności organizmu, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy to organizm podatny jest na infekcje bakteryjne i wirusowe. 

    Lek Gripex Control zawiera substancję czynną paracetamol, który jest wzmocniony kofeiną. Paracetamol wykazuje działanie przeciwgorączkowe i przeciwbólowe, dlatego jest stosowany w początkowych objawach przeziębienia i grypy. 

    Wskazaniem do stosowania leku Gripex Control są także bóle różnego pochodzenia, takie jak m. in. bóle głowy, w tym migrena, nerwobóle, bóle zębów bóle menstruacyjne, bóle pourazowe, pooperacyjne oraz bóle nowotworowe.

    Wypadanie włosów - poznaj naturalne sposoby

    Wypadanie włosów - poznaj naturalne sposoby

    Każdego dnia ubywa nam od pięćdziesięciu do nawet stu włosów, gdzie wzmożoną utratę obserwuje się najczęściej wraz z nadejściem jesieni. Przyczyną... Czytaj więcej

    Skład:

    Składniki leku Gripex Control to:

    - substancje czynne: paracetamol 500 mg oraz kofeina 50 mg (zawartość w 1 tabletce)
    - substancje pomocnicze: powidon, skrobia ziemniaczana, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

    Dawkowanie:

    Lek Gripex Control należy stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta, lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

    Sposób i droga podania: produkt leczniczy przyjmować doustnie, popijając wodą. Produkt można przyjmować niezależnie od posiłków.

    Zalecane dawkowanie produktu leczniczego w ciągu doby przedstawia się następująco:

    Dorośli 1-2 kapsułki 3-4 razy na dobę
    Młodzież powyżej 12. r. ż. j.w. j.w.

    Nie należy stosować więcej niż 8 kapsułek na dobę. Nie przekraczać zalecanej dawki dobowej.

    Przeciwwskazania:

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu. Przeciwwskazaniem do zastosowania jest nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku Gripex Control.

    Produkt Gripex Control należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Przed zastosowaniem należy sprawdzić termin ważności podany na etykiecie produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią, a także dla dzieci poniżej 12. roku życia. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol i kofeinę. 

    Podmiot odpowiedzialny:

    Thumb usp zdrowie

    Postać:

    tabletka

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Ranking zamienników Najlepsze produkty - przeziębienie

    Vicks VapoRub maść

    4.9111 opinii:
    Maść Vicks VapoRub to produkt leczniczy przeznaczony dla osób, które zmagają się...
    czytaj dalej »

    Entitis pastylki do ssania

    4.910 opinii:
    Entitis jest środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia żywieniowego, który...
    czytaj dalej »

    Calcium 300

    4.899 opinii:
    Calcium 300 to suplement diety w ostaci tabletek musujących. Stosowany w objawowym leczeniu...
    czytaj dalej »

    Fiorda - Na Podrażnione Gardło i Krtań

    4.888 opinii:
    Fiorda - Na Podrażnione Gardło i Krtań to suplement diety dostępny w postaci pastylek do ssania....
    czytaj dalej »

    Calcium z witaminą C

    4.888 opinii:
    Calcium z witaminą C to suplement diety dostępny w postaci tabletek musujących. Tabletki te...
    czytaj dalej »

    L52

    4.8614 opinii:
    L52 to lek homeopatyczny dostępny w postaci kropli do podawania doustnie. Krople przeznaczone są...
    czytaj dalej »

    DISNEMAR dla Dorosłych

    4.8513 opinii:
    DISNEMAR dla Dorosłych to wyrób medyczny wskazany do nawilżania i codziennej higieny...
    czytaj dalej »

    Afrin ND Rumianek

    4.836 opinii:
    Lek Afrin ND Rumianek to produkt leczniczy dostępny w postaci aerozolu do nosa. Produkt ten...
    czytaj dalej »

    Trachisan

    4.836 opinii:
    Trachisan to lek dostępny w postaci pastylek. Produkt leczniczy wskazany jest w...
    czytaj dalej »

    Groprinosin tabletki

    4.8312 opinii:
    Groprinosin to produkt leczniczy dostępny w postaci tabletek. Produkt jest wskazany do...
    czytaj dalej »